Şimdi Ara

Fallout 4 PS4/XboxOne Türkçe Dil Mod Desteği GELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
11
Favori
31.368
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Ücretsiz Yamalar >> Fallout 4 PS4/XboxOne Türkçe Dil Mod Desteği GELDİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2 Mesaj
    Teşekkür ederim oldu oynuyorum allah razi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• abi yeni kullanıyorum bu uygulamayı da bu arada yaş 16 benim xbox one var da oraya aynısını yazıyorum 0 arama sonucu falan yazıyo daha gelmedimi allah aşkına yardımcı ol

|
    |
    ferex28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    13212 Mesaj

bedhesta sitesine online yani direk pc'den girip modlar kısmına girip oradan turkish yamaları aratarak ekleyin.

sonra xbox'tan açınca direk eklenmiş olacaktır.

yani en azından ps4 için böyle olmuştu.
    |
    |
    boraybugan2001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu işlerin kolay oldugunu dúşúnen sen gibi insanlar bu piyasada bir ton mevcut.Adam yamayi zaten free yayinlatmiş.Talep edilen Skyrim yamasiydi.O da zaten belirtmiş.Şimdi sorsan yamayi indirip kurmadigini belirtirsin.Bagiş istemenin bir suçu yok.Adam emeginin karşiligini istiyor.Bence buraya gelip tatava yapan sen gibi vatandaşlar.O yuzden konulari sen gibi vatandaşlar baltalamasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gkn89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aynen katılıyorum. Adı ustunde bağış. Boyle muhabbetler yuzunden skyrim yaması cıkmadı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: lugano1907

Bu işlerin kolay oldugunu dúşúnen sen gibi insanlar bu piyasada bir ton mevcut.Adam yamayi zaten free yayinlatmiş.Talep edilen Skyrim yamasiydi.O da zaten belirtmiş.Şimdi sorsan yamayi indirip kurmadigini belirtirsin.Bagiş istemenin bir suçu yok.Adam emeginin karşiligini istiyor.Bence buraya gelip tatava yapan sen gibi vatandaşlar.O yuzden konulari sen gibi vatandaşlar baltalamasin
    Kolay olup olmamasi zerre umrumda degil . Bir isi yapiyorsan ve maddi beklentin varsa , bağiş denmez ona . Kelime oyunu yapmassin . Bağış denilen olay , insanin içinden gelerek , isteyerek yaptigi birseydir . Sen bir yama yapiyorsan ve ondan sonra insanlari azarlar gibi bir uslupla " hic bagis yok ben skyrim yamasini yayinlamiyorum " olayina girersen , bende bu sekilde tepki veririm . Oyuna sahip degilim ve muhtemelen hiç oynamayacagim zaten . Sadece dunyayi kurtariyor havasiyla bos bos atip tutan insanlari pek sevmiyorum.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not

Ha zerre umrunda değilse hiç kalkıp burda demogoji yapma o zaman.O adamla birçok projede tester olarak görev alıyorum şu an.Ve bir ton uğraş veriyor.Bir yamayı port edebilmek için.Konuları okudum diye yazmışsın.Okuyupta neresinden pay biçerim hesabınla okumuşsun.Skyrim yamasını adamı çıkartma gibi bir girişimi yoktu.Trol bir üyenin Skyrim yamasını çıkart demesine karşılık Fallout 4'ten gerekli bağış desteğini alamazsam niçin yapayım demiş.Haklıda.Sen gibi ne oldugu belli olmayan beleşçi tayfasına yazdı bunları.Bak bakalım kaç kişi var şu piyasada bu işle uğraşan.Hele hele konsol portlarını yapabilen bir vatandaşa yazıyorsun.De ki bu adam bir sonraki Korsan çeviri grubunun çevirisiyle antlaşmış.Oyuna sahip değilim ayaklarını bir geç.Fallout 4 oyunu yok elinde ve sen gelip burda yama konusuna yorum atacaksın.Yersen...

|
    |
    Gkn89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam

|
    |
    PSX63 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Emin misiniz? niye ki
    |
    |
    fikriii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Yarbay
    13212 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fikriii

İyi akşamlar Türkçe mod kaldırıldı mı dün Türkçeydi bugün gitmis bilgisi olan varmı
    modlar hala duruyor kütüphanede. Ps4 üzerinden bulamayabiliyor yamaları , tarayıcıdan bedhesta.net'in modlar sayfasından ekleyin kütüphaneye yamaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Nisan 2018; 21:42:14 >
    |
    |

• Teğmen
    154 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Emin misiniz? niye ki
    Bilmiyorum dün Türkçe oynuyodum bugün aynı şekilde açtım herşey eski haline dönmüştü

|
    |

|
    |

|
    |

Aynen bende de böyle görünüyor.Bethesda.net e pc üzerinden girdim yjne aynı bulmuyor mod u.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkndrs -- 19 Nisan 2018; 19:46:46 >
    |
    |
    alonetimsah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzen 5 2600 • Msi B450 Tomahawk • Msi GTX 1060 6GB Gaming X • Corsair VS650 W 80 • Samsung 750 Evo 250GB SSD•James Donkey JD480 480GB SSD• Corsair Carbide Spec 02 • Kingston Hyperx Fury 8GB X2 2133 Mhz • Zowie EC2-B • Hyperx Revolver S •
  • Yarbay
    13212 Mesaj

atıyorum şimdi linkleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 21 Nisan 2018; 1:1:44 >
    |
    |
    Korgeneral1071 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Bahsedilenler: Korgeneral1071

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Lastik Avcısı
SEO
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.