Şimdi Ara

Fatih Koleji Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben oğlumu istanbulda dershaneden okula dönüşen fatih koleji adıyla geçiyor sanırım yazdırmak istiyorum fakat emin olamadım oğlum tüm arkadaşları oraya gidiyor bende gideyim dedi kıramadım tamam dedim yarın yazdırmaya gidicez ama iyi bir yermidir burası öğretmenleri falan ilgilimidir ortaokul için hizmet veriyor ama konuyu nereye açıcağımı bilemedim yanlış yere açtıysam kusura bakmayın hemen cevap verebilirseniz sevinirim iyi forumlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Synerchs

Merhaba ben oğlumu istanbulda dershaneden okula dönüşen fatih koleji adıyla geçiyor sanırım yazdırmak istiyorum fakat emin olamadım oğlum tüm arkadaşları oraya gidiyor bende gideyim dedi kıramadım tamam dedim yarın yazdırmaya gidicez ama iyi bir yermidir burası öğretmenleri falan ilgilimidir ortaokul için hizmet veriyor ama konuyu nereye açıcağımı bilemedim yanlış yere açtıysam kusura bakmayın hemen cevap verebilirseniz sevinirim iyi forumlar :)

Fatih koleji en köklü okullardan diye biliyorum. Çok eski bir kolej. Fiyat olarak ne istiyorlar acaba, bende orta okula başlayacak çocuğumu yazdırmak istiyorum.
  • ögretmenlerden yana sıkıntı olmaz.Çok ilgililer.Dikkat etmeniz tek şey Dershaneden okula dönüşen okulun yeterli büyüklüktemi degilmi diye bakmanızdır.Bir arkadaşımla gittik ve şahsen sınıfların biraz ufak oldugunu gördüm.Yalnız o fiyata böyle bir okul bulmakta mücize onuda düşünmek lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.