Şimdi Ara

Farming Simulator 2013 (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
17
Favori
309.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunda golf arabası var. herhangi bir mod değildir.
    haritanın kuzeyinde bir ada var oraya gidin karavanın yanında golf arabasını görürsünüz. bu oyunun gizemi olsa gerek.
     Farming Simulator 2013
  • Arkadaşlar bir soru daha soracağım kusura bakmayın. Oyunu anca çözüyorum.
    Ben iki tane inek aldım fakat bunlardan para nasıl kazanacağım ineklerin yanına gittim sabah 7'de tanker geliyor bakıyor depoya süt yok gidiyor ben bunları nasıl süt çıkartacağım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodKinq

Arkadaşlar bir soru daha soracağım kusura bakmayın. Oyunu anca çözüyorum.
    Ben iki tane inek aldım fakat bunlardan para nasıl kazanacağım ineklerin yanına gittim sabah 7'de tanker geliyor bakıyor depoya süt yok gidiyor ben bunları nasıl süt çıkartacağım ?
    Hocam Ctrl-F süt ENTER

Rutin olarak çim üretenler için biçme kurutma işlerini hızlandıracak arkasına attachment takılabilen mower Big M500, çimci çiftçilerin hoşuna gidecek, sanırım. Krone Big M 500
    DOWNLOAD
     Farming Simulator 2013  Farming Simulator 2013  Farming Simulator 2013

Yeni save açacaklar için map'teki gereksiz ağaçlar, binalar düzenlenmiş, patates, sugar beet silosu güzel olmuş, hoşuma gitti.
    Platinum Extreme IV v4.0

• bu ınegın dıskısı nasıl cogalıyor kaardeş ?:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tepe1453

bu ınegın dıskısı nasıl cogalıyor kaardeş ?:)

Hocam productivity %100 yap inek ciftliginde silage yaptıgın yerin yanında birikir, 3 5 inekle olacak iş degil, en az 30 inek olsun, paran varsa 100 yap hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terranfan -- 31 Ocak 2013; 15:06:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terranfan

quote:

Arkadaşlar bir soru daha soracağım kusura bakmayın. Oyunu anca çözüyorum.
    Hocam Ctrl-F süt ENTER

Rutin olarak çim üretenler için biçme kurutma işlerini hızlandıracak arkasına attachment takılabilen mower Big M500, çimci çiftçilerin hoşuna gidecek, sanırım. Krone Big M 500
    DOWNLOAD

Yeni save açacaklar için map'teki gereksiz ağaçlar, binalar düzenlenmiş, patates, sugar beet silosu güzel olmuş, hoşuma gitti.
    Platinum Extreme IV v4.0

Sağolun hocam güzel editlenmiş map indiriyorum hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThePlakumat -- 31 Ocak 2013; 15:41:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie
    hocam alttaki haritanın linki bu galiba

http://www.file-upload.net/download-7066565/savegame1_bitte_entpacken.zip.html bu linke tıkladım save game gibi birşey çıktı onu mod klasörüne attım hiç bir değişiklik yok oyunun orjinal haritası sizin bahsettiğiniz patates le pancar silosunun ambarı değişmemiş

Hocam mapin download linki o degil, en altta Downloadlink (100 MB) yazıyor dogrudan link izin vermediği için direkt download linkini yazamadım.

Şimdi baktım bu olması lazım 136 mb dosya:http://uploaded.net/file/1pb8ik0s

Eski oyuncular da para aktarma moduyla bu mape para aktarıp burdan devam edilebilir, para aktarma modunu denim bi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terranfan -- 31 Ocak 2013; 15:46:11 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie
    hocam alttaki haritanın linki bu galiba

http://www.file-upload.net/download-7066565/savegame1_bitte_entpacken.zip.html bu linke tıkladım save game gibi birşey çıktı onu mod klasörüne attım hiç bir değişiklik yok oyunun orjinal haritası sizin bahsettiğiniz patates le pancar silosunun ambarı değişmemiş

Hocam mapin download linki o degil, en altta Downloadlink (100 MB) yazıyor dogrudan link izin vermediği için direkt download linkini yazamadım.

Şimdi baktım bu olması lazım 136 mb dosya:http://uploaded.net/file/1pb8ik0s

Eski oyuncular da para aktarma moduyla bu mape para aktarıp burdan devam edilebilir, para aktarma modunu denim bi.

