Şimdi Ara

FATİH TERİM DÖNEMİ BİTMELİDİR. 10.01.2022 RESMEN BİTTİ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
769
Cevap
4
Favori
34.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu futbol cahılı arkadasım hala terımın yerı yok dıyor gunumuzde .. 6 puan farkla gırdık yarıya transferler sonunda onun mu senın mı futbolla alakan yok onu zaman gosterecek :)

Adam omrunu futbola vermıs daha gecen yılın sampıyonu , ama futbolda yerı yok :)

Senın var ultra futbol bılgınel pc basında managerlık oynayarak futbol bılgın var evet :)

Senın anlatacagın dılden anlatım aç bır managerlık oyunu forvet alamdan oyna bakım sıralaman ne olacak oyunda bıle goremezsın sampıyonluk.. Zaten 4-6-0 fılan futbola futbolcuya hakarettır caresızlıkten kurulan sıstemler onlar, adam bos yere mı forvet yetısıyor veya yetıstırılıyor ne gerek var orta saha olsun 6 tane forvetı atalım futboldan ..

Eren havadan oynayan bırı , yerden yeteneksızmıs havadan oynayacakmısız oylemı :) takımda 10 + yedekler hepsı sırf forvetının gonlu olsun dıye havadan oynayacak .. 10 adama gore degılde sıstemı 1 adamın keyfıne gore kuracaz oldu olcak eren ıcın hızlı orta acan elemanlar alalım 5-10 tane ara transferde oyansın cocuk. bıtıırıcı teknık forvet almayalım yahu eren var sıstemı kulubu ustune yapalım :)

yonetım zaten ozur dıledı sen elıne kalıtelı urun vermedıgın ahcıdan nasıl guzel kalıtelı yemek beklemıyrosan , terımdende kalıtelı futbol bekleyemzdın alacan forvetını yapacan gorevını sonra dıyecen adama takımda hersey var sen yapamıyorsun...

• Konunun son mesajı üstte. 6 puan farkla girdik yarıya şu an oldu 8.
    Deplasmanlardaki fiyasko futbol aynen devam geçen sene kaldığı yerden.
    Yazdım geçen seneki en iyi oyuncularımız bu sene dökülüyor. Hoca ne iş yapıyor merak ediyorum.

Oyuncu değişiklikleri fiyasko. Kadro tercihleri fiyasko. Bugün bile ilk 2 değişikliği yerindeydi 3. değişiklikle kazanma şansını bitirdi.
    Terim kesinlikle ne yaptığını bilmiyor.

Forvet istendi biri ligin flaş oyuncusu diğeri de en az onun kadar kaliteli.
    Forvete top gitmiyor. Golleri atanları görüyorsunuz her hafta. Sorun forvet değil diye yazdım çizdim. Eren boş yere harcandı dedim. Cahil ilan edildim.
    Bu kanat oyuncularıyla forvetler hiçbir iş yapmaz. Orta açmayı sevmeyen sıfıra inmeyi sevmeyen oyuncularla bu forvetler hiçbir şey yapamaz.

Bu takım 4 - 6 - 0 oynamalı. Dedim yine diyorum. Orta sahamız çok kolay geçiliyor fovetle bağlantısı kopuk çoğalamıyor. O zaman o bölgeyi kalabalık tutmalısın.

Terim yine alacak milyonları gidecek.

Günümüzde bu tip hocaların yeri yok. Lucesku nasıl saygı duyulan büyük tecrübeye sahip başarıları olan bir hocaydı bitti, Terim de bitti.

• Adam takımın başında 9 sene kaldı 7 şampiyonluk yaşadı. Varsın 10. sezonunda şampiyon olmasın, 11. sezonda yine dener.

10 maçtır yenilmiyor ligde bu takım, Terim eleştirilir orası tamam ama gönderilmesi ahmaklık olur, yerine Cocu'yu mu getireceksin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Adam takımın başında 9 sene kaldı 7 şampiyonluk yaşadı. Varsın 10. sezonunda şampiyon olmasın, 11. sezonda yine dener.

10 maçtır yenilmiyor ligde bu takım, Terim eleştirilir orası tamam ama gönderilmesi ahmaklık olur, yerine Cocu'yu mu getireceksin?
    Jose Mourinho bile kovuldu. Eski formunda değil. Terim kim? Deneme yanılma seneleri bitti. Avrupa futbolu uçtu gitti biz mahalle maçları mı yapacağız?
    Modern futbolu seven hocalar gerek. Oyunu okuyabilen gerek. Kadro kötüyse oyuncu değişikleri ve kadro tercihleri daha da kötü. İyi oynayan oyuncuların düşüşe geçmesi de hocanın eksisi.
    Terim'in şampiyonluk şansı Avcı'nın bu takımı olduğu müddetçe hiç yok. Seneye de olmaz ondan sonraki sene de.
    Ligin en iyi takımının Başakşehir olduğu bir ülkeyiz..

