Şimdi Ara

Farm Yapmakla İlgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle hepinize iyi bayramlar arkadaşlar,
    Farm yapmakla ilgili fikir/öneri vermenizi istiyorum.Farm yapmayı biliyorum,son vuruşu yaparak minyon almayı falan ama daha iyi bir taktik verebilecek var mı?Dünya Şampiyonası var biliyorsunuz adamlar oyun sonu 550 - 600 farma kadar çıkıyor neredeyse benim 2 oyun toplamı farmım.Bunu nasıl yapıyorlar,nasıl bir taktikleri var?İtemleri çıktıktan sonra farm kolay ama yinede en fazla 390 falan oluyor farmım,özellikle jinx ve zede özel bir taktik verirseniz sevinirim

• 2 Kule itene kadar koridordan ayrılma, sadece roam atmak için ayrıl bana kalırsa. Geri kalan zamanda da ormana el atarsan (tabi ormancıyı kızdırmadan) farmın gayet yüksek olur. Tabi ziggs vs gibi şampiyonlarla oynarsan daha da rahat yükseltirsin rakamı
  • Soloqda yapamazsin bu kadar basit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 390 farm yapıyosan neyi sıkıntı ediyosun sen o kadar farm yapana kadar oyunun 3 kere bitmesi lazım zaten
  • Bende lane aşamasında iyi sayılabilecek bir derecede farm yapıyorum . Ancak oyun mide taşındığında ne kadar çabalasanızda olmuyor . Çünkü takımdaki bazı kişilere laf anlatamıyorsunuz . Örnek veriyorum bot lanede büyük bir minyon dalgası geliyordur. İttirip geleyim dersin . Tam gidersin o kadar uyarmana rağmen ya biri yakalanır , savaş başlar . Ya takımından biri yemlemeye gelir savaş başlar bir şekilde 4v5 savaşı başlatır takımın sonra maçı kaybedersin . O yüzden ben hiç riske atmıyorum .
  • kardes eslant cop slotları , cz aoc 2 bp koy +72 gunde 4 5 gb getırısı olur hadi k.g
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamer0505

kardes eslant cop slotları , cz aoc 2 bp koy +72 gunde 4 5 gb getırısı olur hadi k.g

blok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lanede gayet güzel farm yapıyorum fakat, oyun mide taşındığında bir türlü devamı gelmiyor. Lanei itmeye gittiğimde takımdan birileri ölüyor.

• SABIR

• quote:

Orijinalden alıntı: tamer0505

kardes eslant cop slotları , cz aoc 2 bp koy +72 gunde 4 5 gb getırısı olur hadi k.g

Yavaş salla da 1-2 gb kasarsan sukret
    risk : video hapis ban ve stabil koxp bulmakta zor is dc siz falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öndeki yakın mesafe dövüşen minyona kule 2 kere vurduktan sonra vur büyücü minyona ise kule vurmadan önce bir kez vurup kuleden sonra bi tane daha vurup last hit yapabilir veya vayne lucian gibi champlarla skill kullanarak (lucianın e si pasifi tetiklemek açısından) rahatça biçebilirsin.Minyon ölene kadar yaklaşmamalısın minyonu keserken yaklaşırsan hem haras yemezsin hemde pushlamadan rahat farm yaparsın karşıda caitlyn morgana gibi champlar var ve seni kule altında zorluyorlarsa o zaman yeteneklerinle veya last hit beklemeden laneyi pushlaman veya ortada tutman işine gelebilir bunun dışında rakibi dürtmeyi fazla düşünme o işi supportuna bırak bırak ki hem minyona odaklan hemde supportunun hasarını üstünde tutsun böylece hem lanedeki üstünlüğü kazan hemde minyonda öne geç. Minyona vururken hareket et a tuşunu kullan (SHİFT TUŞU İLE FARM YAPILMAZ SADECE YAKINDAKİ MİNYONA VURUYOR A TUŞUNDA TIKLADIĞIN MİNYONA VURMA ÖZELLİĞİ VAR) böylece kendini kitelerede hazırlamış olursun iyi oyunlar

• zedle gelen dalgasının ortasına w at e q yap öndekiler ölmediyse öldür sonra w basıp arkadakileride al
  • onların yaptığı takım oyunu. seninkisi ise soloq. Dolayısıyla sizin oyununuzda takım oyunu pek olmaz ve roam atan kişi maç kazanır. eğer farmla ilgili takıntın varsa;
    10-15 dakikada yaptığın farm önemlidir sonrasında takımına yaptığın katkı ön plana çıkar.
    10 dakikada dezavantajlı olman halinde 80-90, avantajlıysan mutlaka 100;
    15 dakikada dezavantajın varsa 120 yeterli fakat avantajlıysan 150 üzerine çıkabilmelisin.

kalkıp oyunun başından sonuna kadar onlara benzemek için farm yaparsan takıma hiçbir katkın olmaz.
  • rakibini kestiğinde teleportu yoksa veya jungle yakın değilse proxy yapmaya çalış.Hem ona minyon kaybettirir kendin ise kayıpsız minyon kesersin.İttirmeden roam yapma
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.