Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

FarCry Primal - Bölüm 14, Rocket League - Bölüm 5 ve The Flame in Flood - Bölüm 4

4
Cevap
0
Favori
56
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> FarCry Primal - Bölüm 14, Rocket League - Bölüm 5 ve The Flame in Flood - Bölüm 4
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4905 Mesaj

Bu bölümde her ne kadar rekabeti elden bırakmamak için çabalasakta olmayınca olmuyor.

Tamam başlarda çok iyi işler çıkaramadık. Ama bu son maceramızda gidebileceğimiz en son noktaya gidecek, radyo sinyalinin kaynağını bulacağız.

Tensay bişiler içiriyor ve Gökhan yine rüyalanıyor. Sonra Tesla'nın üzerinde çılgın bir yolculukla Jayma'nın Mamut avına katılıyor.

|
    |

• Çavuş
    56 Mesaj
    talha hocanın yayını daha önceden yayınlanmıştı. yeni bölüm diyip 4. bölümü koymuşsunuz?
    |
    |
    |
    |
    2121 Mesaj
    rocket leagu serisi güzel far cry ne ara 14 oldu daha ilk bölümün yarısı tek izledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sitenin youtube kanalında bi ruhsuzluk var ya, bana mı öyle geliyor bilmiyorumda; oyun videosunu değilde sanki TRT de açık öğretim dersleri izliyorum gibi hissediyorum. Umarım editörler yayınlara alıştıkça bu sıkıntı aşılır. Talha bey ile Mesut bey'in yayınları fena değildi bi.
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
üniversite
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.