Şimdi Ara

Ezel tadında bir dizi arıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
19.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    cok guzel yazmissin kardesim ezel boyle bir dizi iste. bizim diziler gereksiz uzun bolumleri var yabanci diziler gibi degil 2 saat olunca cok agirlasiyor. yabancilar 40 -50 dkye cok sey sigdiriyorlar. ben cok dizi izledim sevdiklerim genelde yabanci olur. ezele bakinca aksiyon zaten biraz sembolik gibiydi ama zeka oyunlari gibi birbirlerine yaptiklari tuzaklar, dayinin konusmalari, butun karakterlerin ayri bir guzelligi vardi. temmuz, tefo, ali, kenan, ramiz dayi, cengiz, eysanin babasi serdar bu gibi karakterler cok zekice kurgulanmis.

boyle diziyi yeniden yazmasi bu duyguyu verebilmek cok zor.
    bak daha iyi olarak gorebilecegin daha cok sevebilecegin yerli yabanci bircok dizi bulabilirsin. ama ezelin verdigi duyguyu, heyecani ayni seyleri hissetmek imkansiz. muzikleri yeter kesinlikle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Suskunlar 1. Sezon.

İkinciyi izleme
    İlk sezonu ezelin senaristi yazıyor. İkinci sezon konu da değişiyor.

hocam şuan 11.bölümdeyim.Gerçekten 2.sezona hiç başlamayayım mı şimdilik hikaye-kurgu vs çok hoşuma gitti güzel akıyor dizi ama ikinci sezon büyük bir düşüş yaşamış reytinglerde niye acaba ,konuyu mu uzatmışlar yoksa bambaşka bir konu mu oluyor?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    konuyu değiştirerek uzatıyorlar

fazla detay vermeyeyim ama kimse sevmedi zaten ikinci sezonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    2. sezon çöp bile değil. Bu senaristlerin bir problemi var çok güzel başlatıyorlar ve harika yazıyorlar ama finale doğru batırıyorlar.

Suskunlar yerine 20 Dakika izle. O Ezel senaristlerinin yaptığı en iyi dizi. Hatta bence Ezel'den kat kat daha heyecanlı, daha zekice. Onun da son iki bölmü olmamış. 23. bölümde tüm konu bittiği için 2 çöp bölmü iteklemişler. Ama yine de Suskunlar ve Ezel'den birkaç gömlek daha sağlamdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şeref meselesi ni izlemelisin

• Ezel tadında ve onun seviyesinde bir dizi bulamazsın çünkü yok..
  • Acı hayat var hocam yerini tutmaz belki ama ben baya sevmiştim bitirmeye fırsat olmamıştı ama bir ara bitiririm diye aklımda tutuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alonen -- 29 Nisan 2017; 13:2:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Eger ezele benzer turde dizi istiyorsan Poyraz karayel. Poyrazin ilk sezonuyla ezelin ilk sezonu kapisir oyle diyim sana.Kurtlar vadisi var bide ilk 97 bolum onun her bolumu efsanedir benim icinde kurtlar vadisinden sonra ezel pk falan gelir.

Samimiyet kalite istiyorsan leyla ile mecnun.

Su siraya gore izle her gun 1 bolum;

Hayatinin en iyi 1 senesini yasarsin.

Kurtlar vadisi

Leyla ile mecnun

Poyraz karayel

Offf n'aptın be hocam gene başlayasım geldi Kurtlar Vadisi'ne, 3-4 kez bitirmişimdir en az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADMİRAL41

Ezel tadında ve onun seviyesinde bir dizi bulamazsın çünkü yok..

Ezel tadında bir dizi arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Poyraz Karayeli öneriririm kesinlikle.
    Edit: 17 bölümlük Eski Hikaye diye bir efsane dizi daha var. Onu da öneririm.

Bu 2 dizi gerçekten harikadır tavsiye ederim.

Poyraz karayele başlayacaktım sağ olsun haber siteleri final bölümünü afiş afiş paylaşmışlar büyük spoilerlar yedim heves meves kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

quote:

Poyraz karayele başlayacaktım sağ olsun haber siteleri final bölümünü afiş afiş paylaşmışlar büyük spoilerlar yedim heves meves kalmadı

Hocam tavsiye ederim inan dizi insanların aklında finaliyle değil samimiyeti ve ters köşeleri ile efsane olarak kaldı. Finali bu diziye göre hafif kaldı zaten sonunu kimse kabullenemiyor başla derim.

• quote:

quote:

quote:

Hocam tavsiye ederim inan dizi insanların aklında finaliyle değil samimiyeti ve ters köşeleri ile efsane olarak kaldı. Finali bu diziye göre hafif kaldı zaten sonunu kimse kabullenemiyor başla derim.

Tamam o zaman senin gazınla başlıyorum bakalım :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

ezel, kuzey guney, poyraz karayel

bu 3 diziyi hic izlememis olmayi isterdim :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

quote:

quote:

quote:

quote:

ezel, kuzey guney, poyraz karayel

bu 3 diziyi hic izlememis olmayi isterdim :(

Tek eksik poyraz karayel bende diğer ikisini izledim

>gerçi ezel bitti denilemez ama finale yaklaştım :) tek poyraz karayel kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jouska -- 30 Nisan 2017; 22:38:29 >

• BBHMMDH kullanıcısına yanıt
    Aynen güzeldi fakat kısa sürdü dizi Reyting kurbanı oldu...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.