Şimdi Ara

FACEIT görev hakkında yardım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Faceitte 150win görevli hesabım var. Solo oynayan birisiyim bu yüzden yapmam imkansız gibi birşey. 10lvl 2500elo hesabım bunu 5-6lvl a kadar düşürüp görev yapmayı düşünüyorum. 5-6lvl oluncada görev devam ediyor değilmi her ay ? 10lvl altına düştüm diye gitmiyor. Bilgim yok bu görev konusunda bilen biri yanıtlarsa sevinirim.

• göreviniz her ay aynı şekilde devam eder değişmesi söz konusu değildir fakat 2500 elodan 5-6 levele düşmeniz için üst üste epey oyun kaybetmeniz gerekir ve görünür şekilde bilerek kaybeder yada trollerseniz ban yeme olasılığınız ortaya çıkar 5-6 seviyede her el 40 vurursanız yine rapor yersiniz bunlara dikkat ediniz
  • yüksek elolarda görev zorlaşıyor doğru ama imkansız değil,senin gibi 1-2 kişi bul beraber girin. geçen ay yaptım bende 2500 elo 150k
  • sıkıldım aga milletin dırdırını çekmekten :D yaşta geçti 24. bi yol olmaz bu saatten sonra bari aylık 600-700cebe girsin
  • Arkadaşlar görevler random mu çıkıyor yoksa bir görevi yapmadan diğer görev çıkmıyor mu ?
  • emc-2 kullanıcısına yanıt
    sanırım her hesaba rastgele atıyor ve değişmiyor. ama tam emin değilim
  • 150 WİNE NE KADAR PUAN VERİYOR BENIM GÖREV 60 WİN 20BİN PUAN VERİYOR
  • the_raculaa kullanıcısına yanıt
    150bin puan veriyo
  • Eğer düşmek istiyosan seninle birlikte 4 kişi daha bul, seri seri maç kaybet aksi takdirde report yersin ve ban yersin
  • agacım sen düşerken diğer 4 kişinin oyununu zehir etme kendin gibi birilerini bul birlikte girin salın maçı. ayrıca nereden baksan 10-20 maç salman lazım. bu kadar maçta toxiclersen büyük ihtimalle ban yersin.
  • düşemiyorumki. trollemeden rage atıyım, rushlayım sürekli tilt ediyim takımı diyorum, moralmen yeniliriz diyorum. yok yerimde sayıyıyorum hep :D

valla benle beraber düşmek isteyen iyi oynayan 10lvl arkadaşları beklerim o zaman :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gustawa -- 5 Haziran 2020; 23:44:20 >
  • Selamun aleyküm kral aynı durum Bende de var Bi 9 Bi 10 lvl kaldım rage atıyorum takım efsane oynuyor kazanıyoruz buna Bi hal çare bulmamız lazım ve eğer düşmek istiyorsan faceit nickim -Aixy

Ekle beraber girelim düşelim 3 daha buluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.