Şimdi Ara

Farem Nasıl [SS'li][yeni SS'ler geldi!!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Farem Nasıl [SS'li][yeni SS'ler geldi!!]

Evet beyler, bu fareyi çok seviyorum. Geçen gün indirimden 19TL'ye aldım. Bu fare benim aldığım ilk kablosuz fare olduğu için manevi değeri var.

Onu aldığım gün Darty'nin girişinde, sepette, diğer arkadaşlarıyla birlikte yeni sahibini bekliyordu. Önce Macbook Air'lere baktım; indirim vardı Air'lerde. 64 GB SSD, 2 GB RAM olanı 1999 TL'ye düşmüştü. Tam alacakken birden bu fareyi gördüm. Satıcı "Air kampanyası bugün bitiyor, bu fiyata bulunmaz vs." diyordu ama benim gözüm bu fareden başka bir şeyi görmüyordu. Hemen aldım fareyi. Eve geldiğimde açtım bilgisayarı, taktım alıcısını bilgisayara, Minecraft'ı açtım (aylardır touchpad ile oynamaya çalışıyordum Minecraft'ı) Oyun açılınca hemen madene indim. Madende biraz eşelenince 5 elmas buldum. Daha önce hiç elmas bulamamıştım. Bu farenin uğuru sayesinde bulmuştum elmasları...

Bu değerli fareyi, siz değerli DH üyeleriyle paylaşmak istedim. Nasıl ama tipi?

Edit: Yeni SS'ler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iAndroid -- 6 Ocak 2015; 12:43:23 >

• KAMERA EMANET Mİ GARDAŞ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®£@LHUNT£®

KAMERA EMANET Mİ GARDAŞ?

Kamera iPod touch 4G Gardaş! eve gidince 16mp ile çekerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuyruğu nerde la bunun
  • Nikin, avatarin ve bu konudaki mesajlarinda yazdigin cihazlar (macbook air, iPod touch) kendi icinde celiskili

• quote:

Orijinalden alıntı: iAndroid

quote:

Orijinalden alıntı: ®£@LHUNT£®

KAMERA EMANET Mİ GARDAŞ?

Kamera iPod touch 4G Gardaş! eve gidince 16mp ile çekerim

Hala yuksek megapikseklin cok iyi oldugunu sananlar var

• Bu hafta içerisinde bundan almayı düşünüyorum. Adam ol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lance尺

Bu hafta içerisinde bundan almayı düşünüyorum. Adam ol.

aynısının renksiz düz siyah olanını kullanıyorum şu anda ama daha 6 4 ay oldu olmadı ortadaki tekerlek arada işlememeye başladı.şu yeni sekme açtıran tekerlek.
  • Ciddi soruyorum kaç lira ödedin ?
  • Çekilişe katılmak istiyorum.
  • Bimde satılan moyus bu.
  •  Farem Nasıl [SS'li][yeni SS'ler geldi!!]
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarımsaklıMilkShake

quote:

aynısının renksiz düz siyah olanını kullanıyorum şu anda ama daha 6 4 ay oldu olmadı ortadaki tekerlek arada işlememeye başladı.şu yeni sekme açtıran tekerlek.

Hocam teknosada 39 liraya gördüm geçen. Tarzı çok hoş ve microsoftun olduğu için almayı düşünüyorum. Sorun olması kötü olmuş çünkü 8 TL ye aldığım a4 tech mousemin anasını ağlatmış olmama rağmen hala sapasağlam kullanıyorum. Üstüne vurmadığım mı, fırlatıp monitörün ekranını kırmadığım mı kaldı bana mısın demedi

• Çekilişe katılmak istiyorum.

• BENDE DE CASPER VAR ALAYINA GİDER 1111!!!!!1111!!!
  • quote:

quote:

quote:

Hocam teknosada 39 liraya gördüm geçen. Tarzı çok hoş ve microsoftun olduğu için almayı düşünüyorum. Sorun olması kötü olmuş çünkü 8 TL ye aldığım a4 tech mousemin anasını ağlatmış olmama rağmen hala sapasağlam kullanıyorum. Üstüne vurmadığım mı, fırlatıp monitörün ekranını kırmadığım mı kaldı bana mısın demedi

bende teknosadan 32 liraya almıştım işte.deseni 7 lira fark ediyomuş demek keşke desenlisini alsaydım..benim kullandığımda 1-2 kere laptopu taşırken düştü parkeye baya sert bisey olmamıştı ama son 2 haftadır çıldırtmaya basladı.vereyim garantiye bakalım değiştirirlermi

• quote:

quote:

quote:

quote:

[simage]http://www.smbilgi.com/sanalxml/122/images_buyuk/55990.jpg[simage]

bende teknosadan 32 liraya almıştım işte.deseni 7 lira fark ediyomuş demek keşke desenlisini alsaydım..benim kullandığımda 1-2 kere laptopu taşırken düştü parkeye baya sert bisey olmamıştı ama son 2 haftadır çıldırtmaya basladı.vereyim garantiye bakalım değiştirirlermi

bence ver garantiye hiç uğraşma gerçi teknosayı bu konularda hiç övmüyorlar ama şansını dene

• Eee ne yapak yanı faren varsa .
  • quote:

Bülent Ersoy
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.