Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furandor -- 1 Şubat 2019; 20:42:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnternettenCızz

Boş yapma , uza.

Alıntıları Göster
    En azından beynim boş değil bebe

• destek+1
  • Şöyle yukarı doğru up

• Darksiders 3 45 eur a düşmüş, bizde 134 tl kuru 3 (üç) almışlar. Oyun tutmadı çünkü...

Tutan oyunlarda 6 almasını biliyorlar ama. Elinizden geldiğince şunlara para kaptırmayın!
  • hagiosmann kullanıcısına yanıt
    Hep diyorum araziye göre vites değiştiriyor lar. Tutan oyunun fiyatı 10 yıl düşmüyor. Tutmasın 10 gün bile dayanmıyor önce yarı fiyatına sonra çeyrek fiyatına düşüyor

• Ben Resident Evil 2 Remake'in durumunu bekliyorum. Oyun kirılmiş her ne kadar sorunları olsa da. Ciktigi gün 400tl'ye yukseltiler, bakalım ne kadar indirim yiyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hagiosmann kullanıcısına yanıt
    hocam sıkıntıda bu zaten.
    avrupa bölgesi ok
    ingiltere yönetiyor ok
    kur yüksek ok
    ama fiyatlar hep tutarsiz. euro hep 6 ile çarpilmiyor. asil bizim sormamiz lazim kime göre neye göre diye

• Günlük destek, up.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok kur’muş yok döviz’miş , hala şu fiyatları destekleyen yalakalar var. Psn işine geleni düşürüyor , işine gelmeyeni düşürmüyor. Fiyatlar standart değil , bu insanların isyanı buna . Bizde biliyoruz dövizin yüksek olduğunu.

• Evde bir sey ararken 2006 lvl dergisine denk geldim soyle bir bakayim dedim sayfalara nostalji olsun,sonra bir sayfa da ilan gordum Gran Turismo soul calibur tekken eye toy vs oyunlari fiyat olarak ta 38 ytl ve aral satiyor :) O donemin asgari ucretine baktim 530 tl imis yani bir asgari ucretle o donem yeni cikmis 14 tane orjinal oyun alabiliyor musuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stranger.

Evde bir sey ararken 2006 lvl dergisine denk geldim soyle bir bakayim dedim sayfalara nostalji olsun,sonra bir sayfa da ilan gordum Gran Turismo soul calibur tekken eye toy vs oyunlari fiyat olarak ta 38 ytl ve aral satiyor :) O donemin asgari ucretine baktim 530 tl imis yani bir asgari ucretle o donem yeni cikmis 14 tane orjinal oyun alabiliyor musuz
    Yakında Venezuela gibi oluruz. 10 asgari ücretle bir oyun.
  • Destek

• Boş kovalamaya devam mı?
  • Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!]

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.