Şimdi Ara

FAİRWAY SEVENLER VE KULLANANLAR KULÜBÜ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
7
Favori
45.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yani 8,4 litre / 100 km = 8,4*1,63= 13,7 lira (km.de 137 bin )
  • ferguc kardes akıt hastalığımı var sende her dakka ölçüyorsun (:
  • @ anıldalga

fena mı arkadaş.bilmek isteyenlere yardımcı oluyoruz.ayrıca bunun için özel bi gayret sarfetmek gerekmiyor.gaz alıyorum.km.yi sıfırlıyorum.bitince de sizlerle paylaşıyorum.ne var bunda.
  • yanlış anladın herhalde (: yada ben yanlış yazdım Kötü anlamda yazmamıştım sen öyle anladın herhalde bnm bı arkadaşım vardı 10 TL benzın alırdı km sıfırlardı hastalık olmuştu o yuzden sordum yanlıs anlamıssın sorry
  • @ anıldalga

tamam barıştık :)

peki sen ne kadar yakıyorsun.benzinde yada gazda.
  • 84 TL LPG 580 KM şehir içi sehır dısı karısık genelde 120 klmh ile gidiyorum şehir içinde vitesleri 6000kda atıyorum yada 5500 de (: benzınde ne kadar yakıyorum bılmıyorum denemedım hep gazda kullanıyorum (:
  • ben performans hava filtresi takmak ıstıyorum fairwayıma kaca mal olur tavsıye ettıgınız marka model varmı tesekkürler
  • modifiye ile hiç ilgim yok.bu konuda modifiye kulüplerinden daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz
  • www.renault9.net sayfasında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

www.renault9.net
  • Geçen gün aracımın göstergesini söktürdüm.Çünkü gece km ibresini ilk bakışta göremiyorum.Kaçla gittiğimi görmeye çalışacam derken yola bakamıyorum.Neyse serviste ampuller değişti gene sonuç yoktu.2 tane 12 voltluk led aldım beyaz ben gösterge için demiştim adam park için vermiş neyse almış bulundum.Elektronikten anlayan arkadaşa söyledim söktü göstergeyi felan o iki ledi km saatinin altına boşluklara yerleştirdi.Çok güzel oldu kuvvetli beyaz ile ibre yani rakamlar çok hoş oldu ama tabiki orjinalleri de durduğu için onlar biraz sırıtıyor.Ama çok canlı ve güzel oldu.Aslında hepsini beyaz lede çevirmek çok güzel olur.Ama benim asıl istediğim yani ibre gene gözükmüyor.Halbuki ibreler saydam yapılmış ışığı emecek ve ibrenin belli olacağı şekilde ama yine de gözükmüyor.Sanırım benim ibre körelmiş.Bakalım başka bi çare bulabilecekmiyiz.

• Beyler fairwaye dijital km saati takmaya karar verdim.
    Ama bunu öyle çok şaşalı bişey yapmayı düşünmüyorum.Maliyet bakımından ucuz bişey düşünüyorum inş... olur.Yapacağım şey bisikletler için satılan kmsaatini arabama uyarlamaya çalışacam hadi bakalım hayırlısı.Bugün gittim bisikletçiden 12 liraya saati aldım fotolarını koyayım.

FAİRWAY SEVENLER VE KULLANANLAR KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ototube -- 19 Şubat 2009; 18:15:00 >

• Evet arkadaşlar bugün aracımın gece görünmeyen ibreleriyle uğraştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ototube -- 22 Şubat 2009; 13:45:59 >
  • Çok Güzel Olmuş £llerine Sağlık (:
  • güzel olmuş.fakat nasıl yaptın.ben de de aynı problem var.
  • Teşekkürler arkadaşlar ama ben yapmadım.tv tamircisi bir arkadaşım yaptı.ibrelerin dibine 3 mmlik sarı led taktı.Tabi baya uğraştırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ototube -- 23 Şubat 2009; 11:31:28 >
  • bnmde babam bısıler yapmıs ısıklara bnmkı gözüküyor

• Beyler dün gaz almaya giderken bir BMW 320 sıkıştırdı.Bu Kobra takibinde semihin kullandığı kasadan.Dün sıkıştırdı biraz yani normal akan trafikte dibime kadar geldi geçmek için felan hamleler yaptı çevre yoluna çıkınca yol verdim beni geçmeye çalışınca da gazı kökledim.Arkadaş biraz zorlandı hemen geçemedi geçerken de dik dik baktı.Tabi güvenlik sınırlarını zorlamadım.önüme geçince de tekrar gaza bastım sonra baktım hızım 120 olmuş gazdan ayağımı çektim.evet arkadaşlar benzinde ve kısa drag tarzı kapışmalarda bu araç süper çok tatmin ediyor insanı ama benzinde kullanmak yürek istiyor
  • sevgili fairway severler

59.63 litre gaz aldım.ve ş.içi - ş.dışı karışık 642 km yaptım.

100 km de 9,3 litre yakmışım.o da 14,6 lira eder.1600 motor için çok güzel

• Bende kartal var ama bu arabaya karşı ayrı bir sevgim var, en hoşuma giden tarafı içinde 4 kişide olsa hala performanslı gidiyo, bunlar sert kalkışta 1. vites pati 2. vites kalkış çok seri namussuz, eminimki şuan piyasadaki birçok arabayı tokatlar, en sevdiğim hareketlerinin biriside 1den 2 ye veya 3 çe çekerken debriyajdan sert çekince arkasını yere yapıştırıp kaldırıyo amcamda var çift farlı olanından amcamın oğlu olduğu yerde direksiyonla rahat manevra için birden gazlayıp o andada direksiyonu çeviriyo, kısaca fairway yumuşak görünür ama hafife almak yanlış olur,hatta nette videolarıda var bitane honda cr-v yi kovalıyo. Buda amcamın fairwayi lpg yok, benim arabayla birlikte çekmiştim...

• Son değer:Ş.dışı 35 litre gaz ile 470 km.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.