Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15941595159615971598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ....

• Veee kazandık.
  • 2-1 yendi Barça ama nasıl yendi umarım haftaya Espanyol deplasmanında değişik bir fantezi denemez yine.
  • iniesta alarm veriyor, cou kesinlikle solda oynamalı. Rezil bir futboldu
  • valverde den hoca olmaz

• İniesta'nın ölüsü yeter dirisi .... yani valla gene ipten alıyor takımı

Messi'nin frikikte gene muhteşemdi ama takımda genel bir düşme var sebebi hafta içi olan Espanyol maçı olabilir mental olarak o maç kötüydü
  • uefalona
  • Messi 20 maç 19 gol 9 asist ligde.

Sakatlık filan yaşamaması durumunda 35 gol 17 18 asist civarına ulaşacaktır. Ama puan farkı açıldıkça bir rehavet oluştu takımda. Alaves gibi takımların direncini daha ilk yarıdan kırıp maçı farka götürmeleri lazım.
  • O pozisyon ofsayt olsa puan kaybedecektik. Bugün yensek de çok kötü oynadık. Biraz kendisine gelmesi lazım Valverde'nin.
  • 21 - Lionel Messi has scored 21 direct free-kick goals in La Liga, more than any other player since at least 2003/04 (Cristiano Ronaldo, 20). Magic.
  • reyiz asmış yine frikikten helal olsun
  • Beşiktaş gibi takım olduk.

• Alevesi cok begendim sahsen bu takim asla dusmez nasil dusmemeye oynuyor hayret bize cok ters geldikleri kesin iyi savunma yapiyolar o gercek bizdeki oyuncular tam perfermans olmayinca zorlandik ama alevesin oyununu cok begendim kolay kolay kimsenin oyunu begenmezdim nou campta.

Adamlar iki yonunude oynamayi becerdi dusunun bu takim dusucekti.

Asil mac cl maci korkuyorum az.chelsea bize ters gelem takimlardan ama sikinti olcani sanmiyorum drogba ve lampart ile ters geliyorlardi pepin istifa ettigi maci izledigim dun gibi aklimda bizim turk hakem yonetmisti on kisiye elenmistik cok dram bir macti.

Coutinhoo messi suarez ile baglantiyi iyi kurmali..messi reyisden cl maclarinda en iyi perfermans bekliyorum bu yil ballon dor alacak

• Luis Suarez, ligde oynadığı son 8 maçta 11 gol atmayı başardı.

Celta Vigo x1
    Villarreal x1
    Deportivo x2
    Real Madrid x1
    Levante x1
    Real Sociedad x2
    Real Betis x2
    Alaves x1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 29 Ocak 2018; 14:36:33 >
  • 2009/2010 (Guardiola)
    2017/2018 (Valverde)

21 maç La Liga yenilmezlik serisi ve giderek artıyor.

• Suarez neden Duarte'ye tekme attı sebebi ödeşme.

Bonus olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 29 Ocak 2018; 14:44:30 >

• Gol Krallığında 1 numara Lionel Messi ardından dişlek Suarez geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 29 Ocak 2018; 14:46:52 >

• Arada bir böyle kötü oyunlar olacak ki takım kendine gelsin. Rehavete kapılmazlar artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15941595159615971598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.