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Jose Mourinho bile kovuldu. Eski formunda değil. Terim kim? Deneme yanılma seneleri bitti. Avrupa futbolu uçtu gitti biz mahalle maçları mı yapacağız?
    Modern futbolu seven hocalar gerek. Oyunu okuyabilen gerek. Kadro kötüyse oyuncu değişikleri ve kadro tercihleri daha da kötü. İyi oynayan oyuncuların düşüşe geçmesi de hocanın eksisi.
    Terim'in şampiyonluk şansı Avcı'nın bu takımı olduğu müddetçe hiç yok. Seneye de olmaz ondan sonraki sene de.
    Ligin en iyi takımının Başakşehir olduğu bir ülkeyiz..

Alıntıları Göster
    Morinho 2 sene şampiyon yapamadı 3. senesinde kovuldu Man Utd.'tan

Abdullah Avci'nın takımını durdurabilecek birisi varsa o da Terim'in takımıdır.

Seneye ŞG gitmiş ve FB yerlerdeyken bizim de TERİM'i gondermemiz intihar olur.

• Şampiyonluk elden gidiyor her maç yenmen lazım.

Forvet çıkartıp forvet alıyor oyuna imparator.Aykut Kocamandan ne farkı var bu hareketin

Yazık gerçekten adamın hiçbir planı yok faz dışında.Hakemlere bağlamak dışında.

İşler sarpa sarınca gelecek yıl gene kaçar gider merak etmeyin.

Hayır tudoru hatırlıyorum da daha sezon başı adam bekleri çıkartıp hücumcu almıştı oyun şampiyonluk isteyen takım böyle oynar demişti.Bir de imparatora bak gazla çalışıyor

Kümeye düşen takıma yenilmeye korkuyor.Berbare kaldın ne edğişti şampiyonluğa tutundun mu sanki.Yazık yazık adam varya yıllar öcnesinin ekmeğini yiyor hep,Millet de buna hoca muamelesi yapıyor.

Gomisi yollayıp diagneye dünya para veren yönetiminizi de kutluyorum tabiki

• uc kurus top oynamadan istisnasiz butun deplasman maclarini kaybet, hakemden sikayet edip sorumlulugu uzerinden at, sene sonu tazminati al ikile, uc sene sonra geri gel ayni duzenden devam, helal olsun paratoruma.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

uc kurus top oynamadan istisnasiz butun deplasman maclarini kaybet, hakemden sikayet edip sorumlulugu uzerinden at, sene sonu tazminati al ikile, uc sene sonra geri gel ayni duzenden devam, helal olsun paratoruma.
    Maç saatine sardı hiçbir şey bulamayınca Sank önceki normal saatli normal hava koşullu deplasmanlarda ne yaptıysa? Mesela Alanya'da? Akhisar'da? Trabzon'da?
    Boş hoca boş. Sorumluluk alacaksın benim hatam ben batırdım oyunu okuyamadım diyeceksin. Bunları yılda 1 maç söyler kalanlarında hep bahane üretir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Maç saatine sardı hiçbir şey bulamayınca Sank önceki normal saatli normal hava koşullu deplasmanlarda ne yaptıysa? Mesela Alanya'da? Akhisar'da? Trabzon'da?
    Boş hoca boş. Sorumluluk alacaksın benim hatam ben batırdım oyunu okuyamadım diyeceksin. Bunları yılda 1 maç söyler kalanlarında hep bahane üretir.

Alıntıları Göster
    Şu taraftar profili ile bize mustehak bu adam ne desem boş.yaptığı hamleler berbat, oyunu okuyamıyor sene başından beri. şu onyekuru denilen adama nasıl 90 dakika katlanılabiliyor sene başından beri? biri bana bunu izah etsin. 90 dakika boyunca yaptığı tek şey top ezmek. maçın sonlarına doğru bir şut girişimi var, taca çıktı top. ve biz bu adamı 90 dakika izledik. inanılır gibi değil. asist yapan mitroglou oyundan alınıyor. emre akbaba belli ki daha hazır değil. ama ne zaman gole ihtiyacımız olsa hemen oyuna alınıyor. şu ana kadarki katkısı yok hükmünde. ya hadi oyunu okuyamıyorsun, kafan sahada değil falan neyse. şu takımda belhanda sahadaysa kornerleri belhanda kullanır. bu kadar basit. bunu söylemiyor musun takıma? ilk yarı selçuk ikinci yarı emre akbaba bütün kornerlerimizi piç ettiler. adamlar güçsüz, topu havalandıramıyorlar. her korner ön direkte karşılanıyor. ısrarla aynı şeyi deniyoruz her maç. maç esnasında gözüme çarpan bir sürü hata var daha. sene başından ber takımın hücum planı yok. burada ne kadar dil döksek de boş. haftaya onyekuru gene 11 başlar. kornerleri gene selçuk kullanır. izleyerek kanser oluruz biz de.

