Şimdi Ara

Fast&Furious Tokyo Drift Film izlendi +OST(soundtrack) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
94.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: WoraZ

quote:

Orjinalden alıntı: uzm@n

Bu arada cuma günü yurtdışında vizyona gircek film sitesinde açılırken trailerda Vin diesel da var.Heralde oda filmde bazı sahnelerde oynuyor.

Vin Diesel mi var? bendeki fragmanda yok, varsa o zaman izlenir film

ama yok herhalde castde görünmüyor

film in en sonunda gelio vin diesel
  • teşekkürler
  • Şu twinkie nin arabasının olduğu sahnede çalan bi parça var onu adı ne acaba ?
    Malayk milayk uuu uuu uuuuu malayk milayk die gidio :D
  • filmin 4. sü filan çekilecek mi habaeri olan var mı acaba?
  • MÜZİKLER ACAYİP SÜPER YA BEN

GRİTS
    DJ SHADOW
    THERE IT GO
    THE FAST FRUİS
  • Müziklerde ÇoK Güzeldi Filmde ÇoK Güzeldi
  • saol kardeş
  • sağol kardeş çok güzel bir çalışma olmuş
  • geçen izledim filmi abi film süper ya hele hele müzikleri çok süper herkese tavsiye ediyorum bu filmi kesin izleyin

• ÖYSE KARDEŞ TOKYO DRİFT FİLMİ İLE İLGİLİ NE KADAR MÜZİK VARSA YAYINLAR MISIN?
  • arkadaşlar hani evo ile drift yaparken çalan baslı şarkı varya onun ismin ALLAH rızası için hani çok aşırı bas var yardımmmm
  • avo ile drift yaparken baslı bi tane müzik var onun adını ALLAH adında uguraltay_62@hotmail.com adresine sadece ismini yazsanız yeter şimdiden ark. çok çok çok teşekkur ederim
  • evet biliyorum o müziği abi adını bi kağıda yazdım ama unuttum şey flim sonunda isimleri veriliyorya onların sonuna doğru müziklerin ismi veriliyor orda yazar
  • tmm buldum galiba bu

Atari Teenage Riot - Speed

ama emin değilim sen buna bak
  • Paylaşım için teşekkürler...Bu filmin müzikleri süper..Özellikle DJ shadow...
  • ya kardeşim valla ksura bakma bulamadım -youtube de otoparkta drift- diye geçiyo orda hani sarı saçlı japnla yarışırken baslı bi müzik valla bulamadım ): ): lütfen ismini yazın yoksa çıldırıcam burda kendi başıma (:
  • kafama koydum o müziği bulucam
  • quote:

Orjinalden alıntı: mincare

ya kardeşim valla ksura bakma bulamadım -youtube de otoparkta drift- diye geçiyo orda hani sarı saçlı japnla yarışırken baslı bi müzik valla bulamadım ): ): lütfen ismini yazın yoksa çıldırıcam burda kendi başıma (:

http://www.amazon.com/Fast-Furious-Original-Motion-Picture/dp/B000FUF6VS

burdakilerden biridir mutlaka.hepsini dinlemedim dinle bak bulacağına eminim.

• evet vardır sağol abi bende bazı müzikleri arıyodum buldum
  • paylasım için çoooooooooooooooook saol
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.