Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Topluca donanımhabere mail atın bence konu sahibi konuyla ilgilenmiyor diye? İşe yaramayabilir gerçi terste tepebilir konu silinir vs gibi, topluca akk kalksın mevzusu gibi olabilir yani hani akk kalksın özgürce internet kullanalım dendi bende destek verdim daha beter oldu yani bence konuyu yada neyse konu sahibini şikayet etmek lazım ama çok riskli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konu sahibine kızılacak çok da bir şey yok.O kadar twitter hastag açtık 50 tt zor alfık.Zaten Xbox kitlemi az ama pa bölümü oldukça üzdü beni.Maillere deavm edip yeni yollar bulmalıyız.

Youtuberlatın neler yaptığını gördünüz.Kimse yüzde yüz net bşr destek göstrrmedi.Bir kaö kişi hariç.

Cİmere şikayet etmeliyiz.Ben ettim siz de edin

• Halimizin özeti psn store indirim başlığındaki gibidir. Adamlar halen indirimli! Oyun alma derdinde. Oyunun fiyatına bindirmişler 20 ye sattığı oyunu indirimle 70 yapmışlar onu indirim sanıp alma peşinde. Bu kafayla hiçbişey olmaz. Hoş benim için değişen bişey yok ben zaten almam da genel olarak oyun alınmasa fiyatlara güncelleme gelirdi. Baktılar satamıyorlar mecburen fiyatlar düzenlenirdi. Bakın geçen sene hangi oyundu battlefront muydu neydi yurt dışında amerika olmak üzere kimse oyunu almayınca koca firma nasıl geri vites yaptı milyon dolarlık oyun ellerinde patladı lootbox mevzusu vardı bilen bilir adamlar dünyaya rezil oldu neredeyse bedavaya verdiler oyunu kimse almayınca. Ama biz de nerede böyle kitle. Ya kardeşim cihazını 1000 1500tl ye almışsın kökü gitse ne olacak taş çatlasa 3 yeni oyun parası alma mesela ben almıyorum bekliyorum ilacı. yansın ps4 hiç önemli değil. rdr2 yi ilaçlı oynama olayı çıksın bak nasıl oynuyorum. İstesem şimdi 359tl ye rdr2 yi alır oynarım ama inat değil mi almıyorum. Sabırsız olmayın eski oyun fiyatları artık yok. Siz indirimle bile alsanız bu düzen böyle gider ve gittikçe zamlanır. Bak döviz düştü fiyatlar halen yüksek. Değişen bişey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 1 Kasım 2018; 17:14:47 >

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    PES 19 indirime girdi diye hemen zıplıyorlar :) müstehak hocam umrumda değil daha beter olsun TR PSN kullananlar hakediyorlar. Türkçe oyun da çıkarmıyorlar istedikleri kadar arttırsınlar bu saatten sonra gram üzülmem.

Adam diyor 500 TL olsa dahi bu oyuna değer ee bu kafayla Sony Türkiye napsın? yapıştırır acımaz.
  • Başımıza ne geliyorsa bu kafalardan geliyor. Arada olan bize oluyor kötü tarafı bu.

Zamanında çok TR PSN den aldık hadi dedik Türkçe oyuna destek verelim alalım edelim daha çok tepemize çıktılar araldan daha iyi dedik Türk oyuncuları için ellerinden gelenini yapıyorlar dedik ama artık bu saatten sonra güvenim de sıfır fiyatların aşağa çekeceklerine de inanmıyorum. Artık kafam rahat US PSN hesabımla istediğim oyunu alıyorum keşke daha öncceden US PSN hesabı açsaydım da bu kan emicilerin cebini doldurmasaydım. Çok beklediğim oyunları da kutulu olarak Amazon'dan sipariş veriyorum arşive atıyorum. Her oyuna balıklama atlamıyorum ister pc tarafında olsun ister konsol tarafında olsun nasıl olsa single oyun popülerliği geçtikten sonra fiyatların düştüğünü görüyoruz. Ama maalesef ki benim gibi düşünen bir avuç insan vardır, bu kan emicilerin bitmemesinin sebebi oyunculardır.
  • çok yazık ediyorlar. böyle yaparak çok sevdikleri oyunları daha da pahalıya alacaklar bundan sonra. çünkü alınan her oyun indirimde bile olsa bu pahalı fiyat politikasına bir destektir.
  • İndirim indirim olsa canım yanmayacak.Misal;yazın gerçekten iyi inidirm vardı,GT sport felan 36 tl ye düşmüştü.Abe güzel kardeşim o kadar indirim manyağıydınız da o zaman alsaydınız bari oyunları.Şimdiki fiyatlardan alarak hem kazık atanlara destek oluyorsun,hem de kendi cebinden daha çok para gitmiş oluyor.Bu develüasyon olduktan sonra da uzun bir süre zamlı fiyatlar yansımamıştı.Hadi yeni çıkan oyunları geçtim,eski oyunları yazdan daha ucuza alsaydınız bari
    Eskiden 20 liraya aldığım oyunlar 50 liradan indirime giriyor artık. 59 liraya aldığım eski oyunlar 84 veya 119 dan giriyor gerçekten çok yazık. US PSN de hesapladığım zaman aşağa yukarı aynı fiyata çıkıyor TR PSN'nin artık hiç bir artısı kalmadı.

bizim millet yine alır her türlü çünkü milletimiz gelen zamcıklara alıştı bu oyun fiyatlara da alışır bir avuç insan tepki gösteriyor maalesef insanımız bilinçli tüketici değil ve asla olmucak.

