Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.027
Cevap
18
Favori
64.121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    146 Mesaj
    multi de troller çıkmadıktan sonra oyun çok zevkli..
    |
    |

Orijinalden alıntı: hudepe

hep dümdüz araziler, dağlık engebeli tarlalar olsa daha güzel olur

zamanla çıkar mod olarak
    |
    |
    Ormancılıkta çok para vvar arkadaşlar.Ve yapması gerçekten zevkli.Oyuna ilk olarak normal zorlukta başladım. Traktörün birini sattım ve bankadan bütün krediyi kullandım. Bir tane teleskopik yükleyici bir odun motoru ve bir tomruk römorku aldım ve ilk işimde banka borcunu sıfırladım.
    |
    |
    MSI B150M Bazooka | Intel i5-6500 core 3400 Mhz | Kıngston 16 Gb Ram | AMD Radeon R9 380 4 Gb | Kingston 120 Gb SSD | 1 TB + 750 Gb + 500 Gb WD | Logitec G103 | Logitech G300s | Logitech G230 | Ps4 | Ps3 | Steam:yasintcl | Psn:yasintcl37 | Iphone 7 32 Gb | Samsung Note 4
  • Çavuş
    52 Mesaj
    ağaç ekme makinasını aldımda ekeçek fideleri bulamadım

satın alma ekranını aç ve taşınabilirler kategorisini seç, ağaçları göreceksin

Orijinalden alıntı: hidayet80

quote:

satın alma ekranını aç ve taşınabilirler kategorisini seç, ağaçları göreceksin

orası yetişmiş ağaç dikmek için, ben fidan dikmek için sormuştum youtube da varmış buldum 35 nolu tarlanın yanından ayrıca fidan almamız lazımmış.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    84 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Foo Fighters

Bi anda zengin olmak eğlenceyi bitiriyor ya. Ben her şeyden azar azar yaparak ilerlicem. Eğlence bitmesin.

Bir anda zengin olmak yinede kolay değil zaten makineler pahalı :D
    MSI B150M Bazooka | Intel i5-6500 core 3400 Mhz | Kıngston 16 Gb Ram | AMD Radeon R9 380 4 Gb | Kingston 120 Gb SSD | 1 TB + 750 Gb + 500 Gb WD | Logitec G103 | Logitech G300s | Logitech G230 | Ps4 | Ps3 | Steam:yasintcl | Psn:yasintcl37 | Iphone 7 32 Gb | Samsung Note 4
  • Yarbay
    5502 Mesaj

Maaş, sigorta ve yemek şartlarıyla çalışıcak yetenekli yeteneksiz işçiler aranmaktadır. ( Traktörleri karıştırmak serbesttir)

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Maaş, sigorta ve yemek şartlarıyla çalışıcak yetenekli yeteneksiz işçiler aranmaktadır. ( Traktörleri karıştırmak serbesttir)

Adres ver gelelim
    |
    |

• Teğmen
    146 Mesaj
    quote:

saman balyalamaya kiralık işçi lazım ama kiralamıyor okadarda bedava yok kendin yap diyor

gübrelemeye kiralanması güzel olmuş
    |
    |

Orijinalden alıntı: yasintcl

quote:

Orijinalden alıntı: Foo Fighters

Bi anda zengin olmak eğlenceyi bitiriyor ya. Ben her şeyden azar azar yaparak ilerlicem. Eğlence bitmesin.

Bir anda zengin olmak yinede kolay değil zaten makineler pahalı :D

Borçla bide eldekileri satınca alınıyo bi şekilde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    4799 Mesaj
    Grafikler videolardaki gibi gelmedi bana. Çevre grafikleri next gen değil sadece araçlar ve alet edevatın texture ve animasyonları güzel.
    |
    |
    Nedense bu oyun daha gerçekci geliyor bana. Farmingde toprağı işliyorsunuz ama fiziki olarak bişey değişmiyor, bu oyunda görüldüğü üzere çok şey farkediyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahnal -- 1 Kasım 2014; 13:41:43 >

Orijinalden alıntı: Sahnal

Nedense bu oyun daha gerçekci geliyor bana. Farmingde toprağı işliyorsunuz ama fiziki olarak bişey değişmiyor, bu oyunda görüldüğü üzere çok şey farkediyor...

Aslında haklısınız bende farming simulator de toprak işlemesini hiç beğenmiyorum 2015 sürümünde değişir diye bekledim maalesef 2013 le aynı, sanırsam resimdeki agrar (Agricultural Simulator 2013) gerçekçi ama oynanırlık zor o yüzden ben bırakmıştım pek oynayamadım
    |
    |

• Yarbay
    2384 Mesaj
    o oyunda da grafikler feci kötü, çok hata var ama oynanış fs15'den güzel çuvalı sırtlayıp tohum makinasına döküyoruz veya sütü kendimiz sağıp trktöre yüklüyoruz, balyaları el ile atıyoruz vs.
    |
    |

Farming simulator 2009'u baya oynamıştım, 3 yıldır oynamıyorum. agrar simulator oynadım farmingden çok daha gerçekci ama çok zaman istiyor ve multi takılan pek yok bende tek başıma sıkılıp bıraktım oyunu...

Şimdi tekrar başlamak istiyorum bu seriye o yüzden birkaç sorum var.

-- Oyunda türk server'leri varmı ?

-- Oyunda server açabiliyormuyuz ? fiyat ne kadar.

Oyunu alınca server açıp türkleri doldurmayı planlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahnal -- 1 Kasım 2014; 14:35:04 >
    |
    |
    Bahsedilenler: White Devil , hudepe

Peh peh peh !! Çalışmak lazım borç çok.
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
SEO
son dakika
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.