Şimdi Ara

Farklı bir analiz videosu(yusuf m. Arslan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yusuf M. Arslanyoutube
    Arkadaşlar bu içeriğe tüm bir gün uğraşıp büyük bir emek verdim paylaşıp beğenirseniz sevinirim #yks2022 #motivation #ilk100 #ayt #tyt2022 #ayt2022 #tyt #ösym #sıralama
    https://www.youtube.com/watch?v=DDDHPS7LTvk&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A9C83B71D -- 27 Haziran 2022; 21:58:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2019 işin içine katılıyorsa yanlıştır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sivasleeee S kullanıcısına yanıt

ayt 2019 a daha yakındı bu arada

• Bence sorulara puan verip ortalama almasi falan güzel ama sinavin zorlugu demek iyi siralama gelecek demek degil ki. Her sene giren öğrenci profili farklı q tv ogrenci netlerine gore analiz yapmis o daha mantikli

• aklım ve mantıgım bu videoya yakın(2019.1.4civarı) ama algı ve içimden bir his 2020.0.9 diyor

• Ya cocuk bana mantikli konusuyor gibi geldi bir videosunu daha izledim osymyi aramis yanlis sorular icin ne yapmamiz lazim falan diye sormus ekoljik nis sorusu falan hakkinda konusuyor. Ama q tv gecen yil tutturdu elinde veriler var ogrenci netleri o daha dogru gibi

• 2020.1,2 demis
    https://www.youtube.com/watch?v=OA1mWEgKYxU&feature=youtu.be

• gördüğüm en saçma analiz. ayt ye 2019 dan zor deyip kağıda 2020x1,2 yazmış yorumlarda 2020 de 48 k gelen adama 35 - 40 arası (0,8) yazmış. BOŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8F397F6D3 -- 27 Haziran 2022; 22:53:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.