Şimdi Ara

Facebook'taki Yeni Gizlilik Özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu durumda belki bir ihtimal, görebildiğin listenin sahibi şahsın foto albümlerinde belki yorum felan yazdığını görebilirsin o gizli şahsiyetin, ama profili sadece arkadaşlarına açıksa, yorumları da belki o şekildedir, onları da göremeyebilirsin.
  • Darkness arkadaşım az önce şöyle bişey yaptım abimin hesabından benim listemde olan ve arkadaşları, arkadaşları tarafından gözüken birinin ismini yazdım sadece mesaj gönder ve arkadaş olarak ekle yazıları geldi arkadaş listesini görüntüle yoktu benimde böyle idi eskiden profilim bu nasıl oluyo? ama benim ismimi arattığımda başla bir profilden arkadaşlar görüntüleniyo
  • yukarıda resmini verdiğim olayı yaparsan arkadaşların görünmez whitewitch
  • Ayrıca Ayarlar-Gizlilik ayarları-Arama sayfasındaki Herkese Açık Arama Sonuçları seçeneğinin yanındaki kutucuğu boş bırakın, böylece ulaşılabilirliğini biraz daha kısıtlamış olursun,

limitli profil seçeneği de arkadaşlarınızı gösterebiliyor, mümkün olduğunca herşeyi gizlemekte fayda var.

Bir sosyal paylaşım sitesi oluşu, herşeyimizin kabak gibi meydanda olması gerektiği anlamına gelmiyor.
  • tmm yaptım saol arkadaşım ama gerçekten gitgide saçmalıyo facebook şuanda herkesin profili açıkta kişisel bilgiler+fotoğraflar herşey gözüküyo=) çoğu kişi habersiz bu durumdan
  • boşver müdür, merak ettiğin profillere bak işte millet uyanmadan, ilerde lazım olabilecek fotoları al yedekle,

zaten böyle bir siteye üye olan adam bazı şeylerin ifşa olabileceği riskini de göze almış demektir, sitenin güvenlik sistemine çok güvenirsen bir gün (şimdi olduğu gibi) yarı yolda bırakır üyeleri, o yüzden her bilgiyi paylaşmamak gerek diyorum hep.

benim işime yaradı ne yalan söyleyeyim, çok memnunum bu açıktan
  • ewt bende aynısını yaptım:D bisürü kişinin profiline baktım nihahahahaha kötüyüm ben kötüyüm:P

az önce facebookta iletime millet uyanın çünkü profiliniz açıkta yazdım herkes telaşlandı kimsede nasıl yapacağını bilmiyor:D
  • Ayarlar>Gizlilik(yönet)>Profil Bilgileri şifre gir hepsini buradan ayarlayabilirsiniz.

en güzeli açık kalması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 18 Aralık 2009; 14:19:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

Ayarlar>Gizlilik(yönet)>Profil Bilgileri şifre gir hepsini buradan ayarlayabilirsiniz.

en güzeli açık kalması

Bu şekilde yaparsan herşeyin meydanda olur zaten merak etme müdür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

quote:

Orijinalden alıntı: eggys

Ayarlar>Gizlilik(yönet)>Profil Bilgileri şifre gir hepsini buradan ayarlayabilirsiniz.

en güzeli açık kalması

Bu şekilde yaparsan herşeyin meydanda olur zaten merak etme müdür

bende hepsi zaten herkese ayarlı ama dediğin gibi olmaz..
  • arkadaş olduğunuz kişileri eskiden gizleyebiliyordunuz profilinizde yayınlanmıyordu şimdi de bu özelliği kaldırmışlar!!! + katıldığınız grup veya hayran sayfasını da gizleyebiliyordunuz daha doğrusu profilizde yayınlanmıyodu sadece size bildirimler geliyordu şimdi bunuda kaldırmışlar katıldığınız yaptığınız herşey yayınlanıyor!!!
    arkadaş listesinin gizlenmesini halletmişler gizlesenizde artık profilinizde görülüyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.