• Fatih Terimle bu iş olmaz artık. Teknik Taktik bilen hoca lazım. Ersun Yanal bizde olmalıydı. Hep fenere kaptırdık. Ne diyeyim...

• teknık taktıklerı bılenlerın en ıyılerı geldı hiç biri bir işe yaramadı . Terim emekli olana kadar takımın başındadır arkadaşlar boşuna ağlamayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceden tahrik etme olayını beceriyordun şimdi onu da yapamaz olmuşsun :) Fatih Terim mi özellikle bunları yazdırıyor yoksa Galatasaray'ın başarıları altında kalmak mı ? Bence bir motivasyonun olmalı, nasıl bir gaz bu anlam veremiyorum yıllardır sönmüyor içinizde ?
  • Regardy sth. kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe'ye mi kaptırdın ? :) Bunları ciddi ciddi yazıyor musunuz ? Fatih Terim, Ersun Yanal'ın yaşındayken ülke spor tarihine yön veren başarılar elde ediyordu, adamın kariyerinde tek övülecek olarak nisanda şampiyonluk :) Terim bizzat Fenerbahçe'nin sahasında kupa kaldırdı bunu da asırlar önce yapmadı.

Ciddiyim tuhaf bir taraftar topluluğuna sahibiz, bakın beyler ilk devre olanları unuttunuz galiba ? :) Terim ve takımın yarısı cezalıydı, saçma sapan hakem kararlarını unuttunuz galiba ? Forvet meselesine gelmiyorum bile, Eren adında dünyanın en tuhaf forvetiyle 3 kulvarda hedeflere yürümeye çalıştık. Yeter da, Fenerbahçe'de 2 3 adam gidip yerine kötü transfer yapılınca küme düşmeye oynadıklarını unutmayın he...

Bu takımla en fazla bu olurdu ve benim gönlüm rahat, daha fazlasını yapabilmemiz için tarafsız ve adil şartlarda yarışmamız gerekirdi. Mhk bile senin maçında saçmalayan hakemi uzaklaştırma kararı alıyor, 17 takım hop birader durun diye açıklama yayınlamak zorunda kalıyor, sonra Fatih Terim'in taktik tekniği üstünden martavallar...Terim'in bütün kariyerini hadi aslanparçaları diyerek geçirdiğini mi düşünüyorsunuz len :) Yapmayın artık sizde milletin şu saçma argümanlarıyla gelmeyin, Galatasaray taraftarı bari bu saçmalığa inanmasın...

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Sene başından beri hücum prensiplerini oluşturmak için uygun şartlar var mıydı ? Eren adında hiç bir taktiğe uyum sağlayamayan tuhaf bir forvetin vardı, üstelik oynatmak istediğin futbola uygun olmayan ortasahaların var. Burada bu adamlara uygun şablon çıkarabilirsin fakat o şablon seni hedeflerine götürmeyebilir.

Başarı her kadro ve her ihtimalle olsaydı, Guardiola'yı alırsın her takıma her sene şampiyon olursun. Bu futbolu böyle yorumlamak en sığ bakış açısıdır.

Onyekuru neden sahada ? Mesela yerine kim olmalıydı, eli belinde gezen Sinan mı ? kim mesela bu kurtarıcı, Onyekuru takımda adam eksiltebilen rakibin dengesini hızıyla bozacak tek oyuncumuz, kontra yapabileceğin çizgiye inebilecek tek adamda kendisi, kaldı ki golde katkısı var.

Emre Akbaba tercihini doğru bulmuyorum, güçsüz ve yetersizken sahaya sürülmesi hocaya yazar.

Mitroglou muhtemelen yorulduğu için kenara alındı, o hava şartlarında bu tarz durumlar normal ve asist dışında bir şey yaptığını görmedim, asist yaptı daha ne yapsın demesin yapmadı arkadaş Diagne alarak daha etkili olabilir düşüncesiyle onu soktu.

Erzurumspor zemini ve hava şartını biliyor musunuz ? Eğer biliyorsanız orada nasıl teknik taktik yapılır anlatın dinleyeyim, zemin namına bir halt yok, öyle bir sahada en fazla bu kadar futbol oynanır.

Terim ligin ikinci yarısında formsuz o ayrı bir durum, fakat o olmasaydı bugün daha kötü durumda olacağımıza adım gibi eminim, sezon başından beri olanları düşünün, transfer süreçlerini düşünün ve ne olursa olsun kopmadığımızı göz önüne alın...