Evet size mesajı yazdıktan sonra sayfanın altındaki linke tıklayınca inmeye başladı değiştirdim mesajımı çok teşekkürler

• Patatesleri nasıl satıyoruz basedeki o yere boşalttım kasayı ama oradan tekrar alıp nasıl satacağız ?
    Birde şu haritada yeşil römork işaretleri var yanına gittiğimizde birikmiş bir yığıntı var o ne işe yarıyor ?
  • quote:

Patatesleri nasıl satıyoruz basedeki o yere boşalttım kasayı ama oradan tekrar alıp nasıl satacağız ?
    Birde şu haritada yeşil römork işaretleri var yanına gittiğimizde birikmiş bir yığıntı var o ne işe yarıyor ?

Patatesleri döktügün deponun arka tarafında yürüyen palet var, oraya tipper yanaştır doldurur, o yeşil ikon olan yere çim toplayıp dökersen para gelir, ama çok ucuza alıyor, çim değerli, hayvanların için kullanırsan daha çok kazanırsın.
  • quote:

Patatesleri nasıl satıyoruz basedeki o yere boşalttım kasayı ama oradan tekrar alıp nasıl satacağız ?

patateslerı oraya doldurduktan sonra arka kısımnda yukleme yerı var oranın altına bır arac cek zaten hemen ıcıne dolacak hocam
  • Peki nasıl nereye satacağız patatesi buğdayı falan sattığımız yerle aynı yere mi?

Edit: Beyler bu gübreler nereye dökülüyor inekleri besliyorum balyalrla çimlerle falan ama nereye dökülüyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Dragonborn Comes -- 31 Ocak 2013; 22:01:45 >
  • Arkadaşlar bildğiniz en büyük taşıma tırı modu olan varsa atabilir mi yeni harita buldum çiftlik galeriden çok uzak traktörleri tek tek götürmek zor oluyor
  • quote:

Peki nasıl nereye satacağız patatesi buğdayı falan sattığımız yerle aynı yere mi?

Edit: Beyler bu gübreler nereye dökülüyor inekleri besliyorum balyalrla çimlerle falan ama nereye dökülüyor ?
    Hocam o dedigin yerlrere yeşil çim tepesi olan yerlere dökülüyor işte ama çim toplamak zahmetli, para kazanmak için çim toplanmaz, hayvanların varsa onlar için kullanırsın yoksa çimle vakit kaybetme. Gübreleri tarlalarda kullanıyorsun, katı gübreyi seralarda da kullanabilirsin.

Bir traktör gördüm görüntüsü hoşma gitti, denedim bikaç kusuru var ama marifetleri yanında göz ardı edilebilir, sonrak versionlarda hataları giderilir diye umuyorum. Çok güçlü, 61 ton traileri 43 mil hızla çekebiliyor, çabuk hızlanıyor çok atak ama felaket yakıyor. Sadece trailer çekebilen tırlara gerek kalmadı. Harvesterların hızını 10 mile çıkarmıştım tırlarla 3 harvestera yetişemedim ama bununla çok zevkli, çok kolay oldu. Ağır harvesterların taşınmasında denedim onu da becerdi.

FENDT BIG KOMMUNAL v1.0

LOWLOADER

• quote:

quote:

Hocam productivity %100 yap inek ciftliginde silage yaptıgın yerin yanında birikir, 3 5 inekle olacak iş degil, en az 30 inek olsun, paran varsa 100 yap hatta.

400 varda yuzde 90 yapıyoum bı turlu yuzdeyuz yapamıorum sılage katıyorum mıecerde saman ot bılmem ne katıyorum sonrada gıdıp ot bıcıyorumozel yok yuzde 90 hep:)
  • quote:

quote:

quote:

400 varda yuzde 90 yapıyoum bı turlu yuzdeyuz yapamıorum sılage katıyorum mıecerde saman ot bılmem ne katıyorum sonrada gıdıp ot bıcıyorumozel yok yuzde 90 hep:)

pda'da ekranının görüntüsünü koy bakalım bütün yemlerden veriyor musun?

• quote:

quote:

quote:

quote:

[simage][/simage]

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

[simage][/simage]

[simage][/simage][simage][/simage]

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

[simage][/simage]

[simage][/simage][simage][/simage]

bır fotoyu katamadım:(

•  Farming Simulator 2013
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.