Şimdi Ara

F.C. Porto Taraftarları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
1.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lucas10

quote:

Orijinalden alıntı: demisnikolaidis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

Bu sezon conceicao ile 4-4-2ye gectiler su an iyi gidiyorlar. Ama sanki oyuncular da takimi biliyor biz eski porto degiliz daha bi temkinliler mac bitirme konusunda, benficanin kayiplari devam ederse sporting ile kapisacak bu gidisle, eskiden portoya sempatim vardi ancak son yillarda biraz azaldi malesef:/ ffp kötü etkiledi kulubu nasil etkiliyorsa artik

FFP değilde bu yıl transfer yasağı varmış. Buna rağmen kadroları iyi ve ligde kayıpsız gidiyorlar. Beşiktaş maçında kaybetmelerinin tek sorumlusu Casillas her gelen topu içeri aldı. Adam bitmiş yedek kaleci Jose Sa o golleri yemezdi özellikle Cenk ve Babel in gollerini. Talisca nın golünü birçok kaleci çıkaramaz zaten kafayla attı.

Grubun son maçlarına doğru işler değişecek gibi sanki. Porto Leipzig i alt edebilir yada evinde Monaco yu yenebilir. O zaman grupta işler değişecektir.

Porto yu yıllardır takip ediyorum ve ilgim hiç azalmadı. Kulüp kendine çekiyor insanı ister istemez seviyorsun destekliyorsun öyle bir kulüp Porto diğer kulüplerden farklı benim gözümde.

Beşiktaş maçını kaybetme sebebimiz Conceicao'nun bir oyun planı yapmaması Beşiktaşı çok hafife aldı ve tıpkı sıradan bir lig maçı gibi sahaya çıktılar Beşiktaş ise akıllı bir oyun oynadı özellikle de hatalarımızı çok iyi belirlediler maçtan önce ve oyun planlarını ona göre oluşturdular

Burdaki maç farklı olabilir diye düşünüyorum. Leipzig ve Monaco ne olur tahmin etmesi zor.

Hocam gruptan çıkma şansımız azaldı ama 3.olup Uefaya gidersek bence final oynamamız süpriz olmaz gruptan çıkıp hemen eleneceğimize bu ihtimal daha iyi olur

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

Bu sezon conceicao ile 4-4-2ye gectiler su an iyi gidiyorlar. Ama sanki oyuncular da takimi biliyor biz eski porto degiliz daha bi temkinliler mac bitirme konusunda, benficanin kayiplari devam ederse sporting ile kapisacak bu gidisle, eskiden portoya sempatim vardi ancak son yillarda biraz azaldi malesef:/ ffp kötü etkiledi kulubu nasil etkiliyorsa artik

FFP değilde bu yıl transfer yasağı varmış. Buna rağmen kadroları iyi ve ligde kayıpsız gidiyorlar. Beşiktaş maçında kaybetmelerinin tek sorumlusu Casillas her gelen topu içeri aldı. Adam bitmiş yedek kaleci Jose Sa o golleri yemezdi özellikle Cenk ve Babel in gollerini. Talisca nın golünü birçok kaleci çıkaramaz zaten kafayla attı.

Grubun son maçlarına doğru işler değişecek gibi sanki. Porto Leipzig i alt edebilir yada evinde Monaco yu yenebilir. O zaman grupta işler değişecektir.

Porto yu yıllardır takip ediyorum ve ilgim hiç azalmadı. Kulüp kendine çekiyor insanı ister istemez seviyorsun destekliyorsun öyle bir kulüp Porto diğer kulüplerden farklı benim gözümde.

Beşiktaş maçını kaybetme sebebimiz Conceicao'nun bir oyun planı yapmaması Beşiktaşı çok hafife aldı ve tıpkı sıradan bir lig maçı gibi sahaya çıktılar Beşiktaş ise akıllı bir oyun oynadı özellikle de hatalarımızı çok iyi belirlediler maçtan önce ve oyun planlarını ona göre oluşturdular

Burdaki maç farklı olabilir diye düşünüyorum. Leipzig ve Monaco ne olur tahmin etmesi zor.

Hocam gruptan çıkma şansımız azaldı ama 3.olup Uefaya gidersek bence final oynamamız süpriz olmaz gruptan çıkıp hemen eleneceğimize bu ihtimal daha iyi olur

Aynen Uefa daha iyi hedef olur ama Portonun sağı solu belli olmaz ligde Portimonense ye 5 gol attılar. 7 maç 7 galibiyet Liga NOS zevksiz diyorlar ama bence zevkli güzel bir lig.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ben de varım 2003 den beri Porto taraftarıyım.Porto kesinlikle Forumda olması gereken bir Avrupa takımı

Helal sana kardeşim bende küçüklüğümden beri Portoyu takip ediyorum.

