Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ortak bir metinle ilgili maile ulassak guzel olur.Ama millet rdr2 ye gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Dark Poison- kullanıcısına yanıt
    Gitsin hiç önemli değil o oyun elbet bitecek 1 ay sonra görürüm yeni oyunlar 500tl den gelince hadi rdr2 yi 300tl den aldılar bundan sonra ne yapacaklar

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spooky61 kullanıcısına yanıt
    Hocam tam şikayet edilebilecek bir fiyat rekabet kurumu baksın bakalım.

Link:https://urun.n11.com/sony-playstation-4/ps4-assassins-creed-the-ezio-collection-P292098768?gclid=EAIaIQobChMImIDBu9Ok3gIVTeWaCh1CQw5PEAYYASABEgJBLPD_BwE&gclsrc=aw.ds

• Twitter'dan #boykotplaystationturkiye yazarak destek olalım.
  • up
  • Panda yayında sallamaya başladı bu konuya ve uğraşlarımıza ya cidden komedi ya herif.
  • Az baktım ne diyor euro kuru dedi ama euro 7-8 diyor kafa iyi sanırım şuan 60 euroluk oyunun vergide eklenmiş (%6 özel tüketim) halinin 390 tl etmesi gerektiğini bilmiyor herhalde. Şuan dünyanın en pahalı oyunlarını satıyorlar hemde dijital bunun sonu ne olacak diyoruz ama bu çıkıp hala psn tr olmazsa tr oyun gelmezmiş vs. şahsen artık yılda iki tr oyun çokta umurumuzda..

Gelene geçene laf sokuyor şahsen bu konuda ki insanlara da toplu halde hakaret etti, acaba şimdi bunu gidip dava açsam diyorum az kafasını mı ağrıtsam.. Almış kanalını sub moda lafta yazdırmıyor eskiden severdim bu pandayı ama cidden artık umurumda değil.. Buranın amacı kur vs. değil zaten biliyoruz durumu ülkenin yönetim biçimi kötü buna da ok ama şu bilinmeli vergisi dahi içinde oyunlar niye 400 tl olacak iken 460 tl hiç mi özel fiyatlandırma şansımız yok.. Rdr2 beceriksiz olayını, sinirini bizden çıkartıyor senin oyuncu sıfatına ..... neyse. Şu da gerçek bunu takip edenlere laf anlatılmaz neyse gereksiz bir şahıs en azından bize ettiği küfürler gibi geri dönüş yapmıyorum..

• açın açın pintipandayı açın
    fiyatlar normalmiş, pinti bey hadi yine iyisin kaptın yine norveç seyehatini köftehor seni
  • Balthier kullanıcısına yanıt
    60 euro herşey dahil fiyatı. Psn tr 60 euro ya almıyordur oyunu

• # Ace # kullanıcısına yanıt
    Onun ben ... Varsa burda abonesi gitsin söylesin küfür ettiğimi, gelsin şuraya da burada yazsın o söylediklerini cesareti varsa eğer.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Ya bu vergi olayı şu bir video açtı murat sönmez ve sony maskotunun o diyor işte 60 artı ülkemize özel %6 ek ötv vs. onuda ekledim diyorum 400 tl etmiyor bu neyin kafası. Sub değilim twitch full yabancı takılırım bir arkadaşım bak ne diyor bu kişiliksiz diye mesaj attı yayını açtım. Şimdi Enes ile başladı giydirdi ohh 3-4k izleyici geldi; yetmedi Rdr2 beceriksiz oyunculuğunun siniri de hem oyundan hemde biz gerçek oyunculardan çıkartmaya çalışıyor. Ben bundan gelecek desteğinde, çevresinin de, ortamının da topunu diye ...... sözlerimi doldursam ban yerim ama o twitch her lafı soktu. Desin şunu açık açık ben oyuncu değilim, şovmenin eğlendiririm sublarım bana yeter sony tr ve türevlerinden gelecek gezi beleş oyuna da hayır demem bana ne sizin 500 tl görecek oyun fiyatlarından ne haliniz varsa görün.. bak bu bile bana daha samimi gelir ama yok illa ki kıvırtacak komik birisi sevenlerine takipçilerine az akıl diliyorum...

