Şimdi Ara

Fast&Furious Tokyo Drift Film izlendi +OST(soundtrack) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
94.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam çok teşekkürler harika parçalarmış.şimdi indirdim.hepsini tek tek dinliyorum.çoooook teşekkürler.
  • mütişsiniz sağolun hepiniz
  • saol kardes
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosymystic

içerik:

Grits - uhh ahh (zenci çocuk arabasını sean a gösterdiği yerde çalan ve bence bu filmdeki en güzel olan şarkı)
    juelz santana - There it go (han ın garajına girince çalan şarkı ıslıklı olan)
    pharrell ft. daddy yankee - mamacita (sean han ın rx7 yi kullanırken çalan şarkı)
    prodigy - you will be under my wheels (filmin en sonunda çalan şarkı cast bölümünde)
    fannypack - hey mami (gece klübünde çalan şarkı)
    BUDUR

* şapka çıkartır *
    helal dostum sırf sana yazı yazabilmek için kayıt oldum `oha` denilecek cinstendir altına budur yazmışsın gerçektende budur bütün aradığım şarkıların ismini ve nerede çaldiğini yazmışsın tekrar hll iyi kulak var :) forever : ohh ahh .))

• DJ SHADOW FEAT. MOS DEF : six days ( remix)

ARES den DJ SHADOW diye arattım direk cıktı müthiş Bİ PARCA SON SES DINLIORM
  • ya aralarında göremediğim bi şarkı var
    hani şu driftlerin yapıldığı otoparka girdikleri anda mandolinle çalan şarkı
    aynı zamanda filmin sonunda mafya babası tipli herif sean ve neela yı serbest bıraktığı anda başlayan şarkı
    cırtlak sesli bi kız sölüyo ama mandolinin sesi çok hoş

• baba bir sahnede ıslıklı müzik var motordo 2 tüp nos var o sahnede ıslıklı bir müzik çalıyoro muzik neeeeeerrrddeeeeeee
  • yaa arkadaşlar fark ettinizmi bilmiom ama nerdeyse onune gelen Fast and The Furious Tokyo Drift hakkında

konu açmış nerderyse
  • En Son Sahnelerden Biri Bir Önceki Filmden Dom İle Kapışmak İçin Gelirken Domun Arabasının arkadan görüntüsüyle beraber bi şarkı başlıyor. ispanyolca tarzı bişi. o şarkıyı bulamadım bi türlü. varmı bilginiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre_acar

http://www.forumkesh.com/17-mzik/tokyo-drift-albmnde-olmayan-ama-filmde-olan-arklar.new.html buyrun ark burdan indire billirsiniz.

ŞİFRE YOK......????????

• eet şifresiz zaten
  • guzel film valla dinleyin izleyin
  • filmde müziklerde çok iyi özellikle mazdalı sahneler..
  • filmin dvdripi çıktı 15dk sonra bitmiş olur
  • flim mükemmel sarkılarda oyle
  • yahu bu Hanla bızım eleman kızların etrafında donuyorlarya artıslık yapıyorlar onun bıtımınde bı sdarkı baslıyo taa bu bızımkı daglarda ogrenene kdr suruyo oralardada calıyo o sarkının ısmı ne ya
  • nie kimse soruma cevap yazmadı

quote:

Orjinalden alıntı: 1389mo

http://www.apple.com/trailers/universal/thefastandthefurioustokyodrift/large.html sonua doğru çalan şarkı ne acaba
  • müzikler için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.