Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

▪FC Barcelona▪ Mes Que Un Club▪

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: onur01 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
41.471
Cevap
65
Favori
1.194.043
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> ▪FC Barcelona▪ Mes Que Un Club▪
Giriş
    1218 Mesaj
    Vay arkadaş Messi yi a Sınıf bir hoca ile göremedik gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Depay>Sterling. Bilmiyorlarsa suç taraftarın değil. Eleştirmek gayet hakları.

Alıntıları Göster
    Sapla samanı karıştırmamak lazım. Benim her dediğim doğru değil. Yanıldığım noktalar olabilir ama ben bir şey söylerken bunun altını dolduruyorum. Depay>Sterling derken 2 oyuncuyu da izlediğim ve Depay'ın daha versatil, daha bitirici bir oyuncu olduğu için söylüyorum. Sterling'in kariyeri 2 ye ayrılıyor. Pep öncesi ve Pep sonrası. Pep sonrası başka bir seviyeye çıktı. Depay'ın şanssızlığı Manu'ya gitmesi oldu. Sonrasında Depay'ın Lyon performansı ortada. Doğru yer, doğru zaman diyelim.

Herkesin görüşüne saygım var lakin bir şey yazılıyorsa altı dolu olmak zorunda. Hayatın her alanında o konu hakkında bilmeden ama bilmiş gibi yorum yapan bir kesim var. Setien konusu da tam olarak böyle. Pochettino gelsin diyor adam Adam birçok kez Espanyol ve Tottenham'ı çalıştırdığı için Arsenal ve Barcelona'ya gitmeyeceğini söyledi. Setien'i hiç tanımadan, Las Palmas ve Betis de izlemeden eleştirilenler var. İzlemiyorsan eleştirmek zorunda değilsin. Bu kadar basit.

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"

• Yarbay
    2963 Mesaj

Zaten sapla saman da ben direkt adamlara saldırdığın için o örneği verdim.Yoksa herkesin her dediği doğru olacak diye bir şey yok. Setien'in bugün Barcelona başına geçmesi Rıza Çalımbay'ın, Tamer Tuna'nın 3 büyüklerden birinin başına geçmesi gibi bir şey. Elbette eleştirilir. Belki başarılı olur bilinmez ama 61 yaşında coğu taraftarın bilmedigi bir adam Barcelona kalibresinde bir takımın başına geçmişse eleştirilmeye hakkı var. Eleştirenler de senin dediğin aksine bilmiş gibi değil bu adam da kim tarzında eleştiriyor. 2. ligden kimsenin tanımadığı bir TD gelse insanlar sırf macları izlemedi diye elestirmeyecek mi? Üstelik diğer takımlarda Kloop, Pep, Simeone gibi adamlar varken gayet anlayabiliyorum bu tavirlarini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 14 Ocak 2020; 13:14:37 >
    |
    |
    D. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlk defa duydum ben ismini, nasıl bir hocadır bilgin var sanırım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

suarezin yerine lautauro nasıl olur aceba hem messi ile de arjantinden oynamışlığı var bu sezon baya beğeniyorum kendisini.
    Olmaz.Agresif yıkılmayan hızlı bir eleman lazım lautario zayıf yokolur gider şuanki griezmann gibi.

|
    |

fiziğini geliştirir ise olabilir bence.
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Setien tercihini niye eleştiriyorum? Çünkü daha önce büyük takım çalıştırmamış. Ama tecrübesiz de değil. Sürekli orta sıra takımlarını çalıştırmış. Orta sıra takımlarında güzel futbol oynatmak bir şey ifade etmiyor. Aksine sürekli orta seviye takım çalıştıran, iyi de oynatan adamlar büyük takıma gelince çuvallıyorlar. Niye? Hiçbir takım Barcelona'ya kapandığı gibi Betis'e kapanmıyor da ondan.

Valverde de Bilbao'da güzel futbol oynatıyordu. Her Bilbao - Barça maçında sıkıntı çıkarıyordu bize. Ne oldu gördük. Keza Luis Enrique de 3 kupa almasına rağmen vasat bir taktisyendi. MSN'in ekmeğini yedi. Bir diğer örneği Emery çapsızı. O da Sevilla ile rüzgar gibi eserken büyük takımda oynattığı futbol ortada.

Setien büyük bir risk. Belki de tutacak, bilemeyiz. Ama Betis de güzel futbol oynatması onu Barcelona için doğru hoca yapmıyor.

• Binbaşı
    1417 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hanıncipsi

Vay arkadaş Messi yi a Sınıf bir hoca ile göremedik gitti
    Xavi ve Iniesta ile oynadıcı tayfa bu konuyu hiç açmıyor nedense

Setien başarılı olur umarım benim sevdiğim bir hoca.

Suarez'in sakatlanması da şansına oldu sahte 9 ile oynamayı seven bir hoca hem Messi hem Griezmann bu rolü rahatlıkla üstlenebilir. Puiq a takımla çalışmaya başlamış umarım terfi ettirilir artık Setien kendisi için bir şans. Alena biraz daha sabretseydi keşke kötü oldu ayrılması

2 yıldır ilk defa önümüzdeki maç için heyecanlanıyorum

"And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."

• Onbaşı
    37 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Donna.

Setien tercihini niye eleştiriyorum? Çünkü daha önce büyük takım çalıştırmamış. Ama tecrübesiz de değil. Sürekli orta sıra takımlarını çalıştırmış. Orta sıra takımlarında güzel futbol oynatmak bir şey ifade etmiyor. Aksine sürekli orta seviye takım çalıştıran, iyi de oynatan adamlar büyük takıma gelince çuvallıyorlar. Niye? Hiçbir takım Barcelona'ya kapandığı gibi Betis'e kapanmıyor da ondan.

