Şimdi Ara

faturalı sms paketleri <<YENİ>> bir de faturasızlara da geçerli 11000 sms atıyosunnn 9 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
6.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

Paketten yeni haberim oldu ve işin aslı harika bir paket olmuş. Benim için şöyle bir durum var; ben avea değil gsmobile kullanıyorum. Napacam şimdi?

En yakın zamanda taraftar hatlarına da bu paketi bekliyoruz. Sonuçta taraftar hatları da avea şebekesiyle çalışıyor.

hocam sende gs mobile müşteri hizmetlerine yaz istersen. İstek çok olursa düşünürler daha çok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Paketten yeni haberim oldu ve işin aslı harika bir paket olmuş. Benim için şöyle bir durum var; ben avea değil gsmobile kullanıyorum. Napacam şimdi?

En yakın zamanda taraftar hatlarına da bu paketi bekliyoruz. Sonuçta taraftar hatları da avea şebekesiyle çalışıyor.

hocam sende gs mobile müşteri hizmetlerine yaz istersen. İstek çok olursa düşünürler daha çok...

Hocam yakın zamanda taraftar hatlarına da bu paketleri eklerler diye düşünüyorum. Sonucta taraftar hatları da avea catısı altında işletme yapan yan şirketler. Ee aveada bir üvey evlat muamelesi yapmaz artık. :))

Bir posta gönderelim bakalım. :))

quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

Heryöne açısından düşünürsek en iyisi Turkcell'dir

Şöyle ki;

Avea
    Heryöne 1000 SMS 9 TL (3000 SMS 27 TL)

Vodafone
    Heryöne 500 SMS 6 TL (3000 SMS 36 TL)

Turkcell
    Heryöne 3000 SMS 23 TL

Saçma bir hesap olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mp3DeLiSi -- 13 Temmuz 2010; 21:34:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY
    Heryöne açısından düşünürsek en iyisi Turkcell'dir

Şöyle ki;

Avea
    Heryöne 1000 SMS 9 TL (3000 SMS 27 TL)

Vodafone
    Heryöne 500 SMS 6 TL (3000 SMS 36 TL)

Turkcell
    Heryöne 3000 SMS 23 TL

Vodafoneda cep dolusu sms paketi her yöne 3000 sms 9tl.Nasıl bir hesap yaptınız?
  • paketler çok güzel,rekabet açısından çok iyi de,
    en altta yazan şu satırlar oluyor mu hiç?

fatura döneminde, Tarife, Paket ve Kampanyalara ait kalan toplam SMS adedini SMS yazıp 6000'a SMS göndererek öğrenebilirsin. SMS sorgulama servisinden alınan her bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

2 gün önceki kullanım bilgisini 1 liraya veren bir operatör.

bir türlü ısınamadım şu avea'ya.çalışıyorum ama olmuyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

faturalı sms paketleri <<YENİ>> bir de faturasızlara da geçerli 11000 sms atıyosunnn 9 tl

Şu resmide en başa koyarsak güzel olur inexo kardeşim..

-----

Ayrıca Faturasızlarda KAÇ SMS KALDIĞI ÜCRETSİZ İKEN
    Faturalılarda 1 TL ücret bedeli var..

Neredeyse sınırsıza yakın sms veriyorsun ama burada saçma sapan iş yapıyorsun..

Gerek varmı ?

Çok yok ama neden ücretliki kardeşim..

Hocam eski sms paketlerini sorgulamak ücretli. 1000+10000 sms paketlerini sorgulamak faturalı hatlarda da ücretsiz.

quote:

Avea ile ayda sadece 9 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS atıyorsun, Avea ile SMS'e doyuyorsun!

Üstelik paketten faydalanmak için sadece "KAYIT" yazıp 3900'a ücretsiz SMS göndermen yeterli!

Sen de hemen bu benzersiz SMS paketine abone ol sevdiklerinle rahat rahat mesajlaşmanın tadına var!

Hocam faturalilarda ucret var. sms yazip 6000 e atmak gerekiyor. yanlis okumadim umarim cepten bakmistim..

