Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
17
Favori
78.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sitenizde video çeken arkadaş biraz daha akıcı konuşsun, onun dışında güzel site.
  • Oyunda 400 küsür bin para yaptım.Ya sılaj yapıp biyogazda satarak ya da odunculuk yaparak para kazanayım dedim.Sılajı seçtim seçmez olaydım.Çimi biçecek , toplayacak aletleri bir de kepçe aldım 350bin küsür tuttu.Çimi ektim biçtim topladım 50 bin küsür çimi biyogaz tesisine döktüm %100 sıkıştırdım ama gel gör ki üstü kapanmıyor Sanırım o alanın %100 dolması gerekiyor ama daha %10 doldurabildim.Aynı tarlayı 10 kere daha aynı şekilde biçmem gerekiyo ki %100 dolsun.Uğraşamam dedim alt+f4 çektim çıktım.Allah'tan 350 bin parayı harcamadan save almıştım.Ama kaybedilen zaman paha biçilemez şimdi odunculuk ekipmanları alıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

sitenizde video çeken arkadaş biraz daha akıcı konuşsun, onun dışında güzel site.

Videolari ben cekiyorum ama gerekli.malzemem yok ve video ile ugrasmaya zaman kalmiyor
    Youtube Oyunportal kanalina sponsoruz zaten
    Videolara beta diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

Oyunda 400 küsür bin para yaptım.Ya sılaj yapıp biyogazda satarak ya da odunculuk yaparak para kazanayım dedim.Sılajı seçtim seçmez olaydım.Çimi biçecek , toplayacak aletleri bir de kepçe aldım 350bin küsür tuttu.Çimi ektim biçtim topladım 50 bin küsür çimi biyogaz tesisine döktüm %100 sıkıştırdım ama gel gör ki üstü kapanmıyor Sanırım o alanın %100 dolması gerekiyor ama daha %10 doldurabildim.Aynı tarlayı 10 kere daha aynı şekilde biçmem gerekiyo ki %100 dolsun.Uğraşamam dedim alt+f4 çektim çıktım.Allah'tan 350 bin parayı harcamadan save almıştım.Ama kaybedilen zaman paha biçilemez şimdi odunculuk ekipmanları alıcam.

yok hocam tam dolmasına gerek yok r tuşuna bas hemen üstü kapanıyo. sonra bekle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

quote:

Orijinalden alıntı: trl725

ağaç kesip te talaş yapabilen var mı talaş makinesini bir türlü randımanlı olarak kullanamadım...

Onun kullanımı biraz sıkıntılı. Tek kişiyle olacak iş değil o. Zaten en büyük sıkıntısı araçtan indiğin zaman çalışmaması. Eğer çalışıyor olsaydı, bir yanına römorku koyardık diğer yanına bu aracı. Sonra kesik kütükleri de traktörle alete koyabilirdik. Bu aletin üstündeki kol ile kütükleri alması biraz sıkıntılı.

evet hocam baya sıkıntılı bi makine

• quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

quote:

Orijinalden alıntı: hidayet80

quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

quote:

Orijinalden alıntı: trl725

ağaç kesip te talaş yapabilen var mı talaş makinesini bir türlü randımanlı olarak kullanamadım...

Onun kullanımı biraz sıkıntılı. Tek kişiyle olacak iş değil o. Zaten en büyük sıkıntısı araçtan indiğin zaman çalışmaması. Eğer çalışıyor olsaydı, bir yanına römorku koyardık diğer yanına bu aracı. Sonra kesik kütükleri de traktörle alete koyabilirdik. Bu aletin üstündeki kol ile kütükleri alması biraz sıkıntılı.

sıkıntı sadece alması değil, ilk kütükten sonra talaş yapmıyor bende, sanırım oda güncelleme bekleyecek..

http://mods2015.com/forestry-heckkran-v-2-0/

Traoktore baglanarak cok rahat kutuk tasima olanagi sagliyor traktoru ozgurce hareket ettirebilme rahat oluyor.

http://mods2015.com/kroeger-rungenwagen-trailer-v-2-2/

J ve N tuslari ile sag tarafindaki direkler diyim asagi yatabiliyor tekrar yukari kalkabiliyor buda satista kolaylik sagliyor. Ayrica arka arkaya baglanabiliyor.

Son olarak talas yapmak icin

http://mods2015.com/jenz-hem-back-tool-v-3-0/

Bu modlari oneriyorum arkadaslar ozellikle talas konusunda cok rahatlatiyor kendi bandi oldugu icin oncelikle on yukleyici yada heckran ile banda 3-5 odun yukleyin sonra traktore binip calistirin.

biraz uğraş sonrası 40 ton talaş yapmayı başardım, senin şu talaş yapıcı mod denemeye değer :D

Kesin dene hocam cok rahatlatiyor. Ortada mantiksiz yada hileye kacan bir durum soz konusu degil kendine ait bandi olan bir talas makinesi sadece banda 5 metrelik odunlar dahi sigiyor.

ayrıca kütükleri banda bıraktıktan sonra az miktarda bi talaş yapıyor sonra kütük bandın üstünden duruyor öğütücüye gitmiyor

