Şimdi Ara

. (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.445
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağlamayana meme yok dediler. Kalabalık biyerde ağladım , tüm kızlar göğsünü açtı. Uuuu beybi beybi !
  • Ask bencilliktir, tek amac mutlu olmaktir, O'nun mutlu olmasi da seni mutlu eder... ( kafamdakini tam olarak yaziya dokemediysemde bunu ben yazdim )
  • oh na na dedikten sonra adını soran tek insan; rihanna

ne oldum deme xde

ikisi de benim beyinden türemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetesiz

Ağlamayana meme yok dediler. Kalabalık biyerde ağladım , tüm kızlar göğsünü açtı. Uuuu beybi beybi !

• quote:

Orijinalden alıntı: Whakii

Ask bencilliktir, tek amac mutlu olmaktir, O'nun mutlu olmasi da seni mutlu eder... ( kafamdakini tam olarak yaziya dokemediysemde bunu ben yazdim )

Bu bir felsefedir Nietzsche`nin benimsediği. Nietzsche der ki; aslında biz, bize haz veren mutluluk veren duyguyu seviyoruz. Kişileri değil. Yani sevgilini değil, o hissin sana verdiği duyguyu, ya da ne bileyim anneni değil de ona karşı olan duygunun sana verdiği mutluluğu seviyorsun. Özetle tüm insanlar bencil diyor ünlü düşünmüş Nietzsche.
  • yazlıkçılara inat @bedroom
  • fenalık geldi şu facebooktan.aynı şeyleri görmekten sıkıldım.
    kapatılsa ben sevinicem en çok
    hesabım kapalıydı aylardır ama mecburen açmak zorunda kalıyorum,bakmam gereken biri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

quote:

Orijinalden alıntı: Whakii

Ask bencilliktir, tek amac mutlu olmaktir, O'nun mutlu olmasi da seni mutlu eder... ( kafamdakini tam olarak yaziya dokemediysemde bunu ben yazdim )

Bu bir felsefedir Nietzsche`nin benimsediği. Nietzsche der ki; aslında biz, bize haz veren mutluluk veren duyguyu seviyoruz. Kişileri değil. Yani sevgilini değil, o hissin sana verdiği duyguyu, ya da ne bileyim anneni değil de ona karşı olan duygunun sana verdiği mutluluğu seviyorsun. Özetle tüm insanlar bencil diyor ünlü düşünmüş Nietzsche.

adam bnm kafadanmis :) ama dusununce dogruu
  • bi rezerve de ben alayım
  • çikolata tüm mutlulukların anasıdır, dondurma babası, baklava kardeşiyse puding de teyzesi falandır abi.

siz de çok okuyorsunuz çok yoruluyorsunuz ama sonrasında da iyi para kazanıyorsunuz kardeşim-genelde tıp öğrencilerine tekrarlanan replikas

bana 50-60 tane gönüllü lazım. tek tek kadın programlarını gezicez, seyircisinden kameramanına kim varsa içerde ıslatıp ıslatıp odunla giricez. belki esra erol'u rehin alabiliriz. geri kalanları affetmiycez. yakıcaz yıkıcaz, yok edicez! sadece haberler ve çarkıfelek kalana kadar yapıcaz bunu

eğer hakan şükür milletvekili seçiliyorsa, bu noktada what can we do sometimes sahiden de?
  • elimden gelen birşey yoktu kalbimden geleni yaptım bende , sevdim işte okadar...
  • her fotoğraf kendi içinde bir fotomontaj saklar; gülümsemelerin sahteliği kadar jilet yaraları gibi silinmez acıları da var...
  • İlişkisi : Yok.
    Not : Gerekte yok.
    Dipnot : Olsa fenada olmazdı. ¦
    Yerin dibi not : Hatta süper olurdu
    Yerin yedi kat altında not : Petrol buldum lan... :D:D ♥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetesiz -- 17 Haziran 2011; 18:12:07 >
  • *Herkes '' Türkiye'nin %60'ı aptaldır '' yazısını hazırlasın. Seçimler bitince hep beraber yazıyoruz.. 15 Beğeni ( Seçim sabahı )

*Sayılı ınsanlardan biriyim. Cunku; hala Incır Recelı ile ilgili bisey paylasmadım ! 16 Beğeni

*Şimdi siz Sbs'ye giriyosunuz ya, sonuçlar açıklanınca o da size giricek. Kendimden biliyorum.. 13 Beğeni ( Sbs Sabahı)

*Biz yağmuru gormuyoruz ya, o yuzden yağmuru gorenler yazıyo buraya.. 12 Beğeni ( Yağmur yağarken herkes face'e @yağmur yazıyodu...)

*Pazartesi'ye geometri sınavı,muzik sozlusu, psikoloji odevi var. Ama bunlar onemsiz, onemli olan Dunya Barışı.. 19 Beğeni

*Bi şarkıyı ezberleyene kadar bütün gün dinlerim. Ezberlediğimde de şarkıdan sıkılmış olurum. Ama bundan size ne demi yani.. 9 Beğeni

*Bu aralarda 2 kaş ortasında sivilce moda hee. 17 Beğeni

*Nihat Dogan'in Survivor da oldugunu bilmiyoduk. Face'e yazdiniz ogrendik. 18 Beğeni

*Inboxa gel diyenlerin %83 u Facebook'u Turkce kullaniyor. 20 Beğeni

*Saatin gec oldugunu Kobra Takibi baslayinca anladim. 10 beğeni

*Hadi 3 deyince unutalim birbirimizi. 3 12 Beğeni

*Ince giyindigimi bakmadan soyliyebilen bi annem var. 12 Beğeni

*Her insan huzur verir.. Kimileri gelince, kimileri gidince. 21 Beğeni

*Defne uyusturucudan olmus, hadi silin durumlarinizi. 15 Beğeni

Duvarımdaki yazıları paylaştım hepsi bana aittir...

• Bir gün tüm Türk Devletleri ile birlikte çin seddinde buluşacağız...Gazi M.Kemal Atatürk...

Sözün bittiği yerde hayat başlar...

Poker is all about numbers...

In life there are no accidents...two strangers...one destiny...

Gönül sevdadan vazgeçiyorsa mutlaka bir bildiği vardır...

Have you noticed how you come across somebody once in a while you shouldn't fucking with?...That's me...(Gran Torino - Clint Eastwood )
  • Tüm babaların babalar günü kutlu olsun ...

Babalar, babalar gününde doğarlar...!!!

• hepinize "aklımdan çıkma" teklif ediyorum ♥
  • Konu güzel mesajım bulunsun
  • "kendimi" yazıp bi de durumumu beğenmiştim :)))
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.