• 9 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS İKİSİ BİRLLİKTE muhteşem ama sanırım KARTALCELL'de bu durum yok dimi
  • quote:

faturalı sms paketleri <<YENİ>> bir de faturasızlara da geçerli 11000 sms atıyosunnn 9 tl

-----

Gerek varmı ?

eklendi

• quote:

quote:

quote:

-----

Gerek varmı ?

Hocam eski sms paketlerini sorgulamak ücretli. 1000+10000 sms paketlerini sorgulamak faturalı hatlarda da ücretsiz.

quote:

Avea ile ayda sadece 9 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS atıyorsun, Avea ile SMS'e doyuyorsun!

Üstelik paketten faydalanmak için sadece "KAYIT" yazıp 3900'a ücretsiz SMS göndermen yeterli!

Sen de hemen bu benzersiz SMS paketine abone ol sevdiklerinle rahat rahat mesajlaşmanın tadına var!

Hocam faturalilarda ucret var. sms yazip 6000 e atmak gerekiyor. yanlis okumadim umarim cepten bakmistim..

quote:

"KAYIT" yazıp 3900'a ücretsiz SMS göndermen yeterli!
    Ben bu kısmı karıştırmışım. Evet sizin okudugunuz doğru. sigarayı bırakalı 5 gün oldu da bazen böyle afallıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: syruse

9 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS İKİSİ BİRLLİKTE muhteşem ama sanırım KARTALCELL'de bu durum yok dimi

Evet, şuan taraftar hatları için bu paket kullanıma açık değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mp3DeLiSi -- 13 Temmuz 2010; 22:58:07 >

• Diğerlerini bilmemde Beşiktaşlılara bu sene oldukça lazım bunlar..

Her maç 3 atsak
    34 maç 100 gol

60 kişiye gol başı sms atsak

Evet evet anca yeter

Şaka maka..

Taraftar hatlarına gelmeyecek gibi bir ibare var orada. Avea karına değilde rekabet için giriyor bu işe.
  • Taraftar hattında olan arkadaşlar herkes 1 mail atarsa bu konu olur gibi geliyor bana
  • quote:

Diğerlerini bilmemde Beşiktaşlılara bu sene oldukça lazım bunlar..

Her maç 3 atsak
    34 maç 100 gol

60 kişiye gol başı sms atsak

Evet evet anca yeter

Şaka maka..

Taraftar hatlarına gelmeyecek gibi bir ibare var orada. Avea karına değilde rekabet için giriyor bu işe.

Klavyenden yel alsın hocam ya. :D o zaman desene vodafone midiye devam. Gsmobile hattı bırakamam bu saatten sonra. 20Tlye 1905dakikamı bıraaaaakmam. :D
  • Valla sms ara bağlantı ücretletri hiç az değil..

Bence klupler fedekarlık yaparsa olur bu iş..
  • Olursa çok rahatlarım. Yine 2 telefon kullanmaya devam ederim ama daha çok kartalcell e yükleme yaparım. Hadi kartalcell yap bi büyüklük...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: Don Juan

oy oy oy. yemede yanında yat.

peki ben sadece her yöne 1000 istiyorum olmuyor mu? ayrı ayrı yapsaydı daha güzel olurdu sanki.

ayrıca 500 ve 5000 sms kampanyası hala duruyor.

1.2 tl için kimse bunları almaz herhalde aslında bu paketlerinde fiyatını düşürse iyi olur,misal vodafone a kapak olsun diye 5 tl yapsalar hiç fena olmaz 500 ve 5000 sms paketlerini.Avea çoşmuşken bunuda yapabilir

hangisi tercih edilmez. 11000 sms mi tercih edilmez?

eğer 11000 sms alınmaz diyorsan şöyle düşün. 7.8 tl'ye 500 ya da 5000 alabiliyosun ve 500 aldığında 5000 alamıyosun veya tam tersi bunda 9 lira veriyorsun hem 1000 her yöne hemde 10000 avea içine atıyosun.