• odun öğütücüsü modları var onları ekleyin
    bant kısmını büyütüyor normalde de var zaten jenzin tüm modellerine baktım çeşit çeşit :D
    ponsse buffalo için kasasına odun öğütücü koymuşlar
    farmingsim15.com ekledik
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan525

odun öğütücüsü modları var onları ekleyin
    bant kısmını büyütüyor normalde de var zaten jenzin tüm modellerine baktım çeşit çeşit :D
    ponsse buffalo için kasasına odun öğütücü koymuşlar
    farmingsim15.com ekledik

yok kardeşim söylediğin modların hepsini denedim sonuç yine aynı banda koyunca az miktarda talaş yapıyo sonra kütük üstünde kalıyo bandın. vinçle yittiriyorum yine aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trl725 -- 13 Kasım 2014; 13:07:40 >
  • trl725 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben denedim hic yasamadim. Hatta genelde agacin kalin kisimlarini satmaya ustteki ince kisimlarida talas makinesine atiyorum 2 taraftanda birikim oluyor. Dedigin sikinti hic olmadi.
  • Sorunlar olabilir ciddi buglar var
    1.2 guncellemesiyle giderilir

• ayrıca bu modu indirmenizi tavsiye ederim

manuel çalıştırma

ileri/geri vites özelliği

http://www.farmingsim15.com/1233/farming-simulator-15-uzman-ciftci-modu-v1-0.html
  • quote:

ayrıca bu modu indirmenizi tavsiye ederim

manuel çalıştırma

ileri/geri vites özelliği

http://www.farmingsim15.com/1233/farming-simulator-15-uzman-ciftci-modu-v1-0.html

direksiyon setine bir katkısı olur mu bu mod'un?
  • orada denemedik klavyeden yönetmeniz gerekiyor ama deneyin bilemem başarılı bir mod yeni sürümlerinde güzel şeyler eklenebilir

space tuşuyla ileri/geri vites
    enter basılı tutunca araç çalışıyor tekrar basarsanız kapanıyor

çalışırken inebiliyorsunuz özellikle odun öğütücüsü için :D

diğerleri pedal gücünü ayarlamak için eğer sol shift ve aşağı tuşuna basarsanız wye basılı tutsanız bile 20 veya 10 la gidersiniz o size kalmışt sağ alt ekranda gösteriyor
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı işler diliyorum.

Bende bu oyunu almak istiyorum ancak daha önce internet üzerinden hiç oyun satın almadım. Oyunun kendi sitesinde buy kısmından kredi kartı ile satın alacağım. Satın aldıktan sonramı oyunu indiriyoruz? Yoksa oyunu bir yerden indirip satın alınca bize cd key gibi kod verip oyuna o kodumu yazıyoruz? Yanlış birşey yapmadan önce sormak istedim.

Birde benim pc özellikleri bu oyunu kaldırırmı? Genelde ps3'de oyun oynuyorum pc özellikleri nedir ne değildir bilmiyorum.

Linkteki pc'yi kullanıyorum;http://www.morfare.com/asp/product/4887/Sony-VPC-F22S1E-B-16-4-Vaio-Notebook-Notebook-Canta-Hediye-

Yardımcı olursanız sevinirim.

• Bu oyunun ya kantarı bozuk ya da beni kazıklıyacak mal alımında

traktör ve römork, römorkta 40 ton buğday var, kantar 35469 gösteriyo..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı işler diliyorum.

Bende bu oyunu almak istiyorum ancak daha önce internet üzerinden hiç oyun satın almadım. Oyunun kendi sitesinde buy kısmından kredi kartı ile satın alacağım. Satın aldıktan sonramı oyunu indiriyoruz? Yoksa oyunu bir yerden indirip satın alınca bize cd key gibi kod verip oyuna o kodumu yazıyoruz? Yanlış birşey yapmadan önce sormak istedim.

Birde benim pc özellikleri bu oyunu kaldırırmı? Genelde ps3'de oyun oynuyorum pc özellikleri nedir ne değildir bilmiyorum.

Linkteki pc'yi kullanıyorum;http://www.morfare.com/asp/product/4887/Sony-VPC-F22S1E-B-16-4-Vaio-Notebook-Notebook-Canta-Hediye-

Yardımcı olursanız sevinirim.

Oynarsın dostum.

• quote:

Bu oyunun ya kantarı bozuk ya da beni kazıklıyacak mal alımında

Otomatik dara alıyor herhalde.

• kantarda bir problem var :D traktöre 10 ton çıkarmıştı
  • quote:

kantarda bir problem var :D traktöre 10 ton çıkarmıştı

Dostum bana ithafen cevap yazarken bende alıntı yaparsan ya da mention atarsan haberim olur bana entry yaptığından. OK?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

quote:

Bu oyunun ya kantarı bozuk ya da beni kazıklıyacak mal alımında

Otomatik dara alıyor herhalde.

Hadi darayı düştü diyelim, buğdayın 4531 kg. nereye gitmiş

Bu daraysa buğday nerde, yok bu buğdaysa dara nerde

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.