Şimdi Ara

facebook mu twitter mi ? (bence twitter) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
7.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

facebook mu twitter mi ? (bence twitter)

(En Son Oy Tarihi: 4.9.2014)
Giriş
  • konuyu hortlatıcam ama söylemek zorundayım.

Twitter'da amele, çoluk çocuk kaynamamasının tek nedeni Türkçe olmamasıdır. Türkçe olsaydı şu an facebooktan farkı olmazdı.

İnşallah hiçbir zaman Türkçe olmaz.
  • Twitter Türkçe olmasın ameleler dolmasın, diyenlerdensin yani. Cesaretin için tebrikler.
  • Twitter
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknikkonular

Twitter Türkçe olmasın ameleler dolmasın, diyenlerdensin yani. Cesaretin için tebrikler.

Niye? Dövüyorlar mı öyle diyenleri?
  • Twitter yeni tema yaptı.İğrenç bir şey girmez oldum artık Twittere o yüzden Facebook
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil
    Twitter yeni tema yaptı.İğrenç bir şey girmez oldum artık Twittere o yüzden Facebook

Sapitiyo arada sirada new twitter
  • quote:

Orijinalden alıntı: air_jersey15

quote:

Orijinalden alıntı: teknikkonular

Twitter Türkçe olmasın ameleler dolmasın, diyenlerdensin yani. Cesaretin için tebrikler.

Niye? Dövüyorlar mı öyle diyenleri?

Facebook ingilizceyken bir grup açılmış idi. İsmi de "Facebook Türkçe olmasın krolar dolmasın" idir.

Grubu ben de takip edenlerdendim. İnanılmaz küfürler, hakaretler aldılar. Vatan hainliğiyle suçlandılar. Ben de grubu eleştirenlerdendim... (tabi ki, belli bir saygı çerçevesinde)

Sonra Face Türkçe oldu baya bayağılaştı ama fena da olmadı renkli bir ortam oldu.Şimdi ise o bayağılaşma yerini daha derli toplu paylaşımlara bırakıyor...

• Kullanmöasını bilirsen hiçbir amele ile muhatap olmak zorunda kalmazsın.. sonuçta sana izinler menusu ayarlamış adam, sen istemedikten sonra ne kimse senin resmini gorebilir, ne mesaj atabilir, nede arkadaş ekleyebilir. sen kontrolunu iyi yap.. türkçe paylaşım vs dolayısıyle FACEBOOK..
  • kangal
  • bura arkadaşlarında dedigi gibi tivıtır ın iyi reklamı oldu ama olsun napalım bişe olmaz...benim face meys hesabım yok..forza tivıtır...face apocu bide o baglamda da gereksiz... kahrolsun face..
  • twitter dan milleti takip etmesi daha zevkli
  • amerikanın oyunu bunlar :D
  • twitter
  • abuk subuk yorumlar war twitteri yaymayın diyonuz twitter zaten face kadar yaygın neyini yayıyosunuz ünlülerin orda olması yetmiyomu ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.