Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.868
Cevap
19
Favori
97.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Omu bilmiyorum ama Claas markası ile lisans anlaşması yaptılar.
  • Farming Simulator [PC ANA KONU]

Açıklamada görüntü için yanlış anlamadıysam oyun içi denmiş

http://steamcommunity.com/games/447020/announcements/detail/1660012471608674702

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Pure Farming hakkında ne düşünüyorsunuz, rakip olabilir mi?
  • Anlamsızca oynatıyor yav oyun,domuz ve inek işine hiç girmiyorum,koyun yetiyor,ver otunu gitsin...İnekler,domuzlar çok uğraştırıyor...
  • Ben 4000 saati geçtim oyun baya anlamlı sabahları bazen ekinler diye fırlıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Ben 4000 saati geçtim oyun baya anlamlı sabahları bazen ekinler diye fırlıyorum..

Selam hocam bende oyunda hayvancılık yapmak istiyorum bu konuda önerebileceğiniz güzel harita ve mod paketleri mevcut mu? Baya bir mod var ve aralarında kayboldum resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ben 4000 saati geçtim oyun baya anlamlı sabahları bazen ekinler diye fırlıyorum..
    oyun galiba en uygun fiyat olarak steamde bulunmakta 70tl olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikopatpilot

quote:

Selam hocam bende oyunda hayvancılık yapmak istiyorum bu konuda önerebileceğiniz güzel harita ve mod paketleri mevcut mu? Baya bir mod var ve aralarında kayboldum resmen

Alıntıları Göster
    Mesajını yeni gördüm kusura bakma. Oyunun kendi haritalarını kullanıyorum daha zevkli ve hatasız oluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: loses

oyun galiba en uygun fiyat olarak steamde bulunmakta 70tl olarak

Alıntıları Göster
    Takip etmek lazım bazen dahada düşebiliyor fiyatı.
  • quote:

Kardeş sen bu oyuna nasıl bu kadar zaman ayırdın anlamıyorum. Hilesiz oynayıp bütün tarlaları alacağım hepsi benim olacak mı diyorsun yoksa. :) Tamam bende çok oynadım ama oyun bana göre bir yerden sonra kısır döngüde kalıyor. Çok seviyorsun bu oyunu maşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arslanbey_01

Kardeş sen bu oyuna nasıl bu kadar zaman ayırdın anlamıyorum. Hilesiz oynayıp bütün tarlaları alacağım hepsi benim olacak mı diyorsun yoksa. :) Tamam bende çok oynadım ama oyun bana göre bir yerden sonra kısır döngüde kalıyor. Çok seviyorsun bu oyunu maşallah.

Alıntıları Göster
    Konuya yorumun doğru ama gözden kaçırdığın bir şey var.Bu oyun fazla atraksiyon istemiyor yani yaşı ilerlemişler için çok uygun . İyi demlenmiş çayını önüne koy dinlene dinlene oynarken saatlerin nasıl geçtiğinin önemi kalmıyor ve güzel oyalıyor.

• quote:

Konuya yorumun doğru ama gözden kaçırdığın bir şey var.Bu oyun fazla atraksiyon istemiyor yani yaşı ilerlemişler için çok uygun . İyi demlenmiş çayını önüne koy dinlene dinlene oynarken saatlerin nasıl geçtiğinin önemi kalmıyor ve güzel oyalıyor.

Alıntıları Göster
    Yaşım 31'e gidiyor. Bende silahlı oyunlar veya fazla atraksiyonlu oyunlardan uzak durmaya çalışıyorum ama sağolsun kardeşimle kuzenler bırakmıyor. Tüm gün işteyim akşam bi 3-4 saatlik zaman var onu da online oyun oynatıp beni strese sokarak bitirtiyorlar. Sakin sakin oynanacak o kadar çok pc oyunu varken.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arslanbey_01

Yaşım 31'e gidiyor. Bende silahlı oyunlar veya fazla atraksiyonlu oyunlardan uzak durmaya çalışıyorum ama sağolsun kardeşimle kuzenler bırakmıyor. Tüm gün işteyim akşam bi 3-4 saatlik zaman var onu da online oyun oynatıp beni strese sokarak bitirtiyorlar. Sakin sakin oynanacak o kadar çok pc oyunu varken.

Alıntıları Göster
    Tempolu oyun oynuyan kesime bu tür sim oyunlar ilk 15 saat diliminden sonra hitap etmez. Gerçek hayatta bu şekilde tekrar değilmi. Onlarca Steam kullanıcısı oynadığım saati görünce matah bir şey zannedip beraber oynamak için arkadaşlık daveti atıyorlar ve ben her defasında kaçıcaklarını bildiğim halde kırmamak için baştan save açıyorum gönülleri olsun diye.

• Değerli arkadaşlar birlikte oynayabiliriz isteyenler steam ekleyebilir imzamda mevcut

• mobil çiflik oyunlarında olduğu gibi gerçek zaman geçtikçe ekinler büyüse keşke, öyle bir oyun var steam'de ama grafikler çocukça.
  • •Geliştirilmiş grafikler

•At ve köpek

•John Deere

•Pamuk ve yulaf tarımı

Şimdilik oyuna bunlar geldi. Ama topluluk gerçekçi sürüş, toprak dokusu istiyor. Hiç yoktan birini getirselerdi. Galiba onlara yer vermeyecekler yine.

• Yeni Farming Simulator 19 E3 traileri:

• quote:

Orijinalden alıntı: Rustoocas

Yeni Farming Simulator 19 E3 traileri:

Vay vay vay güzel tanıtım birde toprak fiziği düzeltilirse rakipsiz..
  • Arkadaşlar platinium eklentisini mod olarak kurmanın bir yolu varmı acaba yada 10 20 liraya alabilirmiyim

• John Deere FS19 ile buluşuyor:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.