Fakat benim şuan tek istediğim doların 5 e sabitlemesi en azından 5 zirvelerinde kalsın. Bu saatten sonra 3-4 beklemiyorum öyle bir beklentim kesinlikle yok hele bu cari açık enflasyon seviyesi dış borçtur çartı çurtudur doların bu hale soktu hep hazır hep hazır para pul oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 1 Kasım 2018; 20:40:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Eskiden 20 liraya aldığım oyunlar 50 liradan indirime giriyor artık. 59 liraya aldığım eski oyunlar 84 veya 119 dan giriyor gerçekten çok yazık. US PSN de hesapladığım zaman aşağa yukarı aynı fiyata çıkıyor TR PSN'nin artık hiç bir artısı kalmadı.

bizim millet yine alır her türlü çünkü milletimiz gelen zamcıklara alıştı bu oyun fiyatlara da alışır bir avuç insan tepki gösteriyor maalesef insanımız bilinçli tüketici değil ve asla olmucak.

Fakat benim şuan tek istediğim doların 5 e sabitlemesi en azından 5 zirvelerinde kalsın. Bu saatten sonra 3-4 beklemiyorum öyle bir beklentim kesinlikle yok hele bu cari açık enflasyon seviyesi dış borçtur çartı çurtudur doların bu hale soktu hep hazır hep hazır para pul oldu.
    Belki eski fiyatlarını bilmiyorlar oyunların ama bazı oyunlar şu an çıktıkları fiyattan daha pahalıya satılıyor. İndirim denilen olayın adı indirim gerisi boş. Nasıl alıyor lar bu durumda aklım almıyor. Benim şu an psn tr den bedava oyun veriyoruz deseler almaya hevesim kalmadı.

• Herkese merhaba,

Günlük yoğunluğumdan dolayı yeterince vakit ayıramıyorum. Aranızdan konuya daha çok vakit ayırabilecek birini seçebilirseniz konuyu kendisine devredeceğim.

iyi akşamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah askina, indirim konusunda alan toplasan 100 kisi yoktur, ne bu herkes aliyor inancı, kendi kendinizi umutsuzluga surukluyorsunuz. Ustelik, indirim konusunda gezen adamin eski fiyatlari bilmemesi imkansiz,yani maniplasyon yapanlar var acikca iste,uyanik olun. Her pisligi yaparlar kaziklamak, hala aliniyor algisi olustirmak icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AktifProje

Herkese merhaba,

Günlük yoğunluğumdan dolayı yeterince vakit ayıramıyorum. Aranızdan konuya daha çok vakit ayırabilecek birini seçebilirseniz konuyu kendisine devredeceğim.

iyi akşamlar.
    Merhaba,

Konuyu devralabilirim. Arkadaşların da destekleyeceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontratak

Merhaba,

Konuyu devralabilirim. Arkadaşların da destekleyeceğini düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    +1

Konu @Kontratak 'a devredilirse memnun oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AktifProje

Herkese merhaba,

iyi akşamlar.
    Sus payı ne aldin onu da söyleseydin keşke. Rdr mi plus mu hediye ettiler?

• Konuyu canlandırmamız, ve bir ara örgütlenip tekrar mail atmamız lazım . Aynı anda aynı saatte ve aynı günde

• spooky61 kullanıcısına yanıt
    Bu saaten sonra mail gönderirsem.........Bunların bi bok yapacağı yok kardeşim boşuna uğraşmayın.

• Mail dışında başka bir şey yapmalıyız. Havada kalıyor yoksa. Artık tüketici hakları mı olur neresi olur bilemiyorum. Mail ile çözülecek gibi değil çünkü.
  • Konunun dagılmaması, etkinliklerin sürmesi, psntr'den ve spotcu camiadan oyun alinmaması hususunda insanların bilinclendirilmesi gerekiyor. Zaten herifler acikca kutulu kazıgı yesinler diye dijitali kazık ustu hale getirdiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay geçti bişi olduğu yok , mail falan uğraşmayın vaktinizi harcamayın bu sefillere.

döviz düzelirse eskiye döneriz yoksa böyle devam yapacak bişi yok.
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.