Şimdi Ara

Far Cry New Dawn Türkçe Yama v 3.00 [OyunÇeviri] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
5
Favori
6.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Ne çok büyüttünüz arkadaş ya. Oyunçeviri'nin emeğine saygım sonsuz, bu zamana kadar birçok Türkçe yamasını kullandım ama tartışması yapılan oyun Far Cry New Dawn yahu. 2012'de çıkan Far Cry 3'den beri hiçbir büyük değişime uğramamış, hikayesi vasat bir Far Cry 5 standalone oyunu. Testi yapılmamış kötü bir oyunun yaması abone olan 1-2 kişiye verildi diye harcadığınız enerjiye yazık. Buluttan nem kapıyorsunuz resmen.
    Sence 1-2 kişiye verilip sonra ücretliye dönmesinin belirli bir amacı yok mu ? Reklam gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasakLi

Öncelikle bütün forum üyelerine saygılar.
    Biz yamayı ücretli yapmadık bunu zaten aslında herkes biliyor fakat işine geldiği gibi algılıyor.
    Facebook üzerinden Duyuru yapıp dağıtımını yapmak için de yazıyı yazan benim.
    Son dönemlerdeki durgunluğu atlatmak ve insanlarla konuşmak için bir çok sefer bu daveti gerçekleştirdim ben.
    Gelen herkese de elimden geldiğince yardımcı oldum. Gerek yamaların yenilenmesi, gerek linklerin yenilenmesi gerekse yeniden yükleyerek teslim edilmesi.
    Yayına gelen ( ilk duyuruda )kişilere zaten link verdim ve zamanladım. 2 kişi geldiği için sadece onlar indirdi.
    Sonrasında insanımızın zihniyetinin "Nasılsa siteye ekleyecekleyeceksiniz, ne gerek var?" şeklinde çalıştığını görünce bir proje için böyle bir uygulama yaptım.
    Projem de Bir kaç büyük yayıncı ile görüşerek yayınlarında New Dawn'ı Türkçe yama ile oynamaları ve Oyun Çeviri'nin ismini konuşmalarını istemekten öte birşey değil.
    Sonrasında zaten yamayı siteye ekleyerek millete dağıtacağız.

Ahmet Hocam,
    Sizden toolu aldık lâkin çalışmadığını da belirtmek isterim. İşlerinizin yoğunluğunu düşünerek başka bir arkadaşımızın yardımıyla tools değişti ve import işlemini gerçekleştirebildik.
    Keşke bu şekilde yorum yapmaktan önce bir sorsaydınız "Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz ?" diye.
    Bizim sizinle hukukumuz çok eskiye dayanıyor ve çok yardımınızı gördük. Bunu inkar da etmeyiz vefasızlık da etmeyiz. Lâkin önce bize sorsaydınız biz zaten cevabı size iletirdik.

Tekrardan Belirtmek istiyorum ki Yama ücretli değil. Sadece bir süre sonra site üzerinden dağıtılacak. O süreye kadar beklemek istemeyen "Test önemli değil sen yamayı ver" diyecekler için böyle bir uygulama yaptım. Hatalı görüldüysem de affola.

Saygılarımla
    Adem AKDOĞAN
    Adem Bey " O süreye kadar beklemek istemeyen "Test önemli değil sen yamayı ver" diyecekler için böyle bir uygulama yaptım. " bu para karşılığı sattığınızın bir itirafı değil mi? şimdi sizin parayla satmanız oyun çeviri ekibine zarar vermiş olmadı mı? Bakın şimdi bazı insanlar oyun çeviri ekibinin para karşılığı yama sattığını düşünüyor, oysa bu ekip yıllardır yama yapmış ama para lafını ağzına bile almamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refikilhan -- 14 Temmuz 2019; 21:46:9 >

• az bir sabredin yakında yayınlanır sitede beklemeyin far cry 5 yaması çıkıyor onu indirin ağustosta önce onu oynayın zaten 5in devamı bu new dawn..
  • quote:

Orijinalden alıntı: refikilhan

Adem Bey " O süreye kadar beklemek istemeyen "Test önemli değil sen yamayı ver" diyecekler için böyle bir uygulama yaptım. " bu para karşılığı sattığınızın bir itirafı değil mi? şimdi sizin parayla satmanız oyun çeviri ekibine zarar vermiş olmadı mı? Bakın şimdi bazı insanlar oyun çeviri ekibinin para karşılığı yama sattığını düşünüyor, oysa bu ekip yıllardır yama yapmış ama para lafını ağzına bile almamıştır.

Alıntıları Göster
    Arkadaşım aşırı saçmalamışsın.Adamın yaması değil mi? Betasını istediği fiyata satar.
    Adamın yamalarından para kazanma hakkı yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: EREN.SİMSEK

Arkadaşım aşırı saçmalamışsın.Adamın yaması değil mi? Betasını istediği fiyata satar.
    Adamın yamalarından para kazanma hakkı yok mu?

