Şimdi Ara

FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
3.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FARCRY6 XBOX (ONE-SERIES X 4K) [ANA KONU]

FARCRY 6
    Tür : Fps
    Yapımcı : Ubisoft
    Çıkış Tarihi : 2021

Far Cry 6, 18 Şubat 2021'de piyasaya sürülmek üzere PlayStation Store sızıntısıyla planlanandan biraz daha erken ortaya çıktı .
    Breaking Bad ve The Mandalorian’ın yıldızı Giancarlo Esposito, Küba'dan ilham alan kurgusal bir ülke olan Yara'nın diktatörü olarak önemli bir rol üstlenecek
    Hikayeyi diktatör rolünü üstlenen yerel bir gerilla savaşçısı olan Dani Rojas olarak oynuyorsunuz.
    Oyunun mağaza açıklamasında dizinin tipik ormanları ve plajlarının yanı sıra bir şehir olan ülkenin başkenti Esperanza ile bugüne kadarki en büyük Far Cry oyun alanı olarak nitelendiriliyor
    Acımasız rejimi yakmak için , kiralık fangları,geçici silahlar, amigoları ve araçları kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 24 Mayıs 2021; 16:9:34 >

• Oyunu gezmedik yer bırakmayarak 50 saat civarında bitirdim , bir kaç toplanabilir eşya kaldı sadece

FarCry çizgisini devam ettiriyor , oyuna eklenen çeşitli gear setleri ve silahlar farklı bir hava katmış , çeşitli araçlarda var hem karada hem havada aynı anda kullandığımız araçlar gibi, ara sahneler 30 fps olması dışında güzeldi . Craft sistemi olmaması oyuna ayrı bir hava katmış , o hengamenin arasında çiçek böcek toplama oyun zevkini baltalıyor , skill sistemi yok , kıyafet sistemi bir nevi skill sistemi görevi görüyor. Silahlar için ufak çaplı modlama yapabiliyorsunuz , susturucu ,dürbün veya mermi çeşitleri gibi.

Pazarlanan şehir , oyunda maalesef yok daha doğrusu yaşayan bir şehir yok ufak tefek balıkçı kasabaları , küçük kasabalar vs. var , yapay zeka evlere şenlik

Oyunda pop in mevcut ara yerlerde kaplama sorunları var , bazı ufak kasaba gibi yerlerde fps düşüşleri oluyor. düşmanların birden bire spawn olma sorunu vs. var

• Ben açıçaktım sen açmışsıın kaan harika haber bence..birde grafikleri şu poster gibi olursa tadından yenmeyecek bak asıl konu prince of persiayı bitirdi firma şaka gibi
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Eyvallah , seri x te grafikler gayet iyi olacaktır tabi ikinci bir vallaha faciası görmezsek , neticede ubisoft olunca kuşkulanıyor insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Eyvallah , seri x te grafikler gayet iyi olacaktır tabi ikinci bir vallaha faciası görmezsek , neticede ubisoft olunca kuşkulanıyor insan
    Valhalla'nın facia olduğunu nereden biliyorsun hocam :)?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bu firmanın oyunlarının en büyük sorunu açık dünya hastalığı. adamlar çıkardıkları her oyuna açık dünyayı basıyorlar.
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    odyssey + tema dan başka bir şey görmedim gelişim açısından facia dedim , yoksa serinin sevenleri mutlaka beğenerek oynayacaktır
    Açık dünya yapmaları sıkıntı değil neticede Rockstar da sandbox yapıyor ama harbiden sandbox oluyor , Ubisoft fabrika gibi çalışıyor seri tuttumu makyajlayıp yolluyor
  • quote:

Açık dünya yapmaları sıkıntı değil neticede Rockstar da sandbox yapıyor ama harbiden sandbox oluyor , Ubisoft fabrika gibi çalışıyor seri tuttumu makyajlayıp yolluyor
    aynen kısa bir örnek vereyim buyrun

• Beşinci oyunu 2-3 saat civarı oynayıp bıraktım umarım öyle bir oyun yapmazlar. Üçüncü oyundaki mekanikleri geliştirmeleri yeterli olur bence.
  • far cry new dawn bir devam oyunu , standalone bir dlc gibi tam oyun fiyatına çıkmadı zaten devrim beklemek çok mantıklı değildi buna rağmen anlatıldığı gibi far cry5 in aynısı değil düşmanları üzerindeki hp barları ve hasar aldıklarında kafalarından çıkan dmg rakamları bence far cry 5 deki eleştirilen vuruş hissine katkı yaptı, ilk new dawn da yaptılar bence 6 dada devam ederler bunu kullanmaya , tekrarlanabilen zorlukları artırılarak tekrarlanabilen düşman base lerini alma görevlerinide değiştirdiler burdan gelen ödüllerle yeni silahları açabiliyorduk, bunun dışında ilk kez denenen expedition görevleride geliştirilirse 6 da çok olumulu olabilir bunuda ilk kez new dawn da denediler , far cry da malzeme belli ama beni şahsen çekiyor tabiki başyapıt beklenmiyor ama 50 saat civarı keyif aldığım bir deneyim veriyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Beşinci oyunu 2-3 saat civarı oynayıp bıraktım umarım öyle bir oyun yapmazlar. Üçüncü oyundaki mekanikleri geliştirmeleri yeterli olur bence.
    en sevdiğim oyunu primal hacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

en sevdiğim oyunu primal hacı

Alıntıları Göster
    İlginç bir oyundu beni çok sarmadı be abi. :)
  • quote:

İlginç bir oyundu beni çok sarmadı be abi. :)

Alıntıları Göster
    evet silah çeşitliliği olsun senaryo olsun herkese hitapetmiyor ha bu arada bizide unutmamışlar çok manidar bir sahne var 20:20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 10 Temmuz 2020; 19:27:29 >

• quote:

evet silah çeşitliliği olsun senaryo olsun herkese hitapetmiyor ha bu arada bizide unutmamışlar çok manidar bir sahne var 20:20

Alıntıları Göster
    Tam anlayamadım ne var ki abi orada?

• quote:

Tam anlayamadım ne var ki abi orada?

Alıntıları Göster
    kanka iyi dinle 20:20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 10 Temmuz 2020; 19:30:11 >
  • quote:

kanka iyi dinle 20:20

Alıntıları Göster
    Dinledim ama hiçbir şey anlamadım.
  • quote:

Dinledim ama hiçbir şey anlamadım.

Alıntıları Göster
    pm

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Anladığım kadarıyla tesar'da bu adam bir mafya baronu vs birilerini kaçırıyor çok üst düzey kişilerin yakınlarını vs işe siyaside girebilir mexico ve breziltadan esintiler hissettim
    Bu adam ülkenin diktatörü , bunu tahtından indirmeye çalışacaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.