Şimdi Ara

Farming Simulator 2009 (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
0
Favori
131.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Oyunu kurdum fakat girişte. Online product activation çıkıyor. Crack dosyası içindeki numaraları giriyorum, fakat olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Oyunu kurdum fakat girişte. Online product activation çıkıyor. Crack dosyası içindeki numaraları giriyorum, fakat olmuyor.

Pm attım sanırım sorununuzu çözer ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 28 Ocak 2010; 12:42:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

@.:Romeo_Redline:.

hocam tekrar selam. Ben yamaları indirdim ve sorunsuz kurdum sayende. Gel gelelim oyunun orjinalinde olmayan bir araca bindiğimde ekranda kaymalar oluyor grafikler acayipleşiyor bir vakit sonra. Bu problemi düzelmenin herhangi bir yolu var mı acaba? Birde sendeki mods dosyasını rapide eklesen bizde yararlansak nasıl olur? ...

ben hiç böyle bir sorun yaşamadım ekran kartının driver nı güncellemeni tavsiye ederim belki yararı olur

ayrıca benim mods klasörü biraz büyük 1 mb internetlede upload etmesi oldukça zor lazım olan yamaları istek yaparsınız ben burada paylaşırım

Tarlayı sürmek sulamak ve ekmek için bize hızlı birşeyler lazım ama daha bulabilmiş değiliz. Bu konuda yardımcı olursan sevinirim : ) ...

• mod iyimiş
  • @totem

Pm gelmedi.
  • Hallettim teşekkürler.
  • Arkadaşlar bu ürünleri nasıl yetiştircez. Sırayla hangi aletleri kullanıcaz. Anlatırsanız sevinirim. Bu arada üst üste oldu mesajlarım...
  • Yasin abi & ilker abi bende geldim birazdan john deere 7920 ile karşınızda olucam;).
  • Benimde bir sorum olacak ben alet yüklenen dorseyi indirdim moda attım rarlı şekilde ama oyunda gözükmedi nasıl düzelte bilirim?.
  • rar dan çıkarıp birde normal klasör olarak atmayı dene salih bazı yamalar rardan veya zipten çıkarılıp mods klasörüne atılıyor
  • şişe toplama olayını gördükten sonra oyunu direk sildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

Tarlayı sürmek sulamak ve ekmek için bize hızlı birşeyler lazım ama daha bulabilmiş değiliz. Bu konuda yardımcı olursan sevinirim : ) ...

genel olarak en kullanışlı modları paylaşayım

Case Magnum 335: gerçekten hızlı ve güçlü bir traktör

Farming Simulator 2009

download

Cat Lexion 600 RC & 21 metre kesme ağzı: 250 ton kapasitelidir kendim editledim mısır dahil oyundaki bütün tahılları biçebiliyor yalnız çok fazla özelliği var tarlayı biçmeye başlamadan "O" ya basıp önce hangi tuşun ne işe yaradığına göz atın

Farming Simulator 2009

download

Lemken Solitair: 20 metre mibzer ekim için oldukça ideal bir ekipman

Farming Simulator 2009

download

Claas Suprime Mega Grubber 29m : 29 mertelik bu ekipman tarlayı sürmemize ve düzeltmemize yarıyor küçük tarlalarda kullanmanızı tavsiye etmem nedeni ise boyutu oldukça büyük olduğu için bezen sınırları aşıp sürmek istemediğiniz bir yerede dalabiliyor daha çok geniş ve büyük tarlalarda kullanın

Farming Simulator 2009

download

• Oyunu çözdüm zaman alıcı ve zevkli oyun. Oynamak isteyenlere tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

rar dan çıkarıp birde normal klasör olarak atmayı dene salih bazı yamalar rardan veya zipten çıkarılıp mods klasörüne atılıyor

Hocam yolladığın yamalar için çok sağol epey bir işimi görecek. Birde oyunun yamalarında dikkat ettiğim birşey oldu bunuda paylaşmak istedim. .Rar uzantılı yamaları Mods un içine atınca kesinlikle çalışmıyor ama .Zip li yamaları atınca çalışıyor. Yani sadece .Rar uzantılı dosyaları Mods un içine açtıktan sonra atmak gerekiyor sanırım. .Zip uzantıları açmadan attığımızda gayet güzel çalışıyor ...
  • hayırlı akşamlar arkadaşlar konunun başında yasin abinin ss verdiği üstünde 2 tane cat biçerdöver taşıdığı taşıyıcı römorku elinde olan varsa upload edebilirmisiniz şimdiden teşekkürler.
  • @.:Romeo_Redline:.

hocam bu Cat Lexion 600 RC ne işe yarar? Biz bununla bir türlü tarladaki ekini toplatamadık. Normalde "H" tuşuna basınca otomatik düzeltme ve toplama yapıyor diğer araçlar fakat bununla bu işlevi yapamadık. Aracın kullanımı ile ilgili bilgi verirsen sevinirim.

Birde WV Bora aracımız var ama aracın burnu sürekli yukarı bakıyor ne yapsak indirip süremedik : ). Sanırsın roket fırlatılmayı bekliyor ...
  • John Deere 7930 Çift Lastik;
    Çiftlik Çıkışı;
     Farming Simulator 2009

Romeo_redline;hayırlı akşamlar arkadaşlar konunun başında yasin abinin ss verdiği üstünde 2 tane cat biçerdöver taşıdığı taşıyıcı römorku elinde olan varsa upload edebilirmisiniz şimdiden teşekkürler.
    yasin abi yukarıda bahasettiğim dorseyi upload edermisin yada elinde olan varsa.
  • Ben bütün araçlarımın benzin deposunu 5000 golon yaptım . Ayrıca 00,7 yakıyordu normalde onuda 00.1 yaptım hiç benzine para vermiyorum ...
  • @.:Romeo_Redline:.

hocam bizim bir problemimiz var. Biz tarladaki ekinleri toplarken mesela mısır topluyoruz, yan tarladaki buğdaya giriyor arada sırada araç ve deposundaki mısırı sıfırlıyor direk buğday almaya başlıyor. Bunun bir çözümü varmıdır acaba? Çünkü 2 - 3 tarla topluyorum köşede bucakta biryerde farklı bir ekin kalıyor onu alıp direk sıfırlıyor herşeyi.

Ayrıca kanala çiçeğini nasıl toplarız? Samandan balyayı nasıl ve hangi araçla yapıp nereye götüreceğiz? Bize bu konularda da bilgi verirsen sevinirim.

Teşekkürler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 29 Ocak 2010; 23:36:58 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.