Valverde de Bilbao'da güzel futbol oynatıyordu. Her Bilbao - Barça maçında sıkıntı çıkarıyordu bize. Ne oldu gördük. Keza Luis Enrique de 3 kupa almasına rağmen vasat bir taktisyendi. MSN'in ekmeğini yedi. Bir diğer örneği Emery çapsızı. O da Sevilla ile rüzgar gibi eserken büyük takımda oynattığı futbol ortada.

Setien büyük bir risk. Belki de tutacak, bilemeyiz. Ama Betis de güzel futbol oynatması onu Barcelona için doğru hoca yapmıyor.
    Korkunuzu anlayabiliyorum. Tito'dan sonra gelen tüm hocalar gerçekten çöptü. 2013'den beri Barca'nın iyi gitmemesinin sebebi de buydu. Elbetette kadro kalitesinin düşmesi de bir sebepti. Barca, Real Madrid gibi bireysel yeteneklerle hadi çıkıp oynayın tarzı bir takım değil. Yıllardır oluşmuş bir felsefesi var. Cruyff'tan sonra gelen Rijkaard ve Pep Guardiola da bunu devam ettirdi. 2009 Barca'sının da tam başarı sağlanmasının sebebi Barca'nın kulüp felsefesine uygun bir oyunu, kulüp felsefesini almış oyuncular ve bunu yansıtabilecek hoca ile oynamasıydı.

Setien her ne kadar risk gibi gözükse de oynattığı futbol, bu kültüre uygun. Valverde'nin çuvallamasının sebebi Barca'yı Bilbao gibi oynatmasından kaynaklanıyordu. Geriye yaslanan, skora yatan hiçbir hoca Barca'da yapamaz. Setien kesinlikle başarılı olur demiyorum. Ama olumlu bir şeyler olacağına eminim.

Setien hakkında özet bir bilgiyi şuraya bırakayım.

|
    |

• Yarbay
    2411 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Barışş9999

İlk defa duydum ben ismini, nasıl bir hocadır bilgin var sanırım?
    Hocalık yaptığı her takımda önce hücumu düşünen, bunun üzerine kafa yoran ve topa sahip olma konusunda takıntılı bir hocadır. Hücum oyuncularının verimini yükseltecektir. Lo Celso'yu parlatan kendisi. Yine o kadroda bulunan birçok oyuncudan iyi katkı aldı. Geriden oyun kurulumuna da özen gösterir. Zaten bu topa sahip olmayla bağlantılı bir konu. Cruyff hayranıdır. Kağıt üzerinde Barcelona alabileceği en iyi hocalardan birini aldı. Kısa vadede büyük etki beklemiyorum ama orta vadede herkesi memnun edecektir. Bu videolar biraz daha açıklayıcı olacaktır.

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"

• Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Xavi ve Iniesta ile oynadıcı tayfa bu konuyu hiç açmıyor nedense

Setien başarılı olur umarım benim sevdiğim bir hoca.

Suarez'in sakatlanması da şansına oldu sahte 9 ile oynamayı seven bir hoca hem Messi hem Griezmann bu rolü rahatlıkla üstlenebilir. Puiq a takımla çalışmaya başlamış umarım terfi ettirilir artık Setien kendisi için bir şans. Alena biraz daha sabretseydi keşke kötü oldu ayrılması

2 yıldır ilk defa önümüzdeki maç için heyecanlanıyorum

Alıntıları Göster
    Neden açmayalim? Messinin eski hocaniza yazdiği veda mesajini okudunuz mu? Messi istemese Valverdeyi 2 sene önce kovarlardi.Messi, world class bir hoca isteseydi, çoktan gelirdi.Messi, dünyanin gelmiş geçmiş en iyi jenerasyonunda oynadi.Pepte o dönemler en iyi hocaydi.Keske Messi yerine Ronaldo o takimda oynasaydi.Messiden fazla ŞL kazanirdi o kadroyla.

Barçanin farkli bir futbol kültürü var. Bu futbol kültürüne uygun hoca bulmak zor.Setien iyi tercih. Messi ve team Messi, Setieni takacak mi?

• Binbaşı
    1417 Mesaj

Messi takımın kaptanı tabi o şekilde mesaj atacak ne bekliyorsun? Messi ne zaman hoca gönderen biri olmuş bugüne kadar? her zaman bu benim işim değil diyordu.

'' Pepte o dönemler en iyi hocaydi '' Pep Guardiola ne olursa olsun riskli bir hamleydi ama tuttu. o dönem en iyi hoca kim diye sorarsan 100 kişiden 90 tanesi Ferguson derdi ne anlatıyorsun?

Pep ve Barcelona beraber büyüdü 1 sene önce MANU'ya elenen, ligde 18 puan fark yiyen takım 1 sene sonra treble yaptı.
    |
    |
    Kenshin12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Yarbay
    3006 Mesaj
    Hanginiz yaptı bunu beyler

Setien, Coutinho'yu kadroda istiyormuş.

|
    |

841 milyon € gelir elde eden Barcelona, Money League raporunda 800 milyon € barajını aşan ilk kulüp oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furiosa -- 14 Ocak 2020; 20:19:20 >
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    2053 Mesaj
    Şu topu ayağında tutmasa bile domine etme olayını yapabilirse Liverpool a rakip olabiliriz demektir.
    |
    |
    Bi griezmann gibi yok olur gider muhabbeti tutturulmuş gidiyor. Adam yıllarca atleticoda top tuttu top taşıdı neden barçaya gelince bu kadar vitaminsiz ilan ettiniz? Hadi 18-19 yaşında hiç izlemediğimiz bi topçu olsa neyse de yıllardır izlediğimiz adam yapmayın Allah aşkına.

Yorumun için sağol hocam

|
    |
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.