Şimdi Ara

F.C Krasnodar Fan (Konu kapatılabilir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
8.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 8 Mart 2015; 15:02:57 >
  • akşam ural maçımız var TR saati ile 18:00'de
  • 68 dk geçilirken durum 1-1 yine tek kale oynuyoruz ama şu uralı yenemiyoruz şansımız dönmüyor umarım kaza golüyle 1 puandan olmayız
  • F.C Krasnodar Fan (Konu kapatılabilir)

bugün kadromuz bu şekildeydi 72 dk takım olarak yorulduk orta sahaya çekildik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 13 Mart 2015; 19:29:29 >
  • net kaçırdılar 78.dk dökülüyoruz
  • bunlar nasıl kaçar anlamak çok güç boş kalelere vuramıyoruz yine artislik gol atma çabaları dk 83 son 5 maçından 4 tanesini yenilen bir takımı yenemedik
  • 100 milyon tllik bir takımın 10 milyonluk bir takımı yenemediği her şey para değil
  • aklıma rusya kupasını kaybettiğimiz maç geldi ordada böyle olmuştu gerçekten üzücü
  • Helal olsun başarı ivmeleri çok iyi 2.3 sezon sonra zirveyi zorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeaglePower

Helal olsun başarı ivmeleri çok iyi 2.3 sezon sonra zirveyi zorlar

eksikler var yeni yeni taraftar grupları oluşturuluyor altyapı ve yeni stad başganımızın 2025 kadar avrupada final sözü verdi beklemedeyiz
  • Abi kendin çalıp kendin oynamışsın Gel seni PSG'li yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Abi kendin çalıp kendin oynamışsın Gel seni PSG'li yapalım.

psg takım mı chelsea sarhoşu olmuşunuz seneye psg tokat manyağı yaparız
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Abi kendin çalıp kendin oynamışsın Gel seni PSG'li yapalım.

psg takım mı chelsea sarhoşu olmuşunuz seneye psg tokat manyağı yaparız

Diğer tur Porto gelecek bizim arap başgan basacak parayı kuralarda usülsüzlük yapacak İbra yok gerçi Neyse Cavani, Lavezzi, Matuidi, Verratti are Here

• Krasnodar

• quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Krasnodar

neden güldün anlamadım illa madrid barcelona mı desteklememiz gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bear-Hunter

Çok marjinalsin kardeş tamam ama zorlama bence

neden gs tutuyorsun marjinal olmayan arkadaş senin ülkenin en büyük 3-4 takımından biri olduğu için gidip neden elazığ desteklemiyorsun marjinal olmayan kardeş bilip bilmeden konuşuyon burda benim ülkeminde en büyük 4-5 takımından biri ve destekliyorum taraftarıyım zoruna gitmesin benim şehir takımım sizin gelip bir şey yazmanıza kimsenin desteklemesine gerek yok ben buraya takım hakkında notlar girip şu maç nasıldı diye hatırlamak için açtığım bir konu senin gibi 3-5 troll gelip uplamasa konuya ben sadece maç günlerinde yazıyorum şimdi buraya bir daha gelmemek üzere uzaklaş son olarak bunu yazan şahsın 3 mesajı var

bu konuya gereksiz yorum yapmak için yazmayın sizlerin yorumuna ihtiyaç yok gidip kendi takımınızın bölümüne yazın trollük yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 17 Mart 2015; 17:49:54 >

• Bu sevgi nereden geliyor sana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guardiano

Bu sevgi nereden geliyor sana?

Ülkenin %90'nı tv'den takım destekliyor bu duruma benziyor, çok farklı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torres_35

quote:

@Guardiano beyler neden konuyu okumuyorsunuz bir üstteki mesajda aciklamisim gelip tvden takim destekliyenler yaziyosun sehrimin takimi diyorum burda herkes TR yasamak zorunda değil gs bjk tutmak zorunda değil madrid chelsea tutanlarin konusuna yazin bunları ben burda bir şey gösterme amacında degilim nedir bu konuyu sabote etme arzunuz altı üstü bir konu inatla buraya neden böyle şeyler yazılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: torres_35

quote:

@Guardiano beyler neden konuyu okumuyorsunuz bir üstteki mesajda aciklamisim gelip tvden takim destekliyenler yaziyosun sehrimin takimi diyorum burda herkes TR yasamak zorunda değil gs bjk tutmak zorunda değil madrid chelsea tutanlarin konusuna yazin bunları ben burda bir şey gösterme amacında degilim nedir bu konuyu sabote etme arzunuz altı üstü bir konu inatla buraya neden böyle şeyler yazılıyor?

Şehrinin takımı olduğunu bilmiyordum kusura bakma, ama bu forumdaki çoğu kişinin sorgulaması komik Türkiye'de insanlar İstanbul'dan binlerce kilometre uzaklıktan hayatında maçına gitmediği takımı destekliyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.