Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (539. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Evet Beyler Suarez Barcelona da 5 yıllık anlaşma imzaladı.Maaşı Messiden az Neymar ve İniesta seviyesinde.Bonservisi tam olarak 75 Milyon Yuro.Bana göre ideal bir fiyat

Neymar Messi Suarez

Ölümcül olduk ölümcül

80-88 milyon arası deniyor fiyatına.

• quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

Evet Beyler Suarez Barcelona da 5 yıllık anlaşma imzaladı.Maaşı Messiden az Neymar ve İniesta seviyesinde.Bonservisi tam olarak 75 Milyon Yuro.Bana göre ideal bir fiyat

Neymar Messi Suarez

Ölümcül olduk ölümcül

adam 4 ay yok ama

Haziran sonu itibari ile 4 ay yok.Yani ekim sonu dönecek.Ayrıca o cezada indirime kesinlikle gideceklerdir.
  • En iyi hücum bizde şimdi .Kaleyi de halletmiştik 1-2 sağlam defansla şampiyonlar ligini rahat alırız . Messi de sakatlığı tamamen atlattığı zaman tamamdır olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

quote:

Neymar Messi Suarez

Ölümcül olduk ölümcül

Guillem Balague ve Xavi Torres onayladı hocam ki bu adamlar özellikle Xavi Torres dediyse doğrudur.75 e alınmış.
  • Ceza kesin iner.

Sonunda Barca da hedef forvet rolünde bir adam izleyebilceğiz kanatta oynamazsa eğer.

4-6-0 denen şeye uyuzum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

quote:

Neymar Messi Suarez

Ölümcül olduk ölümcül

Guillem Balague ve Xavi Torres onayladı hocam ki bu adamlar özellikle Xavi Torres dediyse doğrudur.75 e alınmış.

Ian Ayre'de 70 milyon sterlin'den (yaklaşık 88 milyon euro) aşağı satmayız, anlaşmayız diyordu. Goal.com, Skysports, Guardian alayında 70m £ haberleri dolanıyor şuan.

İki seçenek var. Ya 75 + bonuslar. Ya 80-88 arası bi fiyat.

• Ceza aldıktan sonra fiyat kırılması çok olası. Olması gereken hatta bu.
  • Luis Suarez to Barcelona: £63m (€80m), five-year deal agreed for Liverpool striker according to reports in Spain.
  • Brezilya'nın yıldızı Neymar sakatlandı. Omurgasında kırık tespit edilen ünlü yıldız, bir süre hareket dahi edemeyecek.

Brezilya 2014'ün en büyük yıldızlarından Neymar, yarı finalden itibaren yok. Kolombiya karşısında maçın 87. dakikasında aldığı darbeyle yerde kalan Barçalı yıldız, acı içinde hastaneye kaldırıldı. Hemen ilk tetkikleri yapılan ünlü golcünün omurgasında kırık tespit edildi.

Brezilya milli takımının doktoru Rodrigo Lasmar, "Bu haberi vermek kolay değil; ancak açıkçası Neymar Dünya Kupası'nın devamında oynayamayacak. Testlerde, üçüncü omurun yakınında kırık tespit ettik. Ameliyat olması gerekmiyor; ancak acıyı kontrol edebilmesi için hareket etmemesi gerekecek. Futbol oynayamaz. Bir hafta, iyileşmesi için yeterli değil. Titiz bir tedaviden geçmesi gerekiyor. Belini kemerle bağlayacağız, böylece biraz daha rahat hissedecek." şeklinde konuştu.

Juan Zuniga'nın faulü sonrası yerde kalan Neymar haberinin yayılmasıyla, Brezilya halkı yarı final heyecanını unuttu, ünlü yıldızın sakatlığını konuşuyor. Yarı finalde Almanya'yla eşleşen evsahibinde Neymar'ın yanı sıra Thiago Silva da sarı kart cezası nedeniyle kadroda yer alamayacak.

• Yeter ama hergün farklı fiyatla barca ile anlaştı haberlerini görmek. Umarım almayız bıktık

• quote:

Orijinalden alıntı: PeNcİLMaN

Yeter ama hergün farklı fiyatla barca ile anlaştı haberlerini görmek. Umarım almayız bıktık

Suarez Barça'da artık. Lami cimi yok yani. Resmiyete dökülmesi kaldı sadece.

• Barça daki yönetim kadar salak bir yönetim görmedim. Bitecek oyuncuya 80m verilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ru1Nz

Barça daki yönetim kadar salak bir yönetim görmedim. Bitecek oyuncuya 80m verilir mi

Neymara 100 vermişiz yani bu salaklar verir normal.Hatta defans almaz bir 80 daha verir bir forvet daha alır.
  • Suarez gibi futbolcu yok şuan. Artık barça destekçisiyim suarez yaptı beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoke34

Suarez gibi futbolcu yok şuan. Artık barça destekçisiyim suarez yaptı beni.

Daha almadık kesinleşmedi.Olmasa bile barcaya devam et bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 5 Temmuz 2014; 18:32:46 >
  • Uruguay'ın İtalya'yı yendiği Dünya Kupası maçında Giorgio Chiellini'yi ısıran ve futboldan 4 ay men edilen Liverpool'un golcüsü Luis Suarez'in bonservis bedeli tartışma konusu oldu.

Barcelona'nın renklerine bağlamak için yoğun çaba sarf ettiği Suarez için Liverpool'a 75 milyon euro ödeyeceği belirtilirken, Mundo Deportivo ise bu bedelin 94.6 milyon euro olduğunu iddia etti.

Mundo Deportivo'nun haberine göre; Suarez'in sözleşmesindeki fesih bedelinin, İngiltere dışından bir takım için 75 milyon pound, Premier League'den bir takım için ise 80 milyon pound.

Buna göre; Barcelona'nın konuşulan bedelin yaklaşık 20 milyon euro fazlasını ödemek zorunda olduğu belirtildi.
  • Spanish newspaper El Mundo Deportivo claims defender Daniel Agger is on his way out of Anfield, however, and has been offered to Barcelona.
  • Hergün suarez haberleri gına getirdi. İptal olsada rahatetsek.

• Keşke iptal olsa. Liverpool ve Real Madrid takipçisi olarak hiç istemiyorum.Liverpollu olarak bizden gitmesini istemiyorum Real Madridli olarak size gitmesini istemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.