Şimdi Ara

Far Cry 4 bu sisteme kasması normal mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 8 gb ram-asus r9 270x - amd fx 6300 - aus m5a97 le r2.0 - 500 w psu

Anlık takılmalar, 1.2 sn donmalar yaşıyorum ve ayarları low a yada ultra ya bile alsam aynı yani low da ve ultrada bile takılmalar aynı şekilde. far cry 4 gold edition indirdim ve 1.6 update kurulu sorun sadece bendemi yoksa gerçekten hardcore bir sistem mi gerekli oyunu raht oynayabilmek için youtube de r9 270x ile oynayanların fpslerine bakıyorum high- very high arası gayet güzel oynuyorlar yeni yamalar ile düzelecekmi yoksa gerçekten optimizasyon özürlü bir oyun mu yada sorun benim sistemde mi

yardım ederseniz sevirim

• 12gb ram ( 8gb 1600mhz Kingston Hyperx beast ,4 gb 1333 mhz Kingston kvr cl9. Ram )

gigabyte 880gm usb3 anakart

3,6 GHz AMD FX işlemci

4 Gb 128 bit gt 630 msı ekran kart

120 gb Kingston Hyperx ssd

2 TB wd hdd

Win 8.1pro 64 bit

Bu sistem de
    Far Cry 4 ,Assasin's Creed unity kasar mı. Ona göre indireyim bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric cartman61

arkadaşlar 8 gb ram-asus r9 270x - amd fx 6300 - aus m5a97 le r2.0 - 500 w psu

Anlık takılmalar, 1.2 sn donmalar yaşıyorum ve ayarları low a yada ultra ya bile alsam aynı yani low da ve ultrada bile takılmalar aynı şekilde. far cry 4 gold edition indirdim ve 1.6 update kurulu sorun sadece bendemi yoksa gerçekten hardcore bir sistem mi gerekli oyunu raht oynayabilmek için youtube de r9 270x ile oynayanların fpslerine bakıyorum high- very high arası gayet güzel oynuyorlar yeni yamalar ile düzelecekmi yoksa gerçekten optimizasyon özürlü bir oyun mu yada sorun benim sistemde mi

yardım ederseniz sevirim

Sorun Ubisoft'ta

• eric cartman61 E kullanıcısına yanıt
    Omega driverları kur

• hocam nedir omega driver dediğiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric cartman61

hocam nedir omega driver dediğiniz

Amd'nin son sürücüleri yeni yayınlandı

• 8 gb ram-asus r9 270x - amd fx 6300 - aus m5a97 le r2.0 - 500 w psu

Kaç kişinin evinde böyle bilgisayar var ? oyun sektörü nereye gidiyor ?
  • hocam link verirmisiniz birde benim windows windows 8, 8.1 değil omega driver ı kurabilirmiyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.