Şimdi Ara

Fanboyluklara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ne kardeşim general mobile bölümünde GM kullanıcı dışında herkes var anlamadım eski LG ve Motorola kullanıcısı olarak söyleyim LG serviste berbat güncelleme desen zaten yetersiz Motorola serviste iyi ama güncellemede berbat General mobile Discovery kullanıyorum 4 aylık daha bir sıkıntı yaşamadım fiyat perfonmans çok iyi eksileri var bu diğer telefon markalarındada oluyor ama rica ederim artık GM bölümünde diğer markaları övüpte GM körülemek bence biraz fanboylukta oluyor gibi birisi çıkıp sürekli moto g al diyor o ayrı bir manyaklık yeter kardeşim seçimlerimize saygı gösterilsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lg kitkat alalı haftalar oldu

General mobe discovery kullanıcısıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: Unquestionable Truth

Lg kitkat alalı haftalar oldu

Eski sürüm söylüyüm 3D modeli 4.0 güncelleme almışken bir üst modeli olan 3D Max hayla 2.3.7 ve güncelleme vermediler yeni modellere veriyorlarda donanımı destekleyen 1 senelik telefonlarına neden yok güncelleme

• quote:

Orijinalden alıntı: ikizlerclub

quote:

Eski sürüm söylüyüm 3D modeli 4.0 güncelleme almışken bir üst modeli olan 3D Max hayla 2.3.7 ve güncelleme vermediler yeni modellere veriyorlarda donanımı destekleyen 1 senelik telefonlarına neden yok güncelleme

Eski problemi buydu ama düzeltmeye çalışıyor firma g2 kitkatini aldı bilee

• quote:

quote:

quote:

Eski problemi buydu ama düzeltmeye çalışıyor firma g2 kitkatini aldı bilee

Discoveryide alacak ama mediatek kaynak kodları geç yayınlaması birde sürücü sıkıntısı geciktirdi ama genel müdür muzaffer bey özür dileyerek açıklama yaptı diğer firmalarda bırak açıklamayı sizi hiç dikkate bile almıyorlar

• Motorola atrix 4.0 güncellemesi çıksın diye firmayı mailden tut anket bile yaptık ama firma bizi dikkate bile almadı avrupa ATT cihazlara 4.0 güncellemesi yayınladılar böyle olunca insan soğuyor bazı firmalardan

• Bende sunu anlamiyorum niyeyse boyle konular acan insanlarin basina bisey gelmez ya sizin telefonlar gmd degil ya biz kullanici olarak problemliyiz ( 2 sefer olu pixel beyazlama 1 adet soket degisimi yapildi 3. Ekran degisimi ise yolda 10 aylik kullaniciyim ??)

• quote:

Bu ne kardeşim general mobile bölümünde GM kullanıcı dışında herkes var anlamadım eski LG ve Motorola kullanıcısı olarak söyleyim LG serviste berbat güncelleme desen zaten yetersiz Motorola serviste iyi ama güncellemede berbat General mobile Discovery kullanıyorum 4 aylık daha bir sıkıntı yaşamadım fiyat perfonmans çok iyi eksileri var bu diğer telefon markalarındada oluyor ama rica ederim artık GM bölümünde diğer markaları övüpte GM körülemek bence biraz fanboylukta oluyor gibi birisi çıkıp sürekli moto g al diyor o ayrı bir manyaklık yeter kardeşim seçimlerimize saygı gösterilsin

Edit: Hele dur bakalim gmd sorunlarini gormek icin 4 ay erken..

• quote:

Orijinalden alıntı: Welc

quote:

Bu ne kardeşim general mobile bölümünde GM kullanıcı dışında herkes var anlamadım eski LG ve Motorola kullanıcısı olarak söyleyim LG serviste berbat güncelleme desen zaten yetersiz Motorola serviste iyi ama güncellemede berbat General mobile Discovery kullanıyorum 4 aylık daha bir sıkıntı yaşamadım fiyat perfonmans çok iyi eksileri var bu diğer telefon markalarındada oluyor ama rica ederim artık GM bölümünde diğer markaları övüpte GM körülemek bence biraz fanboylukta oluyor gibi birisi çıkıp sürekli moto g al diyor o ayrı bir manyaklık yeter kardeşim seçimlerimize saygı gösterilsin

Ben motorola kullandım birkez servise gitti oda dokunma algılamadan nokia telefonum vardı servisten çıkmadı neredeyse ve sıvı teması deyip iade etmişlerdi hiçbir suya değme yada birşey olmadan aldığım telefonuda titiz kullanırım discovery orjinal şarj kablosuyla kullanmıyorum samsung şarj kablosuyla kullanıyorum ekranın sürekli açık olması ve parlaklığın en üst seviyede olması aynı ekran duvar kağıdı ölü pikseli artmasına oluşmasına sebebdir

• quote:

quote:

quote:

Ben motorola kullandım birkez servise gitti oda dokunma algılamadan nokia telefonum vardı servisten çıkmadı neredeyse ve sıvı teması deyip iade etmişlerdi hiçbir suya değme yada birşey olmadan aldığım telefonuda titiz kullanırım discovery orjinal şarj kablosuyla kullanmıyorum samsung şarj kablosuyla kullanıyorum ekranın sürekli açık olması ve parlaklığın en üst seviyede olması aynı ekran duvar kağıdı ölü pikseli artmasına oluşmasına sebebdir

Sonuc 4 ay daha erken 5 ay daha kullanin bi goruselim cunku ilk servise ben 9 aylik iken gonderdim .. Saygilar..

• tama ben kullanıyorum ve dediğin gibi 9 yada 12 ay sonra buraya yazacağım sonuçlarımı.
  • quote:

tama ben kullanıyorum ve dediğin gibi 9 yada 12 ay sonra buraya yazacağım sonuçlarımı.

Hala gm kullanan bulursaniz yazarsiniz

• quote:

quote:

tama ben kullanıyorum ve dediğin gibi 9 yada 12 ay sonra buraya yazacağım sonuçlarımı.

hayla kullanan olacaktır merak etme GM kullanıcısı az değil ve kullananda çok olacaktır öyle
  • quote:

quote:

quote:

hayla kullanan olacaktır merak etme GM kullanıcısı az değil ve kullananda çok olacaktır öyle

En azindan pallo ve ben olmayacaz :)

• Takip edeceğim bakalım ne olacak
  • quote:

Takip edeceğim bakalım ne olacak

Hocam imzamdaki konuya bak :)

• 6-7 aydir gmd kulaniyorum.Kötü yani malzema kalitesikapak mesala ve şu garanti o kadar.Bi senin dedeğin gibi lLG filan kullananlara bir de koru körüne kendi uretiyormus gibi telefonu savunanlara gicik oluyoru.m.

• ikizlerclub kullanıcısına yanıt
    4.4.2 alamadın ben 3aydır 4.4.2deyim mayıs haziranda 4.4.3teyim beklerim
  • bu sorun bence birazda yöneticilerin tavizlerinden kaynaklanıyor.Gerçi gözlemlediğim kadarıyla bir kaç kişinin çocukça davranışları da diyebiliriz bu soruna
  • bi kotulemiyoz verdikleri sozu tutsuunlar onu istiyoz ama admlarda hep gecikme var kit kati vereckleride malum hala sanmiyom ben gelecegini
    Taa subatta gelecekti sonra nisan dediler hala gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcht38 -- 4 Mayıs 2014; 8:40:45 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.