Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • barçaya hoca değil oyuncu lazım 2-3 tane sağlam :D arda niye yezıyorsunuz gayet katkı veriyor oynadığında arkadaşlar denis, gomes ne yapıyor acaba ? ardayı yollamazlar her adamı yollarlarsa kim yedek olcak ? ama 2-3 yıldız alır barça kesin defansa ve orta saha alırlar bu yıl hucum alırlar mı emin değilim yeni gelen hoca keoman olursa iyi olur bence oiyi hoca gibi küçük takımlarda bile bişeyler yapabiliyor barçaya uygun birde sanırım eski futbolcusu oda barça felsefesi kültürünü iyi bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

barçaya hoca değil oyuncu lazım 2-3 tane sağlam :D arda niye yezıyorsunuz gayet katkı veriyor oynadığında arkadaşlar denis, gomes ne yapıyor acaba ? ardayı yollamazlar her adamı yollarlarsa kim yedek olcak ? ama 2-3 yıldız alır barça kesin defansa ve orta saha alırlar bu yıl hucum alırlar mı emin değilim yeni gelen hoca keoman olursa iyi olur bence oiyi hoca gibi küçük takımlarda bile bişeyler yapabiliyor barçaya uygun birde sanırım eski futbolcusu oda barça felsefesi kültürünü iyi bilir

ardanın yazılma, tepki gösterilme sebebi spordan daha çok siyasetle olan durumu daha çok bence. benimde doğru bulmadığım davranışları var. ama onun dışında sportif açıdan bakarsak arda sakat olmazken iyi katkı verdi aslında. neymar'la bile kıyaslandı zaman zaman. ama sakatlanması bunun önünde duruyor biraz. neymar 3 maç cezalıymış belki bu maçlarda oynayabilir ama diğer yandan son şampiyonlar ligi maçında berbat oynadı barça. bunu dememin sebebi daha iyi oynayabilme olanağı varken bunu fazla kullanmamaları.

ama 3-0 dan dönülebilir fakat bu hep olacak anlamına gelmez. daha iyi olmalı barça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 14 Nisan 2017; 22:22:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

quote:

barçaya hoca değil oyuncu lazım 2-3 tane sağlam :D arda niye yezıyorsunuz gayet katkı veriyor oynadığında arkadaşlar denis, gomes ne yapıyor acaba ? ardayı yollamazlar her adamı yollarlarsa kim yedek olcak ? ama 2-3 yıldız alır barça kesin defansa ve orta saha alırlar bu yıl hucum alırlar mı emin değilim yeni gelen hoca keoman olursa iyi olur bence oiyi hoca gibi küçük takımlarda bile bişeyler yapabiliyor barçaya uygun birde sanırım eski futbolcusu oda barça felsefesi kültürünü iyi bilir

ardanın yazılma, tepki gösterilme sebebi spordan daha çok siyasetle olan durumu daha çok bence. benimde doğru bulmadığım davranışları var. ama onun dışında sportif açıdan bakarsak arda sakat olmazken iyi katkı verdi aslında. neymar'la bile kıyaslandı zaman zaman. ama sakatlanması bunun önünde duruyor biraz. neymar 3 maç cezalıymış belki bu maçlarda oynayabilir ama diğer yandan son şampiyonlar ligi maçında berbat oynadı barça. bunu dememin sebebi daha iyi oynayabilme olanağı varken bunu fazla kullanmamaları.

ama 3-0 dan dönülebilir fakat bu hep olacak anlamına gelmez. daha iyi olmalı barça.

Aynen barca sp liginde bu deplasmanlarda hic her seferinde fark yiyen takim degildi gol yiyip atardi hep pasif kalamazdi defans felan boyle. Ilk kez goruyorumhep 3 gol yedigini bu takimlarsan hele juve ispanyadan baska takim koy 3 gol felan atamaz golcu takim degil zaten...rovans iyi mac olcakttir kesinde bole fark yemek barca gibi takima yakismiyor kizdigim o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dybala daha yeni anlaşma imzaladı, ayrıca barçaya defans felan lazım atak oyuncusu alıp napcak daha
  • Barcelonaya bernardo silva verratti botayoko gibi orta saha lazım öncelikle dybala felan değil bizdxe münir var yeterli o dönecek zaten alcacerde şutlanmalı mathiu felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Barcelonaya bernardo silva verratti botayoko gibi orta saha lazım öncelikle dybala felan değil bizdxe münir var yeterli o dönecek zaten alcacerde şutlanmalı mathiu felan

Münir in neresi yeterli? Gecen yil az kufur etmetik
  • Münir iyidir ya paco alcacer alındı alınalı ilk golü ne zaman atacak diye bekledik zorla attırdılar sanki finalde gol atmış gibi sevinmedi mi
  • quote:

Münir iyidir ya paco alcacer alındı alınalı ilk golü ne zaman atacak diye bekledik zorla attırdılar sanki finalde gol atmış gibi sevinmedi mi