• Twitter'dan #boykotplaystationturkiye yazarak destek olalım.
    Abone sayısı artınca iş bedava oyunla da bitmiyor. Sponsorlardan destek de geliyor onun için bu tarz konular işlerine gelmez. Yani adam televizyondaki bal reklamlarında oynar parasını alır ama sahte olduğunu bildiği halde tavsiye eder yemin eder sağlam firma diye. Çok da dobra olmalarını beklemiyorum zaten biraz dürüstlük yapsalar ellerinden herşey alınır. Youtube da iphonedo olması lazım adam tüm iphone ları kendi parasıyla alıp bildiğin gömüyor bunu yapan az bulunur zaten yapabilen bu paraya sahiptir kimseye ihtiyacı yoktur

Panda hangi yayında söylüyor bunları. Merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Panda yayında sallamaya başladı bu konuya ve uğraşlarımıza ya cidden komedi ya herif.
    nasıl yahu , burada fiyatlara baş kaldırmak en doğal hakkımız

nesine sallamış tam olarak merak ettim , dinlediniz mi siz ?
    Youtube a attıklarında var mı bu hakaretleri hocam?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Yemek arası twitch izliyordum denk geldi açtım direk saydırmaya başladı Enes olayından girdi haklı olarak güzel şeyler söyledi. Sonra ne işse Rdr2 üstünden bu forum bazlı konuya ve ekşi vs. laf edenlere bir başladı giydirmeye 2 saat sürdü sanırım. Ben hepsine bakmadım ama 2 saat sonra yine açtım hala saydırıyor şu sıralar yayını devam ediyor tekrarından bakabilirsiniz. Pandayı severim ama euro bazlı söyledikleri hoş değildi evet suçlu sadece psn tr değil ülke sıkıntılı ama olay sadece bunla bitmiyor. Kur ekle yetmedi, ek bindirmeyi ekle üstüne 470 tl diye kakala bunun savunulacak yanı yok. Kur belli, ek ötv belli (psn us diye bir gerçek var) peki ortaya çıkan 70-80 tl arası ek ücret nedir keşke bunları da en azından değinseydi. Ama yok verdi veriştirdi ona arada söylenen hakarete varan yorum üstünden ''bak genele söylüyorum ayağı ile'' (sonuçta dava vs. yer) baya küfürlü laf soktu. Ne kadar dolu olursa olsun dünkü Rdr2 sinirini bu konudan çıkartması sırıttı bende para kazanmalıyım bende emekçiyim diye diye yalama yağlama yaptı gerekte yoktu. Ben en başından söyledim bu konuda twitch ve yayıncıları oyuncu değildir hepsi şovmen, eğlence adamı destek beklemek gereksiz. İşleri herkes gibi para kazanmak beleş gelen gezi, reklam geliri, oyunu vs. adamlar bu konu yada 10-20 eleştiri aldı diye değiştirmez ama bunu söylerken saçmalamasınlar..

Birde psn tr savunma şeklide komik onlar ne yapsın vs. deyip 470 tl oyunu alma demek bak bunlar olmasa şu oyun tr çıkmazdı demek. Bir Konsolüssü videosu açıp orada ki Sony uk kölesinin; biz birde şu kadar ötv ekliyoruz lafını cımbızla aldı, verdi veriştirdi kendince haklı benim gözümde komik ve gerzek bir duruma düştü..

• # 7_gamer_7 Bugün ki yayın hala devam ediyor..

# maşık Bu saydırma videosu yakında youtube yükler yada yükleyen olur. İlk başta ekşiden kendisine laf sokana bak sana demiyorum genele deyip bir küfürlü saydırması var. Sonra yetmedi gelene geçene bunu eleştiren kim varsa lafını soktu sonra düzgün eleştiriye saygımız sonsuz vs. demeye devam etti. Bu arkadaşın tedavi alması şart 470 tl diyor euro 7-8 diyor çarpma bölme yapsa olayı çözecek bizden ek ötv ekli bile niye 80-90 tl fazladan para alıyorlar diyemiyor. Kısaca üzümünü ye bağını sorma olayı sub moda alıp laf sokması da cabası cevap hakkı da yok gerekte duymuyor şahsi görüşüm ''genele söylüyorum'' kendisinin lafıdır kimsenin götü çok kalkmasın yakışmıyor...

• 44:20 den itibaren izleyin.Ben izledikten sonra birdaha mail attım.Sony türkiye bizim yüzümüzden kapanacakmış

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.