Alıntıları Göster
    Aslında para ile satılsın, gerekirse bende para ödeyerek alırım, bu tür çeviri yapanlara geçmişte bende elimden geldiğince destek oldum, Oyun çeviri ekibi adından da anlaşılacağı gibi bir ekip çalışması yapıyor. bu satışı yapan oyun çeviri ekibi ise yıllarca oyun çevirisi yapıp kimseden para talep etmedi, para ile satış yapan oyun çeviri ekibi mi? yoksa bu ekibin bir ferdi olan sadece Adem bey mi ?
    Ha, sende Adem beyden ücretsiz yama edinen o bir kaç kişiden iri isen o zaman sana ne diyeyim ki !

• refikilhan kullanıcısına yanıt
    Benim mesajımı neden alıntıladınız diye sormaya korkuyorum, bende işbirlikçi falan olabilirm bir anda.
  • az biraz çeviri gruplarına destek olmayı bilseniz hiç bi problem kalmayacak aslında ortada ben destek olmak amaçlı abone olup aldım oynadım bitirdim sildim üstüne oyunu unuttum siz hala burda boş yapın gerçi çok sevdiğiniz bir aktivite boş yapmak o yüzden pek şaşırmamak gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekselansları_

az biraz çeviri gruplarına destek olmayı bilseniz hiç bi problem kalmayacak aslında ortada ben destek olmak amaçlı abone olup aldım oynadım bitirdim sildim üstüne oyunu unuttum siz hala burda boş yapın gerçi çok sevdiğiniz bir aktivite boş yapmak o yüzden pek şaşırmamak gerek
    küçükmamut seninle muhatap olamaya bile değmez çünkü sen beni oraya yönlendiren insansın , sen özel tutulmuş tellalsın. ben seni de geç anlamışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: refikilhan

küçükmamut seninle muhatap olamaya bile değmez çünkü sen beni oraya yönlendiren insansın , sen özel tutulmuş tellalsın. ben seni de geç anlamışım.

Alıntıları Göster
    küçükmahmut felaket tellalıdır.
  • Ellerine sağlık. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Benim mesajımı neden alıntıladınız diye sormaya korkuyorum, bende işbirlikçi falan olabilirm bir anda.
    Sana neden alıntı yaptığımı soruyorsun, anlayıp dinlemeden bana saçmaladığımı söyleyen sensin arkadaşım, olayı bir araştır oyun çevirisinde çeviri yapanların içinde Adem Akdoğan adında biri var mı bak sonra kimin borazanlığını yaptığını kabul et.
    Aslında oyun çeviri ekibi yıllardır Türk insanına hiçbir karşılık beklemeden, bu oyunların çevirisini yapıyor, onlar deseler ki, biz emek veriyoruz, çeviri başına şu kadar ödeme yapın bizde harcadığımız zamanın karşılığını alalım deseler seve seve bunu yaparız. zaman zaman yaptık da. ama yasaklı adı altında oyun çevirinin sitesi haricinde bir yerde bitmemiş bir çeviri için abone adına gizlenip rant peşinde koşanlarla işim olmaz, hele bu şahsın tellallığını yapanlarla hiç işim olmaz.

• Bir konu açılmış,bu konu hakkında fikirlerimi söyledim, yanlış bulduğum yerleri, hatta bana yapılan yanlışları tenkit ettim, fakat he nedense alakası olmayan kişiler devamlı saldırmaktalar. son olarak pisikolojik sorunun var diyecek kadar haddini aşanlar da oldu.
    Artık Bu tür kişilere cevap yazmayacağım
  • Allah akıl fikir versin.
  • Arkadaşlar birisi nasıl yüklendiğini açıklayabilir mi.Program dan bahsediliyor.Sadece bir doya var burda nereye kopyalayacağız.
  • Program filan yok. Direk kuruyorsun. Oyunun steam ise ileri ileri seçerek kurulumu tamamlayabilirsin. Diğer platform ise oyunun exe dosyasını seçmen istenecek sonra ileri diyerek kurabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • far-cry-new-dawn-turkce-yama cok güzel olmuş teşekürler
  • İlginç bir sorun ile karşılaştım Türkçe yamayı şu an indiren benimle aynı hatayı paylaşıyor mu diye merak ediyorum. Ekran görüntüsünün ortasında bulunan görev özetini içeren görsel görevi bitirene kadar kaybolmuyor orijinal oyun kullanıyorum görev bittiği zaman animasyonlu hareket ediyor ve görsel kayboluyor çok ilginç bir durum yardımlarınızı bekliyorum

Far Cry New Dawn Türkçe Yama v 3.00 [OyunÇeviri]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cozepud -- 27 Ağustos 2019; 4:38:31 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.