Şimdi Ara

FatalityMu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mu dünyasında verdiğiniz emegin karşılığında en az hak ettiğiniz ölçüde zevk alabileceğiniz server sayısı, toplam server sayısının en iyi ihtimal ile binde biri olduğunu hepimiz biliyoruz

Bu yüzden size fatalitymu yu tavsiye ediyorum.
    http://fatality.playmu.net/hard/eng/
    http://forum.ragezone.com/f198/ad-mufatality-season6-25x-1-a-1081118/

Server da lag yok. 500 den fazla online var ama lag yok
    PvP ye gayet uygun.
    Max reset 1 (dl/mg/rf 350 bk/sm/elf/sum 570) max master lvl 200
    Off Store///Off atack///Reconnection system %100
    Sitede Donate yazar, o direk item anlamında değildir.
    Para bağışlarsan Fcoin kazanırsınız bununla da xshop dan panda exp sc vs gibi itemler var. + oyun içi Fcoin le ticaret yapabilirsiniz.
    Loren markette de itemlerinizi bless/soul/chaos/huntcoin/goblinpoint yada fcoin olarak satabilirsiniz.
    Mukemmel bir balance var. Bir çok yönü ile orjinaldir.
    Mesela oyuna giriş ekranında nick yazdıktan sonra şifre kısmına gelmek için tab a basınca çalışır, bu özellik sezon 6 ve sonrası için çalışmıyor diğer serverlarda.
    Mesela leptoplarda 1366x768 çözünürlükte açabilirsiniz.
    Her haritada spot oldukca fazla ve hangi haritadaysanız tab a basınca kırmızı nokta yı görürsünüz, onlar spot
    Event ve drop çok iyi ayarlanmış zaten verdiğim linklerden detaylara bakarsınız. İki sayfa yazamam
    Verdiğiniz emek boşa gitmez. En fazla wipe atılır, o da dönem dönem gereklidir.

Fasafisolardan sıkılan proflar için ideal server...

• indiriyorum girince sana yazarım nickim xobigs
  • TURK SERVERİ VAR KARDESİM GELİN DESTEK OLUN ELİN GAVUU VAR SİZ YOKSUNUZ :d
  • Ben insanları din dil ırk renk vs gibi ayırmam. Ayrım yaptığım noktalar davranış vs. Musluman olmayabilirler, sanki sen ingiltere de doğsan müslüman olacaktın.
    Böyle server açın biz de geliriz o zaman

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen gider ****lerin yabancıların servetinden oynarsin israelin anasinabacisina kufur et Coco cola iç ırk ayrımı yapmiorum de iraki işgal edip nekadar kadın kız varsa .... Sinler filistini parçaladılar sen daha helan turk lerin anasına batısına kufur etsinler sen daha helan ırk de biraz kendiniz olun asliniza dönüm neşe başka bisey demiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupaya git ve ayrım cilik bazı olur gor bizimilleti SK s,,, hak ediyor milletimiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bişey demiyorum demişsin ya, hakikatten bir şey dememişsin. Bir şey demiyorum diyipde doğru söyleyen sayılı insanardansın.
    Tabi o kadar yazının içerisinde birşey olmaması da üzücü bir durum. Bu "boş konuşuyorum" demenin bir diğer halidir. Bu duruma üzüldüm ama kendini bilmene sevindim.
    Onların ne yaptığı beni ilglendirmez, ben kendime bakarım...
    Coca cola içmemek bir ırkçılık eylemi değil, protestodur.
    Savaşmak isteyene düşman çoktur. Misal, sen benle lafla savaşmak istiyorsun, bende karşılık veriyorum. Şimdi düşmanız. Ama ben karşılık vermiyorum. Ne yapabilirsin?
    Arkamdan konuş konuş konuş, karşılık vermez isem, ben sana düşmanım ama sen bana değilsin...
  • thearthas T kullanıcısına yanıt
    dostum niye yoruyorsun kendini.

FatalityMu
  • 1 incisi mobilden yadım normaldir
    2 . sen gotunudu yırtsam nedemek istedigimi anlayan anladı anlamayan anlamadı yıllarca ulkenin anasını siktiler avrupalılar ulan acınlan gozunuzu acın artik bir ata sozu var turkun aklı ya sıcar ken yada kacarken aklı basınba gelirmis sen bi sıc sonra gel yaz belki nedemek istedigimi anlarsın
  • TROJ T kullanıcısına yanıt
    Boşuna
  • UP...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.