Şimdi Ara

Facebook yeni hesap açma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
13.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Facebooktan yeni hesap almak istiyorum.
    Gmail, mynet ve hotmailden hesaplarla denedim fakat hiçbirinde hesabımı Facebookta aktif edemedim. Geçmişi silip modemin İP sini resetleyip denedim hepsini.

Devamlı hesabınız doğrulama gerektiriyor uyarısı ve ardından telefon doğrulama kodu sayfası çıkmakta. Hatta bir ara aldığınız mailde hiç arkadaşınız yok gibisinden msj bile gelmişti. Facebook kayıt olayını fazla abartmış sanırım.

http://yukleresim.com/images/2014/06/02/fa1f23b507.jpg

http://yukleresim.com/images/2014/06/02/29bba1.jpg

Her hesap için ayrı tel nosu alacak halimiz yok tabiki, artı zaten doğrulamada çalışmıyor ben o meşhur telefon kodunu hiç bir zaman alamadım :)

Yeni hesabımı en kolay nasıl ve hangi mail üzerinden en kolay açabilirim yardım please....
    Tşkler...

• dostum onun kaçışı yok facebook seni kara listeye almış ben doğrulama yapmama rağmen bile kaç kere hesabım kapatıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercinato88

dostum onun kaçışı yok facebook seni kara listeye almış ben doğrulama yapmama rağmen bile kaç kere hesabım kapatıldı.

İyide farklı mailler alıpta deniyorum, nasıl bir kara listedir bu. Diğer eski hesabım çalışıyor onda sorun yok.
    Yeni hesap açamadım... Daha face sayfasını görmeden doğruluma geliyor.
  • facebookun normal takipten çok daha farklı takip metotları var. Öyle çerez silmekle vs. kolay kolay kurtulamazsın. bi örneği de google adwords hesabı olayında var. istediğin şeyi değiş kredi kartı vs. yine senin bilgisayarını tanıyor sistem. bilgisayarına format atmadan bu takip sisteminden kurtulamazsın. adwordste bu işe yarıyor.
  • Baska bilgisayardan açın sizde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yaşamıştım aynı sorunu...
  • ilk başlarda yeni kullanıcı gelsin diye reklam yapıyorlardı, şimdi engellemek için yeni icatlar geliştiriyorlar.
    Tok satıcı diye buna denir ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.