Ortaokulda iken avrupa takımlarını kağıda yazıp şampiyonlar ligi kura çekerdik takımları gruplara yerleştirdikten sonra olabilecek çoğu skoru kağıda yazıp yine kura ile maç yaptırır şampiyonu belirlerdik.

Ne günlerdi derslerde çok zevkli olurdu bu oyun.

Diyeceğim Porto köklü bir kulüp ve çekiciliği olan bir kulüp.

Galatasaraylıyım ve 2. kulübüm Porto dur.

• Porto 5 V 2 Portimonense

https://youtu.be/zlxPvsl-AKU

• Şampiyonlar Ligi Grup maçları
    26 Eylül Salı, 21:45
    II. Louis Stadı, Monaco-Ville

Monaco V Porto
  • Porto eskiden topcu satarak ayakta kaliyordu. sonra gidip, Casillas, Quaresma gibileri topladilar. Sistemlerini bitirdiler, o gunden beri Porto toparlayamadı. En sonunda FFP. az sayidaki yildiz topcununda satisi.

Bu grupta Porto en fazla 3.olur.

Sol bekte Telles oluyor. defans yapmayi bilmiyor hala. sag bek ayni. ortasahalari top yapıyor az cokta, kanatlar ve forvet cok yetersiz.

Felipe,Danilo haricinde Portoda bir sey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

Porto eskiden topcu satarak ayakta kaliyordu. sonra gidip, Casillas, Quaresma gibileri topladilar. Sistemlerini bitirdiler, o gunden beri Porto toparlayamadı. En sonunda FFP. az sayidaki yildiz topcununda satisi.

Sol bekte Telles oluyor. defans yapmayi bilmiyor hala. sag bek ayni. ortasahalari top yapıyor az cokta, kanatlar ve forvet cok yetersiz.

Oliver Torres

Yacine Brahimi

Corona

Moussa Marega

Bu adamları atlamışsın çok iyi oyuncular. Kale çok kötü Beşiktaş maçında her gelen topu içeri aldı Casillas. Adam bitmiş.

Yedek kaleci Jose Sa daha iyi kaleci olur. R.madrid itelemiş Casillas ı Portoya.

Kaleci alması şart Portonun. Casillas ı göndermeleri gerek.

Yinede bu dar kadro 7 de 7 yaptı ligde. Kayıpsız gidiyorlar liderler.

• Forumda Porto ve Benfica konusu olmalı zaten, daha dünkü takımların var koskoca 61-62 şampiyonu dönemin en büyük Realini deviren, Barcelona'nın başını daha küçükken ezen sayısız finale katılmış Benfica'nın yok ? Ayrıca Porto 2 şampiyonlar ligi almış her sene şampiyonlar liginde iyi kötü iş yapan bir takım, konuyu yukarıda tutarız, Portekiz takımlarını severim ülkenin az nüfusu olmasına rağmen müthiş oyuncular çıkarıyor ayrıca kaliteli takımları var..
  • Oliver torres ve brahimi dışında elit olabilecek oyuncu pek yok. Beşiktaş'tan, galatasaray'dan gelen adamlar takımı taşıyor. Casillas takıma geldiğinden beri tam bir kova. Portekiz takımları 2-3 yıldır baya düşüşte. Ben her şeye rağmen portonun forması bile gruptan çıkmaya oynar diyordum ama bjk karşısındaki halleri baya kötüydü.

• Konuyu her gördüğümde içimi bir hüzün kaplıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

Porto eskiden topcu satarak ayakta kaliyordu. sonra gidip, Casillas, Quaresma gibileri topladilar. Sistemlerini bitirdiler, o gunden beri Porto toparlayamadı. En sonunda FFP. az sayidaki yildiz topcununda satisi.

Oliver Torres

Yacine Brahimi

Corona

Moussa Marega

Bu adamları atlamışsın çok iyi oyuncular. Kale çok kötü Beşiktaş maçında her gelen topu içeri aldı Casillas. Adam bitmiş.

Yedek kaleci Jose Sa daha iyi kaleci olur. R.madrid itelemiş Casillas ı Portoya.

Kaleci alması şart Portonun. Casillas ı göndermeleri gerek.

Yinede bu dar kadro 7 de 7 yaptı ligde. Kayıpsız gidiyorlar liderler.

