Şimdi Ara

Fatura hakkında benim faturalarım neden şişirilmiş oluyor arkadaslar bakarmısınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya beyler 79,90 olarak anlastık bana gelen fatura hep 5-6tl hep yüksek nasıl oluyor sadece gecikme faizi oluyor 1,55 tl oda

misal nisan faturası 91 tl olarak gelmiş, inceledim bakıyorum fatura detayına.
    ses ücretleriniz yazıyor : 4,99 tl
    bu ne demek oluyor ses ücreti ne ya ? 5 tl bindiriyor bu resmen fatularda yazıyor hep sizdede böyle mi böyle bişey var mı ?

soncuta 3 bir arada kampanya taatüt yaptık 79,9 liraya tv tel net paketi tel kullanmıyoz ama

sizde tam denilen miktar mı geliyor böyle şeyler var mı sizdede ya ? arıyıcam önce buraya yazım dedim

• ev telefonunu taşıdın mı işte o neden oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

ev telefonunu taşıdın mı işte o neden oluyor...

taşıdın mı derken eskidende taşınmıştı zaten ama ev telefonu kullanmıyoruz ki. ayrıca ev telefonu için para mı alıyorlar ki ? eskiden almıyorlardı 3 lü kampanyada tv net tel zaten bir arada 79.9 tl hepsi içinde ? tam anlamadım hocam?

aramam mı gerek 5 tl ses ücreti yazıyor ya
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    kampanya hariç numara aramış olabilirsin sabit ücrette olabilir... TURKCELL TV+ ile filmlerden bazısı ücretli...
    faturada tüm detaylar yazıyor...
  • quote:

kampanya hariç numara aramış olabilirsin sabit ücrette olabilir... TURKCELL TV+ ile filmlerden bazısı ücretli...

tekrar inceledim 2016 faturalarınıda ya Tahsisli
    Numara Bedeli diyor 4,99 bu hep eklenmiş ya sizlerde yok mu bu 3 'lü kampanya kullananların.

diğer ek servisleri zaten biliyorum film felan izlemiyorum tv den paralı sadece turbo indir alırsam o zaten 5 tl.

bunu arayıp sormam gerek sanırım ben gecikme faizi en fazla 81 tl ödemem gerek ama faturalar hep 85 tl 87 tl arası geliyor anlastıgım parayı ödüyemiyorum sabit bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

Numara Bedeli diyor 4,99 bu hep eklenmiş ya sizlerde yok mu bu 3 'lü kampanya kullananların.

diğer ek servisleri zaten biliyorum film felan izlemiyorum tv den paralı sadece turbo indir alırsam o zaten 5 tl.

bunu arayıp sormam gerek sanırım ben gecikme faizi en fazla 81 tl ödemem gerek ama faturalar hep 85 tl 87 tl arası geliyor anlastıgım parayı ödüyemiyorum sabit bir

bende yok. zamanında ilk alırken + alo hizmeti alınca 10 lira indirim yapıyorlardı ve sanırım 5 lira numara bedeli aliyorlardi. tabi bayiler 5 lira ucuz oluyor diye herkese alo hizmetli acip numara tahsis ediyorlardi. bana da etmislerdi aradim yok istemem dedim iptal ettirmistim hemen. sonradan basima is acar diye.

tahminim alo hizmeti alana 10 lira indirimi bitince 5 lira ucuza gelmek yerine 5 lira pahaliya gelmeye baslamis.

• quote:

Orijinalden alıntı: nofearl

quote:

quote:

bende yok. zamanında ilk alırken + alo hizmeti alınca 10 lira indirim yapıyorlardı ve sanırım 5 lira numara bedeli aliyorlardi. tabi bayiler 5 lira ucuz oluyor diye herkese alo hizmetli acip numara tahsis ediyorlardi. bana da etmislerdi aradim yok istemem dedim iptal ettirmistim hemen. sonradan basima is acar diye.

tahminim alo hizmeti alana 10 lira indirimi bitince 5 lira ucuza gelmek yerine 5 lira pahaliya gelmeye baslamis.

aga bu alo hizmetini zaten kullanmıyoz ki onu diyim iptal etsinler o zaman ya 5 tl boşuna ekliyorlar telefon ne kullanmıyoruz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nofearl

quote:

quote:

aga bu alo hizmetini zaten kullanmıyoz ki onu diyim iptal etsinler o zaman ya 5 tl boşuna ekliyorlar telefon ne kullanmıyoruz

sorun tabi, hatirladigim gibi numara alana 10 lira indirim, 5 lira numara ucreti. 10 lira indirim bitince 5 lira devam etmis.

Fatura hakkında benim faturalarım neden şişirilmiş oluyor arkadaslar bakarmısınız ?

bayi anlamamisti beni o zaman daha ucuz olani neden istemiyorsunuz diye ama hakli ciktim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofearl -- 5 Mayıs 2017; 18:38:31 >

• sabit telefonu sole taşıdık bizde o tarz ücret kesimi yok...
  • numara taşıyanlarda o ücret kesilmiyor.
  • ya beyler baktım hesabımdan ürünlerime tekrar ,
    Ev Telefonu

Ses Hizmetleri
    Hizmet No ***
    Başlangıç Tarihi 20.02.2016

bunu almamıstım bunu kendileri eklemişler direk ya ?ben 2 yıl sözleşme yaparken yoktu ayrıca 2,20 sinde zaten sözleşme yenilemedim 3 lü kampanyayı 12 ay 2016'da yeniledik butarihten itibaren bu tel şeyini koyup 5 tl fazladan almaya başlamışlar daha önce hiç dikkat etmemiştim fazla..

bunu çıkarırlar herhalde demi direk iptal edin diyince yok felan demezler bunu pasif yaptırcam çünkü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.