Şimdi Ara

F/P kasa fanı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, kasamın soluna iki üstüne iki olucak şekilde 4 tane almayı planladığım 120mm kasa içi fan önerisi rica ediyorum. Ledli olmasının hiçbir önemi yok aksine olmaması benim için artı bir etken. Sessiz ve iyi hava akışı sağlaması daha önemli benim için, 4 adet alacağımdan fiyat olarakta uygun bir ürün arıyorum. İnternette verilen öneriler dolardan dolayı zaman aşımına uğramış, yani ya fiyatları çok yüksek yada artık satılmıyor. O nedenle güncel bilgi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

• Bütçeniz nedir?
  • adet için 50 60 tl civarında

birde şöyle bir fan buldum ama sizce iyi midir?
    https://www.nanokatalog.com/Cooler-Master-MasterFan-MF120L-NON-LED-Islemci-R4-C1DS-12FK-R1-Kasa-Fani,PR-862883.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefsani -- 23 Mart 2019; 15:7:21 >
  • O fan, 1200 devirde 32 CFM hava akımı sağlıyor, 25 dBA ses çıkarıyor. Yani, hava akışı zayıf, gürültüsü çok. Oldukça başarısız.

İyi bir fan için 50-60 TL biraz düşük kalıyor. Bütçeyi birazcık artırma şansınız olabilir mi?
  • Var ama o vakit fan adetini düşürmem gerekebilir. Sizin aklınızda hangi ürün var acaba?
  • VectrAirliness kullanıcısına yanıt
    Akasa Viper mı almalıyım yoksa bundan mı hocam kasada ki fanları komple değiştirmeyi düşünüyorum.
  • ilker484 kullanıcısına yanıt
    Viper hiç görmedim, kullanmadım hocam yorum yapamam ama cougar beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. Ses ve hava akışı konusunda başarılı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.