Paco çöp orası ayrı. Münir ise Pacodan iyi ama Barca seviyesinde olduğunu düşünmüyorum
  • her oyuncuda barçaya olmuyor işte alınanlar orta ayak uyduramıyorlar gibi bişey oluyor ya oyun görüşü zayıf oluyor ya ağır kalıyor ya teknik olmuyor nerden bulcaz yeni iniesta xavi artık daha busgetsin boşlugu bile dolmuyor oynamadı mı zor maçta baksanıza juve maçında orda mascerena oynadı adamını kaçırıyor hep sonra gol yiyoruz basit hatalardan..

piyasada barçada oynucak çok fazla üst seviye oyuncu yok ya bana kalırsa..iyi seçim yapmak lazım yeni hocayla felan halledilir bence yönetimle para çöp olmasında :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

Münir iyidir ya paco alcacer alındı alınalı ilk golü ne zaman atacak diye bekledik zorla attırdılar sanki finalde gol atmış gibi sevinmedi mi

Paco çöp orası ayrı. Münir ise Pacodan iyi ama Barca seviyesinde olduğunu düşünmüyorum

yaşı genç potansiyelli gelişmesi lazım ama yabana atılacak oyuncu değil
  • mathieu denis suarez digne paco bunlar gereksiz en başta bunlar paketlenmeli 2.evre olarak arda andre gomes felan var evre evre paketlenmeli takımdan
  • Davy Klaassen bak ben bunu unutmuştum orta saha için

Davy Klaassen, Bernardo Silva ve Marco Verratti 3'lüsü takımın orta sahasını toparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 15 Nisan 2017; 0:8:2 >
  • quote:

quote:

quote:

Aynen barca sp liginde bu deplasmanlarda hic her seferinde fark yiyen takim degildi gol yiyip atardi hep pasif kalamazdi defans felan boyle. Ilk kez goruyorumhep 3 gol yedigini bu takimlarsan hele juve ispanyadan baska takim koy 3 gol felan atamaz golcu takim degil zaten...rovans iyi mac olcakttir kesinde bole fark yemek barca gibi takima yakismiyor kizdigim o

bence asıl sorun barçanın defansında. defansta sağlam bir hat oluşmadı gibi. ayrıca busquets kim derdim ve yerine başka adamlar olsa daha iyi derdik. ama gördüm ki busquets ne kadar oyunda antipatik hareketleri olsa da dünyanın sayılı orta saha oyuncualrından. inanılmaz futbol aklı var. boşa kaçması alan açması yerinde hamleleri v.s.

ve iniesta bana göre dünyada en çok sevidiğim oyunculardandır. puyolu da çok severdim. karakteriyle adamlığıyla örnek kişiler bunlar. benim için ne kadar başarılı olursan ol karakteriyle yaptıklarıyla bunları daha çok yapmışsan işte o adam benim için adamdır. örnek biridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 14 Nisan 2017; 23:58:26 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

bence asıl sorun barçanın defansında. defansta sağlam bir hat oluşmadı gibi. ayrıca busquets kim derdim ve yerine başka adamlar olsa daha iyi derdik. ama gördüm ki busquets ne kadar oyunda antipatik hareketleri olsa da dünyanın sayılı orta saha oyuncualrından. inanılmaz futbol aklı var. boşa kaçması alan açması yerinde hamleleri v.s.

ve iniesta bana göre dünyada en çok sevidiğim oyunculardandır. puyolu da çok severdim. karakteriyle adamlığıyla örnek kişiler bunlar. benim için ne kadar başarılı olursan ol karakteriyle yaptıklarıyla bunları daha çok yapmışsan işte o adam benim için adamdır. örnek biridir.

puyol zamanında barça maçlarını böyle takip etmezdim o zamanlar ronoldinho varken izlerdim ama o zamanlar böyle net çok yoktu ya sanki :D tv de ne izlersek denk gelirse misali puyol hatırladğım yırtıcı sert bir oyuncuydu iyi basardı rakibi korkuturdu öyle bir tipti. busgets aynen çok önemli oyuncu valla nerde ne yapcanıbiliyor o bölgede bu yıl formundan düşmüş ne diyorlar ama neyseki iç sahada oynucak öle her defans değilde akıllı defans oyuncusu almak lazım umtiti var koca boylu misal yine kornerlerde hep rakip vuruyor pike o var yine aynı hep tehlike duran top juve iç saha maçında yine tehlike duran top dışı atamaz zaten juve depte bize sanmıyorum o baskıda

• Önce hoca önce hoca. Adaylarımdan biri Oscar Garcia.

• Bakalım nasıl bir kadro olacak rotasyon olacak mı
  • Barça XI

1.Ter Stegen

3.Piqué

4.Rakitic

5.Sergio

9.Suárez

10.Messi

17.Alcácer

18.Jordi Alba

20.S.Roberto

21.A.Gomes

23.Umtiti

• LE'nin kasedi var gomes'de

• Bildiğin Anadolu kulübü olmuşuz.Takım ismine sponsor alırsak tamamdır bu iş.

Barcelona Şekerspor muazzam yakışırdı bu kadroya.
  • Enrique hocam demiş ki sorunu olan varsa gelip soyunma odasında yüzüme söylesin.(ciddi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 15 Nisan 2017; 21:14:7 >
  • 
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.