Şimdi Ara

Fazlalıkları Satıyorum Genel Olarak Teknoloji Ağırlıklı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
4
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Ürünler aksi belirtilmediği sürece çalışır vaziyettedir. Bozuk olanları ayrıca yazarım. Her hangi bir ürün ile ilgili detay isterseniz pm atın ürünü tekrar inceleyip şu var bu var yazarım.

Ürünlerde önce parayı alırım sonra kargo yaparım. Referansınız yüksekte olsa böyle tercih ediyorum. Kargo alıcıya aittir.

Ürünleri hem ev boşalsın hemde youtube kanalıma lens almak için satıyorum. İnceleme ürünlerinden kalanları da satıyorum kanala faydası olsun. Zaten çoğu işime yaramıyor. Boşuna durmasınlar dedim. Kaç yıldır yatan ürünler var. En azından lens alıp görüntüyü iyileştirmede bana destek olsunlar malum dolar fırladı.

Ürünlerin Resimleri :

Ürün Resimleri

Takstar SGC-598 + Deadcat + 2 Şarj edilebilir Pil (200 TL)

Sorunsuz bir üründür kalitesi için video incelemelere bakabilirsiniz. Elimde rode video pro ve micro olduğu için bunu satayım yer açılsın dedim. Orjinaldir piyasada çok fazla sahtesi mevcut.

Logitech F710 + 4 şarj edilebilir pil (120 TL)

Yıllardır bende satın aldığım tarihi bile hatırlamıyorum vatandan almıştım sorunsuz çalışıyor isteyen olursa bir tane ps3 kolu var onuda vericem oda sorunsuz çalışıyor. Temizlik olarak kullanıma bağlı yıpranma var 10 üzerinden 7.5-8 derim ama çalışmayı etkileyen sorun ve kırık çıkık bişe yoktur.

Jwmaster 20b Wireless kulaklık + Bluetooth dongele (180 TL)

Taşıma çantasında sıfır ayarındadır. Hevesle zamanında almıştım arada kullanıyorum ama ev kulaklık doldu. Bluetooth olmayan Pc lere bağlamak için bluetooth dongle vereceğim istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İncelemelere bakarsanız fiyatına göre fena ürün değil.

Linktech 1009 wireless hoparlör (120 TL)

Sıfır kutusundadır. Açıp inceleme çektim yerine koydum.

H96 Max 4GB 64 GB Rom Android TV Box (Satıldı)

Sıfır kutusundadır. Açıp inceleme çektim yerine koydum. Istenirse içine gerekli programlari kurup yollayabilirim.

Sades Scythe Oyuncu Faresi (100 TL)

Sıfır kutusundadır. Açıp inceleme çektim yerine koydum.

Tplink TL-WA855RE Versiyon 1 (Versiyon olayına dikkat edin bendeki ilk versiyon) (75 TL)

Çalışır vaziyette uzun zamandır duruyor. VR 900 aldıktan sonra hiç kullanmadım. Sadece kendisi var kutu aksesuar filan yok.

LOGITECH G300S (100 TL)

Temiz ve sorunsuzdur. Sadece kendisi var kutusu vs yok.

Trust GXT 166 MMO (100 TL)

Sorunsuz ve sıfır ayarında ağırlıkları kutusu vs vardır.

Turkcell T Tablet Satıldı (Rom yüklediğim için sim kart kısmı aktiftir.)

Üzerinde condor rom kurulu sorunsuz ve temiz. Şarj cihazı ve kutusu var garantisi bitmiş faturası vs yok. Tablet tutacağıda verilecek. Üzerinde ekran koruyucu vardır.

Lg Q6 Satıldı Türkiye cihazı

Ekranın üst kısmında kulaklığın orada çatlak var çatlak parçalı dediğimiz tipten resimde anlaşılır umarım bir de arka kısımda deformasyon vardır. çalışır durumda kutu içeriği vs var kılıfta verilecek. Bu şekilde de normal çalışıyor. İsteyen tamir eder veya ettirir.(kutuda telefon kulaklık şarj cihazı ve kablosu vardır.)

Canon LEGRIA HF M406 satıldı

Özelliklerine intten bakabilirsiniz. Çalışır vaziyette pili şarj cihazı taşıma kutusu gibi bir şey var bir de uzaktan kumandası var. Resimde 2 kumanda var sanırım siyah olan buna ait o verilecek.

Sony NEX VG10 satıldı

Çalışır durumda ama mikrofonu bir yere sıkışmış sanırım orası biraz sorunlu sallanıyor ama zorlamanız lazım. Çalışmasına engel değil. Bir de lensleri yoktur ben lensleri farklı bir sony makineye kullandım. Özelliklere netten bakabilirsiniz.

Ufak Ürünler

Helios 44M-7 MC 58 mm f2 Manuel lens 200 TL

MD - FX Adaptör Kf concept 125 TL

Airties wifi adaptörler Kutusuz

Air 2315 2 adet var tanesi 25 TL
    Air 2410 V2 a adet var 35 TL

Arızalı Packerd bell ms2317 Ns44 HR 505TK (200 TL)

Cihaz hiç açılmıyor hdd yoktur. Adaptörü vardır. İçinde 4 gb ram vardir. Yedek parça için isteyen alabilir. Ekran filan çiziksizdir.

Arızalı Samsung NF210 NP NF 210 A03TR (100 TL)

Kafasına göre arada açılıyor arada açılmıyor pek temiz bir cihaz değil yedek parça isteyenler kullanabilir 2 gb ram ve adaptör vardır hdd yoktur.

Tplink TD-W8980 Temiz sıfır ayarında (150 TL)

Tüm aksesuarları ile birlikte. Ancak kutusunu bulamadım 9970 kutusunda göndereceğim.

Huawei HG 552e (30 TL)

Kutu vs yok adaptörü ben uydurdum cihaz çalışıyor işine yarayan olursa alabilir. Uydurduğum adaptör kopuktu ben birleştirdim. Öyle pek temiz bişe değil ama çalışıyor

Tp link Tp sf1005d Switch (20 TL)

Temiz sıfır gibidir ama adaptörünü usb hub için kullandım o yüzden adaptörsüz verilecek işine yarayan olursa değerlendirebilir.

Zamanla başka ürünlerde ekleyeceğim şimdilik durum böyle. Fiyatları yüksek vs bulan olursa yazsın piyasaya bakar güncellerim. Ölücülere ürün satılık değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolleskaan -- 19 Kasım 2019; 22:12:12 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.