Şimdi Ara

Silinsin lütfen (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
21
Favori
72.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğu kişi türkçe yamada ki harflerin birbirine girmesinden şikayetçi gibi görünüyor. Buyurun şöyle SS atayım. Ayrıca mod kullanmıyorum.

Silinsin lütfen
    Silinsin lütfen
    Silinsin lütfen
    Silinsin lütfen

Silinsin lütfen

Türkçe yama sıkıntısız çalışıyor hatta buyurun oyun klasörünün resmini atayım ve daha hala eski unoffical patch'i kullanıyorum.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Silinsin lütfen

BU ARADA OYUNUM ORJİNAL STEAM ÜZERİNDEN ÇALIŞIYOR.

• @Doom4627 Hocam bende türkçe karakter sorunu var bir türlü çözemedim neyi yanlış yapıyorum bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tisargas -- 5 Kasım 2021; 16:59:36 >
  • Telefon Numaram orada kardeşim yazarsan seve seve yardımcı olmak isterim.

• Katip Rotchild ile konuşmam gerekiyor görevi başlatmam için ama sürekli meşgul olduğunu söyleyip duruyor bu hatayı nasıl düzeltebilirim ?

• Ben steam versiyonunu kullanıyorum yamayı kurunca oyun tam açılcakken atıyor birisi yardom edebilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Three Dog'u "Üç Köpek" Diye çevirmişsiniz ama bence bu yanlış bir çeviri sonuçta bir Özel İsim çevrilemez yeniden Three Dog yapmanızı rica ediyorum

• Oyuna yeni güncelleme gelidiği için midir bilemem ama bu yamayı yükledikten sonra oyun açılmıyor. Oyunum Steam sürümüdür.

• TheEfendy T kullanıcısına yanıt

Zaten farkında olduğum ama bir türlü elimin değmediği hata. Sağolun uyarı için.

• Oyunun açılmamasının sebebi türkçe yamanın doğru şekilde kurulmamasıdır. Lütfen dikkatli kuralım. İşin içinden çıkamazsanız telefon numaram 1. sayfada yazıyor. Whatsapp'dan yazabilirsin.

• TheEfendy T kullanıcısına yanıt

İsim Three Dog olarak değiştirildi.

• emreacar1907 kullanıcısına yanıt
    Fixleyen patch var onu kurunca açılıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sirtayfun kullanıcısına yanıt

Katılıyorum arkadaşım.

• @Doom4627 bende yama şuan kurulu nasıl tekrar kurucam three dog olarak değişmiş versiyonu

• Oyunu oynayayım dedim de bu ne, karman çorman olmuş konu. Ortada bir sürü çeviri var bu yamalardan hangisi en güncel ve kapsamlı olanı ayrıca hangi sürümle uyumlu Goty ile çalışıyor mu ? Yardımcı olabilecek birisi var mı ?

• Sirinle Beni Sirin Baba kullanıcısına yanıt
    Bu sürüm en günceldir. Zaten ilk sayfada yazdım gereken açıklamayı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doom4627 kullanıcısına yanıt

Türkçe yama sadece ana oyunu mu içeriyor ? Yoksa Point Lookout ek paketi'de dahil mi türkçe yamaya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeverTime -- 6 Aralık 2021; 22:20:22 >
  • NeverTime N kullanıcısına yanıt
    Anasayfada gerekli açıklama yapılmıştır. Evet Point Lookout çevirisi dahildir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ellerinize sağlık radyo çevirileri yok sanırım. radyoda önemli şeyler söyleniyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7CB396CB8 -- 18 Aralık 2021; 21:51:51 >
  • Doom4627 kullanıcısına yanıt

hocam selamun aleyküm yandex link üzerinden senin yamayı indiriyorum lakin bitmiyor indirdikçe indiriyor :D linkte bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum ve güncellemen gerektiğini düşünüyorum kolay gelsin

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.