Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17851786178717881789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elric.

Stoke cityi göremedim? bunlara gol atmak kolay
  • Valverde hocam adamsın sen arkandayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Valverde hocam adamsın sen arkandayız
    Senin için üzülüyorum dostum.Bak gerçekten dalga geçmek için demiyorum ama psikolojik destek alman gerek.
  • Çok büyük adam çok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
  • ya aga adamlar 10 kısı kapanıyor deli oluyom beklıyor orda, barcada messi olmasa napıcak takım bu takımın baska oyun planı olmaz mı paso ortadan delmeye calısıyorlar arada alba ya messı ıyı pas atarsa cızgıye ınıyor takım bu semodonun kanadı neden calısmıyor cıgzıye cogu macta ınmıyor bu takım ya kapanan savunmalar ıcın bırebır bızımkıler ortadan delecekte atıcak golu zaten orta yapan takım degıl hıc top ordan oraya gıdıp duruyor
  • bu suarez kambur olmaya basladi iyice. iyi oynadigi mac yok kac zamandir. ustune ustluk ayagina aldigini ya rakibe atiyor ya kaybediyor. biktim artik
  • Topa dokunmayıp üstünden atlayan Suarez en iyi Suarez maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000i aşkın Pas ama düzgün şut yok

Valvarde istifa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nasıl oyun anlamıyom la anca yana pas yapıyoz alba havadan orta yapmayı bilmiyor mu suarez neci bu takımda şut atmıyor ? valverde denen hanzo dk 85 olmus bizim gibi izliyor böle hocalar düşman başına
  • şu milli arada hocanın gitmesi lazım değişiklikleri dk 85den sonra vakit geçirmek için yapıyor şaka gibi

şu puan kaybettiğimiz 4 hafta da messi her maç skora katkı yaptı ona rağmen puan kaybettik artık sadece messi de kurtaramıyor yol yakınken şutlanmalı

messi hafta içi spursu tek başına yenmese şutlanma ihtimali %100dü ne güzel
  • 4 mactir ust uste puan kaybediyoruz. sorumlulari bedel odemeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlemeyeceğim diyorum yine de gözlerim kanaya kanaya izliyorum maçları sırf Messi, Coutinho, Arthur bi şeyler yapar diye. Takım teknik direktörsüz çıksa son 4 maçta 3'ten fazla puan alırdı. Sağ kanattan 1 tane bile atak yapamaz mı bir takım ya? Messi'nin başına 2 adam koy, Alba kaçtığında 2 adam da oraya getir, sağ tarafı salla, geri kalan herkesi ceza sahasına topla tamam. Barcelona'dan puan almak bu kadar basit.
  • Ben ne demiştim evet kaybetmek normal puan kaybı normal.Malverde gitmediği sürece durum bu.
  • Hadi bizm takımda kaos ortamı var siz niye her hafta puan kaybediyorsunuz anlamadım ne oldu bu takıma geçen seneden farklı olan ne

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Hadi bizm takımda kaos ortamı var siz niye her hafta puan kaybediyorsunuz anlamadım ne oldu bu takıma geçen seneden farklı olan ne

• Hocam bu adam geçen sene de takımın başında değil miydi ki?

• Roma maçından sonra ayarları bozuldu iyice

geçen senede böyle oynuyorduk çoğu maçta ama defansımız daha iyiydi messinin yaptığı skorlar puan için yetiyordu bu sene defansımız kötü haliyle messinin attığı goller yetmemeye başladı üstüne kadro geçen seneden iyi olmasına rağmen formayı adaletli dağıtamıyor 40m verdiğimiz Malcom ilk18e girmiyor vidal varken rafinhayı oyuna alıyor vs vs

İyice sıvamadan yollanmalı şu arada

• Bu çakma katalanlar kadar vefasız taraftar grubu yok geçen seneki 17 puan farkı unutma vefasızlık yapma!
  • takımın kapanan takımlara karşı messiden başka planı yok olan bu top gezdirmekten başka birşey yapmıyorlar kazanma arzusu azalmış hoca oyuncu değişmiyor anca izliyor oda 5 dk kala mı değişilir başka formatta yapmıyor adamlar 10 kişi dizilip kitledi maçı kanatlardan hiç giden yok hele maçta savunmayı dagılacak çizgiye inse takım öyle düzen yok takımda paso ortadan gol atmaya calısıyorlar
  • 
Sayfa: önceki 17851786178717881789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.