Şimdi Ara

F2P Oyuncuları Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • F2p olarak başlamış veya başlamayı düşünen arkadaşlar için böyle bir konu düşündüm. F2p oyuncularına getirilen kısıtlamalar tepki çekse de piyasa bulabileceğiniz en iyi STAR WARS ürününden biri bu oyun bence. Hikayesi, farklı diyalog sistemi ve atmosferi ile oyuncuyu bağlayan bir oyun. Benim gibi ''Pvp manyağı değilim, oyunun tadını çıkartırım, casual olarak oynarım.'' diyen arkadaşlar var ise oyunda hep beraber takılabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aynalı Sazan -- 20 Aralık 2012; 11:36:56 >

• Karakterim Jedi Knigh Azkrock. Sever
    Tomb of Freedon Nadd bulunuyorum
  • Tomb of Freeddon Nadd - jedi guardian oynuyorum bende 2 saat oynayıp 60 günlük subs aldım ama
  • bende yeni başladım tam çözebilsem bende sub alıcam ama resmen kayboldum oyunda :D
  • tomb of fredon cok kotu server knk bergen colony ve ebon hawk en ıyısı ciemler hep oraya gırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill4time

tomb of fredon cok kotu server knk bergen colony ve ebon hawk en ıyısı ciemler hep oraya gırıyor

of çok kötü be hiç GM göremeyeceğiz oyunda dememizi mi bekliyorsun? GM'ler için oynuyoruz sanki oyunu

Ve de senin dediğin serverlar NA serveri, NA serveri = daha daha yüksek ping

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katıksız Manyak! -- 30 Aralık 2012; 9:17:18 >
  • sadece ciem değil bir sürü amerikalı gızlar da var bu serverda arkın tekının babası beyaz sarayda bekçiymiş gecen guildden anlattı bır suru unlu kısıler burda ebon hawk ta
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill4time

sadece ciem değil bir sürü amerikalı gızlar da var bu serverda arkın tekının babası beyaz sarayda bekçiymiş gecen guildden anlattı bır suru unlu kısıler burda ebon hawk ta

Gerek yok pentagondan arkadaşlar var bizim, general falan, Eu serverında oynuyor.
  • kill4time a cevap vermeniz bile gereksiz. cocuk coluk forumda olunca böyle oluyor
  • Evet Beyler Oyuna bende dönmeyi düşünüyorum özlemişim yaa :) Buarada bu forumda "kill4time" gibi veletleri takmayalım beyler..Gerçekten insan atığı bu adam..bakacak olursanız full kirletmiş buraları..
  • F2p arkadaşlardan bazıları direk pvp serverında başlamışlar. Bence subscriber olmayı düşünmüyorsanız hiç geçmeyin oraya, ezilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aynalı Sazan

F2p arkadaşlardan bazıları direk pvp serverında başlamışlar. Bence subscriber olmayı düşünmüyorsanız hiç geçmeyin oraya, ezilirsiniz.

Pvp Serverı ama sadece PVP wz den ibaret, birde lvl kasarken yakalanırsın ama oda eğlence zaten. Tomb of Freeddon Nadd ta iki tarafta karakterlerim var, 50 lvl ve düşük lvl karakterler var PVE haricinde WZ, Gank, PVP nin geçtiği her şeye katılabilirim.
  • Subs sadece para tuzagi bir kac aya tamamen F2P olur bu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyle ezilme olayi falanda yok 3 sith giriyoruz herkese :) sith Juggernaut Thortesh ekliyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.