Şimdi Ara

F-16 Ev Kokpit Simülatörü Yapımı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
24
Favori
19.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç para geldi yaklaşık olarak. Meslek herhalde elektroik mühendisliği falan.
  • Valla tebrik ediyorum sizi, hayran kaldım emeğinize. Bence yaptığınız meslekte harcanıyorsunuz, çok daha iyi yerlere gelirsiniz umarım.

Yaptığınız işe hayran kaldım.

Merakla bekliyorum son halini.
  • harika olmuş . azminiz el beceriniz ve elektronik bilginize hayran kaldim.Tam mühendis olacak adammışsiniz ama hayat işte ne olacagi belli olmuyor.

iyi uçuşlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ICP'nize hayran kaldım resmen. Yabancı forumlarda falan çok gördüm icp çalışmalarını ama böylesini görmedim. Gerçekten çok elit duruyor. Ayrıca tasarım ve pratik zekanıza hayran kaldım. Bir sorum var. Bu tuşları falan cncde mi yaptırdınız?
  • Eyvallah Hocalar destek görmek güzel keşke hanımda aynı desteği gösterse :) ama arka balkondan kokpiti kaldırmak zorunda kaldım, yer sıkıntısı mevcut şu an , artık parça parça yapıp yer bulunca birleştiricem, aslında elektronik bilgim giriş seviyesinde bu işe başlayınca öğrenme çabası içine girdim ,takıldığım yerlerde yabancı forumlarda yardım ediyorlar, öyle eskisi gibi elektronik karmaşası yok basit kartlar ile iş halledilebiliyor (http://xkeys.com/PIComponents/USBEncoderBoards.php ). Panel ve tuşları corel drawda çizdim , lazer cnc de kestirdim , corelide
    daha önce kullanmamıştım bu iş için öğreniyorum , pcb şemasınıda corelde çizip ütü ile transfer ettim.

benim atölyenin yeni sahibi

F-16 Ev Kokpit Simülatörü Yapımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluenipper -- 6 Mayıs 2015; 9:41:43 >

•  F-16 Ev Kokpit Simülatörü Yapımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluenipper -- 7 Mayıs 2015; 9:29:27 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluenipper -- 7 Mayıs 2015; 9:36:36 >
  • çok güzel. kokpitteki ledlerle simulasyonu nasıl haberleştiriyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: du riechst so gut

çok güzel. kokpitteki ledlerle simulasyonu nasıl haberleştiriyorsunuz ?

PoKeys56U http://www.poscope.com/PoKeys56U

http://www.youtube.com/watch?v=BR7iQexM2Bc#ws

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluenipper -- 8 Mayıs 2015; 8:57:15 >

• sanayide bir yer buldum , alüminyum lazer cnc olan , switch guardları kestiricem 1,5 yada 2 mm levhaya
    dosyayı mail attım bakalım çok abartı fiyat vermez ise kestiricem

çindende bir kaç ışıklı buton bekliyorum hepsinin ölçüsü kesinleşince panelleri bir kerede
    kestiricem ,

• çinden sipariş verildi 3 adet selonoid bobin , manyetik swiç yapımında kullanılacak

birde Aux Comm panel için

• Bittiğinde sağlamda bir rehber hazırlarsanız bu konu patlar.
    Mükemmel gidiyor helal olsun.
  • gercekten calismaniz cok guzel gidiyor, umarim sonunu da gorebiliriz.
    mesleginizi gorunce acikcasi cok sasirdim ama azmin elinden birseyin kurtulamadigina cok guzel bir ornek calismaniz =)
    tebrikler.
  • Ben böyle bir şey görmedim harika bir çalışma çok sabır istiyor olsa gerek çok şaşırdım hayran kaldım bunları nereden araştırıyorsunuz acaba ? bir sorum daha olacak uçaklardaki levyemi denir direksiyonmu denir yön vermeye yarayan aletin ismi nedir bir yerde bulabilirmiyiz edit: a320 b737lerde kullanılan cinsten savaş uçakları gibi değil sadece merakımdan soruyorum
  • Batuhan9052 kullanıcısına yanıt
    A320'de Side-stick
    B737'de Yoke kullanılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ferrari kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.