• 500 ve 5000 tercih edilmez demiş..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

oy oy oy. yemede yanında yat.

peki ben sadece her yöne 1000 istiyorum olmuyor mu? ayrı ayrı yapsaydı daha güzel olurdu sanki.

ayrıca 500 ve 5000 sms kampanyası hala duruyor.

1.2 tl için kimse bunları almaz herhalde aslında bu paketlerinde fiyatını düşürse iyi olur,misal vodafone a kapak olsun diye 5 tl yapsalar hiç fena olmaz 500 ve 5000 sms paketlerini.Avea çoşmuşken bunuda yapabilir

hangisi tercih edilmez. 11000 sms mi tercih edilmez?

eğer 11000 sms alınmaz diyorsan şöyle düşün. 7.8 tl'ye 500 ya da 5000 alabiliyosun ve 500 aldığında 5000 alamıyosun veya tam tersi bunda 9 lira veriyorsun hem 1000 her yöne hemde 10000 avea içine atıyosun.

Avea çoşmuşken bunuda yapabilir derken ve cümlelerdeki diğer içeriklerden de anlaşılacağı üzere 500 ve 5000 sms paketleri için dedim.bu paket 9 tl varken kimse 1.2 tl kar etmek için 500 yada 5000 almaz dedim.Hatta avea bu paketleri 5 tl ye düşürse tam bomba yapmış olur dedim enson olarakta çoşmuş zaten neden yapmasın dedim :) bu da tercümesi olsun

Zaten bu birleşik paketleri destekleyen en mantıklısı bu olduğunu iddaa eden biri olarak işe yaramaz tercih edilmez demem mümkün mü :) bende vodafone da heryöne maksiyi kullanıyorum 5000 şebekeiçi + 500 şebeke dışı bana fazla fazla yetiyor benim için sınırsız gibi birşey aveanınki hayli hayli ihtiyaçları karşılar hani daha çok sms atanları bile memnun eder,tercih edilmemesi beğenilmemesi gibi birşey söz konusu olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 13 Temmuz 2010; 23:45:35 >

• kafa biraz güzel olunca yanlış anlaşılabiliyor hocam kusura bakma.
  • aveanın türkçeyi güzel kullanmasını temenni ediyorum
    ediyosunnn ne yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Taraftar hattında olan arkadaşlar herkes 1 mail atarsa bu konu olur gibi geliyor bana

Örnek bir yazı ayarladım ve bilgileri de yazıyorum ki kimse üşenmesin ve direk yollasın diye, umarım iyi bir şekilde ifade edebilmişimdir.

Dilekçe gibi oldu ama idare edelim veya bir arkadaşımız daha iyi bir şekilde ifade etsin ona göre değiştirelim.

Buarada Kartalcell yazan kısımları, diğer taraftar hatları olan Fenercell ve Gsmobile olarak değiştirmeyi ve numaralarınızı eklemeyi unutmayınız.

dilekçelerimizi göndereceğimiz adresleri de veriyorum ki biran önce linklere tıklayıp bütün taraftar hattı kullanıcıları bu maili yollasınlar.

http://www.kartalcell.com.tr/contact.php
    http://fenercell.derinev.com/musterihizmetleri.asp
    http://www.gsmobile.com.tr/musteri-hizmetleri/default.aspx

"KAYIT" yazıp 3900'a sms gönderimiyle 9 TL'ye her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS kampanyasının tarafımdan kullandığım Kartalcell hatlarına da tanımlanmasını ve AVEA müşterileri olarak bizlerin de bu kampanyaya dahil edilmesini istiyoruz. AVEA altyapısını kullanan ve AVEA müşteri olan Taraftar hatlarının bu kampanya dışında tutulması açıkçası AVEA'nın kendi müşterilerine karşı yaptığı haksız, adaletsiz ve hoş olmayan bir ayrımcılıktır. Bu kampanyanın biran önce Kartalcell hattıma tanımlanmasını saygılarımla arz ederim.

• önceden KAYIT yazıp 3900a sms gönderince, kullanmakta olduğumuz sms paketi için otomatik yenileme talebinde bulunmuş oluyorduk. Peki şimdi nasıl olacak acaba.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.