Şimdi Ara

FARE MOD .....SS Li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen gün şu farenin kırmızı ışığından nefret ettim dedim bunu değiştirim Voltajı aynı renkle çalışır diye düşündüm ve öyle oldu
    İşte SSler
    Fakat şöyle birşey var fare a4tech in 6 liralık faresi led ayarını iyi tutturmanız lazım ben mavi aldım size tavsiyem alıcaksanız açık bir renk led alın örneğin yeşil

FARE MOD .....SS Li

FARE MOD .....SS Li

FARE MOD .....SS Li

• Yaratıcı, güzel fikir.
    Optik farelerin ışığına takıntılı olanların ilgisini çekecektir.
  • aynı fareden bende var usb li olanı
  • daha öncede yapılmıştı :)
  • Flip-Flop yapılabilinir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbezgin

Flip-Flop yapılabilinir mi?

farenin içinemi ?
  • yesille beyaz baya iyi oluyor iyi calısma güzel cesaret bende klavyeyi led mod yapmayı dünüyyorum yan ısınlarına gelecek sekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16hakan16

yesille beyaz baya iyi oluyor iyi calısma güzel cesaret bende klavyeyi led mod yapmayı dünüyyorum yan ısınlarına gelecek sekilde

klavyeye neden yapıcaksınız ?
  • güzeeelll.
  • quote:

yesille beyaz baya iyi oluyor iyi calısma güzel cesaret bende klavyeyi led mod yapmayı dünüyyorum yan ısınlarına gelecek sekilde

bak yeşil beyaz dedin beni bitirdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

quote:

bak yeşil beyaz dedin beni bitirdin

tabiki ölümüne bursaspor

• quote:

Orijinalden alıntı: Oquzhan53

quote:

etrafı aydınlasın aksamları ısıgı kapanyınca güzel duracagını düsünüyorum notebook sogutucusuna da yapabilirim
  • quote:

quote:

quote:

etrafı aydınlasın aksamları ısıgı kapanyınca güzel duracagını düsünüyorum notebook sogutucusuna da yapabilirim

eğer pc masasının klavye çekmecesi varsa üstüne şerit led koyabilirsin daha aydınlanır :)
  • Şimdi Şöyle Bir Projem var Fareyle ilgili Şerit Ledin anahtarlamasını farenin sol tıkına ayarlıcam :)
    Videolu eklicem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oquzhan53 -- 15 Ekim 2011; 21:45:47 >
  • quote:

Şimdi Şöyle Bir Projem var Fareyle ilgili Şerit Ledin anahtarlamasını farenin sol tıkına ayarlıcam :)
    Videolu eklicem :)

eskiden aklıma geldi ama o sekilde led i degil pc yi acacaltım ama sonra pc bozuldu
  • Evet Beyler aklıma gelen şeyi yaptım.Geceleri klavyeyi göremiyordum malum masanın altına şerit led koyucaktım ne zamandır.Bari sap gibi olmasın diye aklıma ilk klavye tuşlarına basınca sönsün bir an gibi bir fikir geldi ama kim uğraşıcak Bende fareye Modladım :)İşte SS ve Video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oquzhan53 -- 15 Ekim 2011; 22:50:12 >
  • farenin içini nasıl açtın?
  • Böyle birşey çıktı
    http://www.youtube.com/watch?v=CnwMEDqY7Z4
     FARE MOD .....SS Li

FARE MOD .....SS Li

FARE MOD .....SS Li

FARE MOD .....SS Li

FARE MOD .....SS Li

FARE MOD .....SS Li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oquzhan53 -- 16 Ekim 2011; 12:22:16 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrbezgin

Flip-Flop yapılabilinir mi?

farenin içinemi ?

evet
  • Hocam fareye nasıl uyarların şerit ledi ? :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.