Şimdi Ara

Fatih Terim'in Suçu Yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fatih hocamın suçu yok kadroyu çıkarıyor sahaya. Adam napsın daha oyuncular kazmaysa?? Fatih Hocam mı diyor ömere penaltı yaptır diye veya topu çarptırıp kalene attır diye??

Fatih hocammı diyor adamları kaçırın diye??

Daha öncede dedim tekrar diyorum Fatih Terim bu ülkeye gelmiş geçmiş en iyi teknik direktördür yabancılarda dahil... Sadece bu ülkede 2000 sonrası yerli futbolcu yetişmiyor... Bu takımın başına mourinhoyu koy iş yapmaz..

Fatih hocanın dünya çapında bir teknik direktör olduğunu en iyi teknik direktörler toplantısına çağrılmasından biliyoruz..

• Trollsen eyvallah,değilsen sıkıntı büyük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendine kufur ettirmek için mi açtın bu konuyu 4-6-0 ne lan 4-6-0
  • şunu da hala banlamadılar ya helal olsun he dıyın gıder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

kendine kufur ettirmek için mi açtın bu konuyu 4-6-0 ne lan 4-6-0

Gol yemekle forvette adam olmamasının ne alakası var??

Ukrayna maçında forvette cenk vardıda noldu? Kendi evinde yenemedin o takımı... Fatih'den önce Guus Hiddink ErsunYanal Abdullah AVcı hepsi geçtide noldu takımın başına hangisi başarı yaptı??

ANlayın artık oyuncularda iş yok...

Fatih hocaya sallamaktan vazgeçin adam elinden geleni yapıyor.. Çıkıp sahaya oynucak değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gondikçi

quote:

Ukrayna maçında forvette cenk vardıda noldu? Kendi evinde yenemedin o takımı... Fatih'den önce Guus Hiddink ErsunYanal Abdullah AVcı hepsi geçtide noldu takımın başına hangisi başarı yaptı??

Fatih hocaya sallamaktan vazgeçin adam elinden geleni yapıyor.. Çıkıp sahaya oynucak değil.

Saolsunlar ersunuda abdullahida gs medyası yedi bitirdi

• quote:

quote:

yav hehe allahın trollu ömer toprak-mehmet topal çıkalım her maç kosova bile bize gol atar cenk oynadı da nolduymuş yazık...

• Kanatlarda beyin yok nasil atak yapabiliriz bu sekilde

• quote:

quote:

quote:

yav hehe allahın trollu ömer toprak-mehmet topal çıkalım her maç kosova bile bize gol atar cenk oynadı da nolduymuş yazık...

Cenk kazmadır KAZMAAAA... bildiğin kürek kazması... Anlayın artık bizim turko oyuncuların hepsi egolu biyerleri kalkık... Ondan kaybetmeye mahkumuz.

• hiddink gelmiş a.avcı gelmiş değişen bir şey yokmuş ulan nerde adi adam paragöz varsa getirmişler milli takımın başına abdullah avcı ne başarısı var da getirilmiş adam çağ dışı rezalet bir futbol oynatıyor hiddink desen 100 yılın fiyaskosu yılmaz vural olsa daha iyi bunlardan . Tum bunların başı demirören ne bekliyorsunuz
  • Dogru butun suc benim... Ben yaptim...

Butun Turk halkindan ozur diliyor, yarin istifa dilekcemi federasyona veriyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo Nesil -- 9 Ekim 2016; 23:37:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.