• Bu arkadaş Galatasaray'ı Premier Lig takımı zannediyor galiba. Türkiyedeyiz. Uyan! Bu ligte Cocu, Prandelli, Rijkaard, Bernd Schuster, Del Bosque tutunamadı. Modern futbolu bilen ne isimler geldiği gibi gitti. Türkiye takımları artık Avrupa'da başarılı olamaz. Ekonomisi bitik sıradan bir Ortadoğu ülkesiyiz. Avrupa'da zaten Arap sermayesi PSG, City fırtına gibi esiyor, Madrid, Barcelona, Atletico yıllardır var, Avrupa'nın zirvesini kimseye kaptırmaz bu devler. Devleri geçtim, ekonomisi iyi olan Avrupa ülkelerinde yayın gelirleri oldukça üst düzey seviyede. EPL takımı Cardiff City oranın Anadolu takımı gibi bir takım ama çıkarttı Sala'ya 17 milyon verebildi. Bu takım o ligde sonuncu şu an. Bugün lig lideri Başakşehir, ikincisi Galatasaray veremez bu paraları. Yani bizim takımlarımız Avrupa'nın köy takımlarıyla bile rekabet edemez artık. E geriye ne kalıyor lig. Ligimiz de kirli bir lig. Bizi Fatih Terim'den başkası iflah edemez. Alın veriler ortada.
    96/2000 arası 4 sene şampiyonluk.
    2000/01 Terim yok şampiyonluk yok.
    2001/02 Lucescu şampiyonluğu.
    2005/06 Gerets şampiyonluğu.
    2007/08 Cevat Güler şampiyonluğu.
    2011/2013 Terim şampiyonlukları.
    2014/15 Hamza Hamzaoğlu.
    2017/18 Terim şampiyonluğu.

Son 23 yıla bakalım şimdi.
    7 Terim şampiyonluğu.
    4 başka teknik adamlar.

Terim'li yıllarda istikrar var. Hep şampiyonluk kovalıyoruz. Derbilerde başarılıyız. Terim olmayınca içerde dışarda FB, BJK bizi eziyor. Trabzon, Başakşehir'e bile eziliyoruz. Ligde en iyi sıralama dördüncülük oluyor. 5-6 senede bir şansa şampiyonluk geliyor. Misal 14/15 şampiyonluğu tamamen şans. 2007/08'de teknik direktörsüz resmen şans skorlarıyla şampiyon olduk. 2005/06'da Denizli faciası olmasa şampiyon olamazdık. Ama Terim başa geçince hep rahat şampiyon oluyoruz.

Yani demem o ki ALLAHTAN KORKUN. Ne nankör adamlarsınız. Ya uzak değil 2013-17 arasına bakın. Terim'in takımını Mancini güç bela 2.yaptı. O sezon Beşiktaş kopmasa 2.olacaktı. Çok aptalca maçlar kaybediyorduk. Ertesi sezon yine Terim'in takımını ite kaka şampiyon yaptılar. Ondan sonraki sene 3 teknik adam değişti 6.olduk. Sonraki sene 2 teknik adam değişti 4.olduk. Ertesi sene Tudorla devam edilse bırak şampiyonluğu 5-6.bitirirdik. Bu sene leş gibi kadroyla CL'den Avrupa ligine geçtik. Ligde 2.ciyiz. Beşiktaş çok daha iyi bir kadroyla, Şenol Güneşle ligten koptuğu gibi Avrupa Liginde gruptan çıkamadı, Fener küme düştü düşecek. Biz hala kovalıyoruz. Değişiklikleri sorguluyorsunuz. Kimi alsın bu adam. Kulübede Ronaldo, Messi mi var. Kanatlar kötüymüş. Kötü tabi. Yönetimin ne kadar beceriksiz olduğunu kış transferinde görmediniz mi? Ya ben size cidden diyecek bir şey bulamıyorum. Biz her zaman batmaya müstehakız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 4 Mart 2019; 13:13:17 >

• Orada atlamissin. 2002 2003 sampiyon kadroyu devralip 2. dönemi olan yillar hatirla bakalim neler oldu. Cok istikrarliymis gercekten hayran kaldim. Hala birilerinin agzinda sakiz olan hezimetin de mimaridir.

Ben Terim'in risk alıp da bir taktik değişikligine gittigini hic hatirlamiyorum gormedim. Begenilmeyen çop teknik direktorler bile her yolu denerdi bazen.
    Mesela Terim'in mevcut savunma oyuncularindan birini eksiltip hucuma oyuncu aldigi mac var mi? Hucuma savunma oyuncusu denemisligi var ama Taktik bilgisi sifir. Takim eger birbiriyle uyumu tamsa boyle her an skoru degistirebilecek yildiz isimlerin varsa takim is yapiyor oyle takimlara da Terim gerekmiyor zaten misal Drogba'li Sneijder'li ortada Melo beki Eboue olan adamlari gibi takim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.