Şimdi Ara

facebook for blackberry uygulaması hakkında soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bb bold 9780 ile facebook a giriş yaptığımda,yakınlardaki hareketler başlığı altında şu şekilde bir yazı çıkıyor duvarda

''Facebook for BlackBerry® smartphones uygulamasını kullanmaya başladı.
    · Facebook Mobil Edin''

fakat sorun şu, ben kendi hesabımla facebook duvar kısmında bu yazıyı görüp silemiyorum,başka bir hesapla facebook'ta kendimi aratınca duvar kısmına baktığımda bu yazıları görüyorum,hatta facebookta eklediğim video yazı altına bile blackberry ile diye yazdığı için,normal tarayıcısından girmeye başladım yazmasın diye.

bu yakındaki hareketleri nasıl silebiliriz,bir hatamıdır bu,facebook ayarlarını inceledim bulamadım,yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• bilgisayardan girip silebilirsin veya m.facebook.com şeklinde tarayıcıdan girip silebilirsin. bb facebook uygulamasında o tarz her hareket çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanover

bilgisayardan girip silebilirsin veya m.facebook.com şeklinde tarayıcıdan girip silebilirsin. bb facebook uygulamasında o tarz her hareket çıkmıyor

teşekkürler cevabınız için,denedim dediklerinizi sonuç aynı,sanırım bu facebook for blackberry uygulamasının bir hatası,tekrar teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.