Şimdi Ara

faturalı hattan kontör transferi oluyormu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
49.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar babamın faturalı vodafone hattı var ben ondan kontör atabilirmiyim kendime mümkünmü ?

• quote:

Orjinalden alıntı: adige_4ever

arkadaşlar babamın faturalı vodafone hattı var ben ondan kontör atabilirmiyim kendime mümkünmü ?

Faturlı hatlarda cepaile dışında kontör transfer bulunmuyor
  • Turkcell'de oluyorda diğer hatlarda oluyor mu bilmiyorum.
  • bu hızmet sadece turkcell de normal olarak var. vodafone da ise cep aılede sadece!
  • quote:

Orjinalden alıntı: VeLiDeSiDeRo

bu hızmet sadece turkcell de normal olarak var. vodafone da ise cep aılede sadece!

Sadece turkcell var diyerek yanlış bir bilgi vermişsiniz.
    http://www.avea.com.tr/sta/bireysel/servisler/ozel/kontorpaylas.shtml?pagemenu=servisler.islemler.kontorpaylas adresinden detaylarını görebileceğiniz gibi bu servisi faturalı Avea aboneleride kullanabiliyorlar.

Gerçi bu bilgi başlığı açan arkadaşa bir fayda sağlamayacak ama diğer kişilerin mesajları okuyup yanlış bilgiye sahip olmasını istemedim.

• quote:

Orjinalden alıntı: highjacker

quote:

Orjinalden alıntı: VeLiDeSiDeRo

bu hızmet sadece turkcell de normal olarak var. vodafone da ise cep aılede sadece!

Sadece turkcell var diyerek yanlış bir bilgi vermişsiniz.
    http://www.avea.com.tr/sta/bireysel/servisler/ozel/kontorpaylas.shtml?pagemenu=servisler.islemler.kontorpaylas adresinden detaylarını görebileceğiniz gibi bu servisi faturalı Avea aboneleride kullanabiliyorlar.

Gerçi bu bilgi başlığı açan arkadaşa bir fayda sağlamayacak ama diğer kişilerin mesajları okuyup yanlış bilgiye sahip olmasını istemedim.

duzelttıgın ıcın saolunutmusun avea yı.. turkcell de daha cok kullanıldıgı ıcın bu servıs ona alısmısım...

• Vodafone'da kontör transferini tarife içi yapmasının mantığını anlayabilmiş değilim. Parça kontör satarken bir ara bi yakınım telefon mağazasında sinir olmuştum. Yok şu tarifeye parça kontör ayrı yok bu tarifeye parça kontör ayrı vs. vs..
  • hortlattığımın farkındayım yeni konu açmak istemedim bu sorunun cevabı lazım bana.. vodafone faturalıdan vodafone faturasıza tl transferi oluyor mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: muko70

hortlattığımın farkındayım yeni konu açmak istemedim bu sorunun cevabı lazım bana.. vodafone faturalıdan vodafone faturasıza tl transferi oluyor mu acaba

adı üstünde faturalıdan transfer olurmu hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil445

quote:

hortlattığımın farkındayım yeni konu açmak istemedim bu sorunun cevabı lazım bana.. vodafone faturalıdan vodafone faturasıza tl transferi oluyor mu acaba

vodafone cep ailede var böyle bişey normal faturalılarda da var mı onu öğrenmeye çalışıyorum.. forumun ustalarından cevap bekliyorum mümkünse..

• *Tüm bireysel faturasız tarife kullanıcıları lira transfer işlemini gerçekleştirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

*Tüm bireysel faturasız tarife kullanıcıları lira transfer işlemini gerçekleştirebilir.

sen yanlış anlamışsın hocam faturasızlar arasında transfer yapılabildiğini biliyorum ben.. faturalı hattan faturasız hatta transfer oluyor mu onu öğrenmek istiyorum..
  • Evet oluyor tabii ki
  • Yok işte bende onu diyorum Sade faturasızlarda var bu iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı

Evet oluyor tabii ki

nasıl yollanıyor peki?
  • quote:

quote:

Turkcell'de oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ALA-

quote:

quote:

Turkcell'de oluyor.

faturasızdan faturalıya oluyomu peki :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.