Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.869
Cevap
19
Favori
98.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Precision Farming Achieved 3 Million Downloads!

Farming Simulator [PC ANA KONU]
    Farming Simulator [PC ANA KONU]steamcommunity.com
    Steam :: Farming Simulator 22 :: Precision Farming Achieved 3 Million Downloads!
    https://steamcommunity.com/games/1248130/announcements/detail/3649657076904714256
  • Premium Expansion: List of Machines & Items

Steam :: Farming Simulator 22 :: Premium Expansion: List of Machines & Items
    https://steamcommunity.com/games/1248130/announcements/detail/3681182908892149625
  • Optimize Farming with the Oxbo Pack - Coming Soon!

Steam :: Farming Simulator 22 :: Optimize Farming with the Oxbo Pack - Coming Soon!
    https://steamcommunity.com/games/1248130/announcements/detail/3681182908907324002
  • Premium Expansion: New Trailer & Screenshots from gamescom!

Steam :: Farming Simulator 22 :: Premium Expansion: New Trailer & Screenshots from gamescom!
    https://steamcommunity.com/games/1248130/announcements/detail/3681183543160117123
  • Farming Simulator [PC ANA KONU]
  • Arkadaşlar FS22 için bir sorum var, eski oyunlarında araçlarımız eskidiği için her gece 12'de bakım masrafımız olurdu ve eşyalarımızın yaşlarına göre bu fiyat artıyordu, FS 22'de aynı sistem devam ediyor mu ? tam olarak anlayamadım, yardımcı olur musunuz?

• LockDownTR kullanıcısına yanıt

Var, aracı atölyede tamir ettiriyorsun.

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Sorumu yanlış anladınız sanıyorum.

O masraf tamir atölyesinde ödeniyor. Her gece otomatik kesmiyor. Tamir ettirmezseniz araç performansı düşüyor. Artı kullanım süresine göre de performansı düşüyor.

Bu aradığım cevaptı hocam çok sağolun, peki eski oyunlarda olduğu gibi bunda neden bir satış dükkanı talepte bulunduğunda yukarıda direk A veya B satış bölgesi buğday talep ediyor vs bildirimi vermiyor?
    Ha birde şunu sorayım, dediğiniz şey kafama yattı mesela 40 aylık traktörüm var eskisi gibi tek marşta direk çalışmıyor biraz uzun marş alıyor, o zaman mesela balya makinası veya bir romörk yada traktör ön ağırlığının eski olması bu araçlarda nasıl bir performans düşüklüğü yaratır?

O bildirimi anlık veriyor sayfasını açtığınızda görürsünüz.

Bunları oynamadan bilmen oyuna ilgini azaltır. Marş almıyor gibi tefarruat yok. Kullanma süresi arttıkça servise gitme sıklığın artar. Masraf artar ama para geldikçe önemli bir kayıp değil. zaman olarak vaktini alır.

Oyunun diğer versiyonları dahil 2k saatim var aslında oyunu severek oynayan biriyim. Ama size sorduğum konular hakkında internette bir rehber bulamadım, aklıma takılanları soruyorum, internette bir video da direk eskide olduğu gibi sağ üstte bildirim veriyor büyük ihtimalle o bir mod, birde günlük mülk bakımı araç bakımının içerisinde ücret kesiyor diye bir yorum okudum ondan dolayı bunları soruyorum, mülk bakımı nedir ne için kesiliyor bilginiz var mı?

mülk bakımı bildiğim tamirat mesela sen evine tadilat yaptırınca para harcıyorsun ona benzer bir şey birde rüzgar değirmenin varsa oda gelir getiriyor 

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Hocam zaten kazancımla mutlaka büyük rüzgar türbini alıyorum :) hatta neredeyse bütün toplu paramı harcadığım tek yer.

tamam işte onlar ne kadar çok olursa baya para getiriyor da işte hep çalışmak gerekiyor para içinFarming Simulator [PC ANA KONU] 

Normalde eğer araç çok eski ise diyelim ki yeni bir araç sabanla maksimum 12km'de sürüyorsa traktör veya saban çok eskidiğinde bu maksimum hız da düşüyor diye biliyorum. Çok dramatik bir düşüş değil ama düşüyor.

• StaatSanWalt kullanıcısına yanıt

Bu çim balya makinesi alınca işçi kiralayamıyorum neden acaba

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.