DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Facebook video sorunu(Flash Player)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
118.987
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Facebook video sorunu(Flash Player)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      4605 Mesaj
      29 Haziran 2009 20:12:53 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar

Facebook'ta videoları açmak için Adobe Flash Player gerekiyor yanılmıyorsam, bunu yüklememe rağmen Facebook'taki videolar açılmıyor. Google Video'da bir sorun yok lâkin. Başka bir sebebi olabilir mi? Hem İE hem Firefox'ta denedim.

|
      |

"Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir..."
      "Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır."
      "Devrimin amacını kavramış olanlar sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır."
      "Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir."

• 29 Haziran 2009 20:14:18
      IE / Sağ Tuş / Özellkler / Gelişmiş / Çoklu Ortam...

Web sayfasındaki animasyonları oynat.
      Web sayfasındaki sesleri çal.
      Web sayfasındaki videoları oynat.

Seçeneklerinin seçili olmasına dikkat edin..!
      |
      |

Hiç bir bardakta dudak payı bırakmadınız bana; bir kaşık sesini bile çok gördünüz, şekersiz içerek çaylarınızı... İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün... Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?..

| Her gördüğümde beni salaklaştıran o imansız için büyük bir alkış istiyorum!..
    • Teğmen
      196 Mesaj
      29 Ağustos 2010 22:31:34
      arkadaşalr çoka cil yardma ihtiyacım var facebook umda videolar dolarken bi anda tamamen dolu gösterior ama ilerlemiyor naısl düzeltirim bu durumu
      |
      |

Marka olmak için illa son moda çizgilere gerek yoktur, kalite her zaman kendi markasını oluşturur.(Söz Bana Ait)

Ford Focus Titanium
    • Yüzbaşı
      545 Mesaj
      29 Ağustos 2010 22:36:24
      bende de var bu sorun bi yardım ediverin beyler
      |
      |

• Yüzbaşı
      586 Mesaj
      13 Aralık 2010 21:07:57
      ayni sorun bendede var video doluyor ama oynatmiyor.hemen bitti gibi son ekrana geliyor.
      |
      |

• Teğmen
      215 Mesaj
      30 Aralık 2010 00:21:10
      flash player'i güncellemeyi denediniz mi?
      |
      |

• Yüzbaşı
      586 Mesaj
      30 Aralık 2010 10:17:19
      GÜNCEL ZATEN.VİDEO 2 DK DİYELİM 30.SN DE BİTİYOR ANLAMADİM
      |
      |

• Çavuş
      87 Mesaj
      22 Nisan 2011 20:40:26
      Ben 64 Bitlik firefox kullanıyorum, 32bitlik olan Hata verip çalışmıyor bir türlü.

Facebook'ta veya diğer sitelerde video izlerken veya embedeb music dinlemeye çalıştığımda hata veriyor, internet download manager devreye giriyor. Lakin Youtube'de hic sorun olmuyor. Flash Player güncellemesi bir işe yaramadı, sanırım 64 Bitlik Flash Player üzerinde daha çok çalışmaları gerekecek :)
      |
      |

• Er
      14 Mesaj
      22 Haziran 2011 20:02:58
      Facebook flash player sorunuhttp://hkyb.blogspot.com.tr/2015/11/facebookta-video-izleyememe-sorunlari.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edriye -- 22 Kasım 2015; 13:36:23 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      275 Mesaj
      22 Haziran 2011 21:51:40
      Afedersin ama niye link veriyorsun ? Belliki senin siten,imzandan da anlaşılıyor zaten. Verdiğin linkteki yazıyı buraya yapıştırsan daha iyi olur...
      |
      |

• Er
      14 Mesaj
      23 Haziran 2011 11:43:22
      sorunun çözüldüyse teşekkür edersin...iyilikten maraz doğuyo....
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      06 Şubat 2014 17:26:12
      olmuyor kardeşm flASh player indirildi diyor ama kapalı diyo
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      10 Aralık 2014 10:45:27
      arkadaşlar facebooka hd olarak yüksek kalitede yüklediğim video neden hd olarak başlamıyorda illaki hd seçeneğini seçmem gerekiyor?bazı sayfalarda çoğu video otomatik hd başlıyor bununla ilgili bir bilgisi olan varsa yardım edebilşirmi?günlerdir araştırıyorum sanki devlet sırrı gibi hiç bir yerde bir cevabı yok olan yerlerde erişime engellenmiş yada konuyla ilgili cevap kaldırılmış
      |
      |

• Teğmen
      125 Mesaj
      03 Şubat 2016 14:09:05
      Buradaki adımları takip ederseniz yardımcı olacaktır. http://goo.gl/cnPcXO
      |
      |

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
modasor
SEO
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.