Marega'dan Ptt 1. Lig'te çok var. Tipik kafasız Afrikalı, fizikli forvet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu akşam ki maçımız çok kritik yenilirsek grubu 4.bitirme tehlikesi de var.En azından 1 puan ile dönmeliyiz Monaco'dan 3 puan ise müthiş olur tabi kulaklar Beşiktaş maçında olacak
  • Kadro kalitemizin bozulduğu doğrudur bunun sebebi ise artık Real Madrid,Manchester City,Barcelona,Chelsea gibi dev takımların Güney Amerika pazarına yönelmeleri orada ki potansiyelli oyuncuları alıp ya kendileri oynatıyorlar ya da başka takıma kiralık gönderiyorlar zaten maddi güçleri olduğundan parayı basıp Porto'nun radarındaki oyuncuları rahatlıkla bünyelerine katıyorlar.Porto ve Benfica ise onlardan arda kalanları topluyor bütün mesele budur.
  • Ajax da yöneldi. En iyi örneği davinson sanchez. Bu sene de orejuela diye bi adam aldılar

• Bence transfer yasağı çok etkiledi Portoyu. Seneye yine Kolombiya Arjantin Brezilya Meksika pazarından iyi oyuncular toplayacaklardır.

Real Barça Bayern Juve PSG United City gibi kulüplerin bu pazarlara gireceğini düşünmüyorum.

Brezilya pazarına giriyorlar daha çok. Bu kulüplerde Kolombiyalı Meksikalı Arjantinli genç oyuncular görmedim ben.

Real en son 17 yaşında genç Brezilyalı bir oyuncu aldı geleceğe yatırım amaçlı.

Daha çok Avrupadan genç oyuncu toplama derdinde bu büyük kulüpler (Fransa gibi)

• quote:

Orijinalden alıntı: Afonso54

Forumda Porto ve Benfica konusu olmalı zaten, daha dünkü takımların var koskoca 61-62 şampiyonu dönemin en büyük Realini deviren, Barcelona'nın başını daha küçükken ezen sayısız finale katılmış Benfica'nın yok ? Ayrıca Porto 2 şampiyonlar ligi almış her sene şampiyonlar liginde iyi kötü iş yapan bir takım, konuyu yukarıda tutarız, Portekiz takımlarını severim ülkenin az nüfusu olmasına rağmen müthiş oyuncular çıkarıyor ayrıca kaliteli takımları var..

Aynen kardeşim sürekli güncelleyelim konuyu. Porto çekiciliği olan büyük bir kulüp.

Liga NOS kalitesiz bir lig diyorlar ama bence zevkli bir lig. Portekizli taraftarlarda ülkemizdeki gibi coşkulu ve ateşli taraftarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Konuyu her gördüğümde içimi bir hüzün kaplıyor...

Neden ? Pereira yüzünden mi ?

Keşke gitmeseydi Aykut Kocamandan çok daha iyi bir teknik direktör. O günleri arayacak bence Fenerbahçe.

Vitor Pereira zamanında oyuncularda hırs ve istek vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: offside

Oliver torres ve brahimi dışında elit olabilecek oyuncu pek yok. Beşiktaş'tan, galatasaray'dan gelen adamlar takımı taşıyor. Casillas takıma geldiğinden beri tam bir kova. Portekiz takımları 2-3 yıldır baya düşüşte. Ben her şeye rağmen portonun forması bile gruptan çıkmaya oynar diyordum ama bjk karşısındaki halleri baya kötüydü.

Beşiktaş karşısında 2. yarı tek kale oynadılar etkili forvetleri olmadığı için gol atamadılar.

Casillas çöp ki ne çöp. Adam her gelen topu içeri aldı. Yedek kaleci Jose Sa Cenk ve Babel in gollerini çıkarırdı.

Taliscanın golü kafayla yakın mesafeden onu birçok kaleci yerdi zaten.

2. maç farklı olabilir umarım kaleyi Jose Sa korur.
  • quote:

Bu akşam ki maçımız çok kritik yenilirsek grubu 4.bitirme tehlikesi de var.En azından 1 puan ile dönmeliyiz Monaco'dan 3 puan ise müthiş olur tabi kulaklar Beşiktaş maçında olacak

Monaco düşüşte gibi Casillas oynamazsa çok iyi olur. Jose Sa geçmeli kaleye. Çok hatalı goller yiyor Casillas.

Defans hattı iyi zaten Portonun. Casillas bitmiş resmen Real itelemiş bizim kulübe. Bir an önce kurtulmalıyız Casillas tan.
  • Maça hazırız. Casillas yine oynayacak sanırım.

https://twitter.com/FCPorto/status/912727248033271809
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.