Şimdi Ara

Fazla yatan iade ucreti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 95 tllik siparis verdim. 15 tllik mouseyi iade ettim. Iade ucretini yatirmislar ama 95 tl yatirmislar.Fazladan 80 tl yatmis yani. Mhye soyluyorum biz mousenin ucretini yatirdik diyor fazla yatirmadik diyor parayi almiyor. Sizce napiyim o parayi???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Firma?

• Aldido.com

• firmaya zorla veremeyeceğinize göre her gün öğlen bir fakirin karnını doyursanız 4-5 gün boyunca güzel bir iş yapmış olursunuz :)
  • yardım vakıflarına bağış yapabilirsiniz
  • sınanıyorsun dikkat et. bunu değerlendir
  • hayır kurumuna bağışlayın ölücülük yapıp cebe atmayın
  • Bende oyle yapacagim kizilay vb biryere en yakin zmanda bagislayacagim tskler fikirleriniz icin

• Kızılay gibi yerlere bağışlama taraftarı değilim ben..Ülkemizde malesefki hayır kurumu adı altında ne sömürüler yapılıyor haberimiz bile olmuyor..En iyisi arkadaşında dediği gibi hergün bir fakiri doyurun para bitene kadar..En azından sokakta bişeyler satan çocuklara yiyecekleri bişeyler alıp verin, çocukları sevindirmek daha sevaptır..Tutumunuzdan dolayıda ayrıca tebrik ediyorum sizi örnek insansınız
  • Parayı 1 ay kadar cepte tut , isteyebilirler açık çıkınca.
  • Rimesia R kullanıcısına yanıt
    Ztn yaklasik 1 aydir bekliyor para. Mh ye uzun uzun durumu anlattim. Baskasi yatirmistir fln diyor. Ztn iadeyi de benim zorlamamla yaptilar. 2 ayda iade ucreti yatti. Beni de baya ugrastirmislardi. En sonundada baktim ki fazla yatirmislar. Durum boyle

• bana da benzerini Dechatlon yaptı, sandalet aldım, hemen iade edip bir numara büyüğünü sipariş ettim, eskisinin parasını kredi kartına yatırmışlar.

1-2 gün sonra telefonla arayıp parayı yatıracağız IBAN verin dediler, dedim yatmış olması lazım karta, yok dediler sistemde sorun oluyor hesabınıza yatıracağız.

Ben de kredi kartına iade yapıldığından o an emin olamdığımdan IBAN'ımı verdim, parayı hesaba yatırdılar. Karta da iade etmişler. 2 defa müşteri hzimetlerini aradım, kabul etmiyorlar.

Ben de artık hakettiler dedim üstelemedim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.